Кака или батко ще е Юлчето ни сладко

  • 12 236
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 845
Абе Тиция,какви са тез мъдреци дето ви никнат от сега бре? newsm78
Сигурно е кътник  smile3506
Сега да се отчета за мъника. Днес сме по-добре, дори си играе самичко, но със страхотна хрема. Т спадна на 38 и дано не се повиши пак  Praynig, че вече карам на акумулатори. За 48 часа имам 2 часа съм и едвам гледам.  CrazyУмирам за сън. Цяла вечер се превръщам в сервитьорка. Ту чай, ту-вода - все го гореше милото, ами така е 40 градуса беше снощи. Оф, дано вече се пооправя Praynig Praynig Praynig На всичко отгоре мацката, на чието място съм май щяла да се връща месец Май и така ми стана криво. Вече го нямам този ентусиазъм за работа, защото тя е направила голяма каша с нещата и май нямам мерак да ги оправям. Дали не е егоистично от моя страна  newsm78 По принцип съм педант в работата си и всичко държа да е изпипано до най-малката подробност. Затова се бъхтех по толкова много часове, но сега.......... просто нямам желание Sad

# 46
  • Мнения: 590
На Ева само 2 кътника са поникнали, и то до средата. Тиция, пръсках олинт 4 дни, никакъв резултат, даже по-лошо става. Ели, какво значи не може без вас. Как може да си позволява такова отношение. До сега съм гледала да се въздържам от коментари, всеки си знае за себе си, обаче неговото минава всякакви граници. Арлина, честита сушилня.

# 47
  • Мнения: 590
Ети, писали сме по едно и също време. Антибиотика не започна ли да действа. Дано бързо се възстанови мъника, да спада тази висока температура, че е голям ужас. А за работата като се върне жената , какво ще се случи с теб, ще те преместят на друга длъжност ли?

# 48
  • Мнения: 314
АРИСТОН.
Нашите зъбки всичките избиха и порастнаха.
Ети: Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 845
mgizdova-уж нямаше да се връща. А сега с тази криза....... Ми като се върне аз ще съм на борсата Rolling Eyes По принцип имам много предложения, защото ме познават и от преди но заплатите бяха ниски и отказвах Crazy
Арлинче-нави ме за сушилня. Сега обработвам мъжо  hahaha Честито и със здраве да си я ползваш твоята! Дай моля те и моделът, че Дидо се чуди как така има опция и за гладене Simple Smile

# 50
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Арлина честита сушилня,много е хубава.На Цвети също пораснаха всички кътници.

МГиздова,Олинт,Ксилометазолин,Ксилофарм,все едно и също,не е препоръчително да се капят дълго време,защото това води до атрофия на носната лигавица.И не ми се вярва да е от кътниците запушения нос,за ден два да,но за повече newsm78 Обикновено ако третата сливица се уголеми много,навлиза в носните ходове и запушва носа.Децата хъркат и спят с отворена уста.Не е задължително да боледуват много,просто сливицата е по-голяма. Peace

И ние сме в отбора на хремавите Confused

P.s.:Ели забравих това е за мъж ти #2gunfire #2gunfire #2gunfire Гледам си се редактирала,да не се извинил най-случайно Mr. Green

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 00:12 от [x]Пиги®

# 51
  • София
  • Мнения: 170
Да взема и аз да попиша най-накрая.
Люси от вчера е на гости при свекърите за две-три седмици и сега съм по-свободна,но пък ми е много мъчно,ама много.И в къщи е едно тихо и подредено,чак скучно ми става.То с бебо си имам доста занимания,че той напоследък взе да проявява характер,ама мъжка му работа,все си намират за какво да мрънкат.
Сега първо да честитя на бременлийките.Дю,Арлина,Рони,много лека и приятна бременност ви желая и много ви се радвам,да знаете.
Ели,не можах да разбера какво се е случило при вас,гледам че си редактирала,ама ти си си доста търпелива от преди съм го разбрала.
Арлина много ме зариби с тази сушилня.Не минава ден без да пусна поне една пералня.И простирането как да е,но гладенето ми идва много.Ама и моят мъж нещо не повява на опцията за гладене.Пита ме дали нямало и тенжера,в която да слагаш небелени картофите и да ги вадиш на яхния.Смее се той,ама като го заведа да ми купи сушилня да го видя как ще се смее тогава.
Ети,дано дечко да е по добре тази нощ,та и ти да си починеш.
Хайде вече ще съм по-редовна в писането.

# 52
  • Мнения: 314
Mодела на моята е Аriston TVF651,aма нали ви казах,че има и по-новички и хубави модели от моята.За невярващите наистина глади,ей.Те май почти всички модели я имат тази опция.Вадя дрехите обаче веднага след като свърши програмата,защото ако си поседят повечко там и предполагам,ще се измачкат пак.Направих си експеримент с едно намачкано пране сушено на парното.Пуснах го вътре сухо първо да го обдуха,после да го изглади и си го извадих ненамачкано,сгънах и го прибрах. WinkНищо не гладя вече,голям кеф е! Mr. GreenСтавам за продавачка,а? Wink

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 00:53 от arllina

# 53
  • Мнения: 433
Ох,мозъкът ми е помъдрял май ShockedРазбира се,че става дума за кътници.Ама ви хвърлих в размисъл,ха Mr. Green
Ети,дано поне температурата да смъкнте,че това си е най-гадното нещо Sick
Арлина,ризи пускала ли си вътре?На майка ми също всичко излиза изгладено,но не така перфектно,както през ютията.А ризите направо си имат нужда от гладене.
Ели,я пусни мъжо си за по един ден през всяка една от нас за превъзпитание и да види той кон боб яде ли Mr. Green
Ронка,къде си бе мила,чак ме притесни,че забегна Thinking

# 54
  • Мнения: 2 476
Пиги не се  е извинил,ми се редактирах щото няма смисъл  Sad
Тиция да го пусна ,ама то като е кон с капаци едва ли ще разбере нещо,на стари години човек не се променя Rolling Eyes

Кажете сега какво да ядем като всички храни са боклуци Crossing Arms почвам да подквасвам мляко Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 314
Добро утро!
Ставам и първата ми работа е да захапя 2 филии,а детето ще почака Rolling Eyes
Не съм пускала ризи,никой у дома не носи.

# 56
  • София
  • Мнения: 309
Яж,Арлинче Grinning!И като стана въпрос-каква закуска правите на децата си?Аз вече нямам идеи,а на Влади нещо всичко взе да му омръзва и отказва да закусва. Sad
Ели- и аз се чудя като гледам тези репортажи какво да се яде-то всичко изкуствено и наблъскано с Е-та. Sick
Рони-включи се!
Арлина-разгледахме в сайта на Техномаркет сушилните-повечето нямат опция за гладене.

# 57
  • Мнения: 314
Хм,ми знам ли,моята си глади определено,за дугите също знам,че гладят.Може да не е описано в сайта.
Ето на тази си пише :

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025271

Малко теми от форма,разни хора,разни мнения Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346519.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332587.0

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 12:47 от arllina

# 58
  • Мнения: 1 240
 Hug Как сте момичета? Крис, как е бебо? А ти? Пиши по-често ако имаш възможност.

# 59
  • София
  • Мнения: 309
Арлина-аз ги сортирах по цени-гледах тези,които са около 500лв.,тези от 1700съм сигурна,че имат.За тези пари сигурно и ти сгъват прането и го нареждат в гардероба Laughing.
Дю-ти кажи,как сте?Гери какво си прайка?

Общи условия

Активация на акаунт