Кака или батко ще е Юлчето ни сладко

  • 12 246
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 240
Диди, при нас нещата са добре. Гергана ходи на ДГ с голямо удоволствие, иска даже събота и неделя да я водя. Справяме се доста добре с болестите, миналата седмица кашляше и имаше сополи и ходихме до личната. Жената като ни видя каза: доживяхме да се видим.  Laughing А Гергана беше много учудена, защото свързва лекаря с чичо доктор. Като се отпусна в кабинета се изцепи: мамо, това не е чичо доктор, а леля доктор и е много хубава, с бяла рокля!

# 61
  • Мнения: 444
mgizdowa, кажи какво е казал д-ра след УНГ прегледа. И Данката похърква нощем, а през деня сополи няма и диша спокойно. Промивам със Стеримар и Низита, но промяна не виждам. Може и от времето да е, а може и сливици да са. Thinking
Крис,
Цитат на: диди
И като стана въпрос-каква закуска правите на децата си?
Дани много обича кус-кус -звездички, ако го питам какво иска, все това ще ми отговаря. Но редувам със сандвичи - с кашкавал, принцеси, с яйца и сирене, попара, кисело мляко с козунак или бисквити и т.н. Прясното мляко също е почти ежедневие на закуска.
Но лютеница не близва, нещо явно видя й го стряска, знам ли. newsm78
В този ред на мисли, Ели, какво стана с Юл? Нали доки каза, да спирате морковите, има ли ефект? А със зачервяването?

И да питам тези, които дават Цитросепт, слагате ли го в мляко? Че доколкото разбрах ефекта му се губи ако се дава с мляко, а не ми се иска да му го давам сутрин на гладно със сок. Така правех преди и после като му стана това с черъвцата, си внуших, че нещо съм сбъркала. В боза много горчи, а чай не пие всеки ден, пък и се чудех в топла напитка дали става. newsm78

Вчера се мерих и съм вече +7кг. След месец излизам в 45 дневен полагаем болничен. Малеее, как лети времето, сега като знам какво ме чака, страхът определено е по-голям. Мисля тази събота да поизлезнем, поне комплект за изписване да му купим и да почна полека лека с подготовката, че ме чакат пердета за пране и гладене  /ех, ако имах сушилня Joy/, имам един кашон с дрешки от Дани, да видя кои стават и тях да подготвям. Само дето няма къде да ги сложа. Искахме да вземем още един скрин, комплект със спалнята ни, но няма в наличност, та и с това се мотаем. #Cussing out

Отивам да полегна, докато Дани е навън със свеки. Днес е пролет! Sunglasses

# 62
  • Мнения: 314
Ееее,Диди,то ако ги сгъва и нарежда веднага връщам моята и взимам тази. Mr. Green Че и както много ме мързи тез дни.... Rolling Eyes
За закуска давам предимно плодове,че иначе не ще да ги яде.Само ябълките гризе.Мачкам банан,ябълка и стържа,бисквити,кисело мляко,бъркам едни буламачи SickАма ги хапва детето де.Тестени продукти и хляб гледам да не давам много,няма нужда от тях.Пък и  нали ви казах,че сме 17 кг ooooh!,мнооо ми тежи вече,почнах да се притеснявам за бебето. Rolling Eyes
Нани:бравос бре! 7 кг са си просто супер до сега! Wink

# 63
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Нани, да, слагали сме Цитросепт в млякото. Някъде съм чела, че може Peace

Абе да ви питам, като говорите за сушилните /не че някога ще ме огрее де Mr. Green/ и за гладенето: всички дрехи ли гладите? newsm78 Вкъщи се гладят само горните дрехи и то ако имат нужда. В смисъл за мен гладенето е с чиста естетическа насока, и в този смисъл никога не гладим бельо и долни дрехи. Даже дрехите ги гладим, непосредствено преди обличане, а не след като се изперат, щото така или иначе в гардеробите се мачкат /не сме от тези, дето педантично подреждат в гардеробите Mr. Green/

# 64
  • Мнения: 590
Ей, Пиги, ти си цял лекар.Точно от сливиците идва проблема.Изписаха ни хомеопатични капки за през устата и един спрей за носа.Каза след месец да отидем на контролен. Най-крайния вариант е вадене на сливицата. На тази възраст не се препоръчвало, защото има вероятност отново да се появи. Ще видим, дано се оправи и да не стигаме до операции. НАН, аз гладя всичко. Понякога не гладя бельото, когато ме домързи. Всичко е изгладено и подредено в гардероба. Почти нищо не ми се мачка, ама определено имам нужда вече от по-голям гардероб.Лошото е, че няма къде да го оставя. Нани, нищо не е +7 кг.Браво на теб. И сушилня много искам, ама и за нея няма място.

# 65
  • Мнения: 433
Арлинка,на мен най-големият ми зор са ризите и панталоните,а те така или иначе трябва да минават през  ютия,така че оставам тази покупка за после SunglassesНо за човек,който се носи по-спортно е супер вариант да не глади.Ако мернеш из форумите за сушилня и за ризи,свиркай Mr. Green
И аз знам,че Цитросептът няма проблем да се дава в мляко Naughty

# 66
  • Мнения: 1 298
Цитросепт не съм давала досега  Thinking Това за имунната система ли беше?

Ивка къде се губиш,хайде идвай на отчет  Wink

Ели нищо не пишеш за Юл,какво става със зачервяването?

Нани и от мен имаш похвала за колиграмите  Peace

Аз пък искам нов диван Г-е образен за хола,да видим дали ще ме огрее за Свети Валентин че имаме годишнина  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 845
Диди-аз за закуска давам каквото се сетя. От домашни тестени закуски, баници, питки със сирене, до сандвичи, макарони със сирене, палачинки, пърженки, пържени филийки. Общо взето всичко обича. Ама нали си ми е ящно детето не отказва  hahaha Защо не се опиташ да украсяваш храната във форма на човечета. В готварския съм виждала такава тема и децата много ги харесват нещата. Намерих я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235950.0
Нани- Shocked И от мен едно голямо браво за килограмите. smile3501 smile3501 smile3501 Аз бях в +7 в третия месец  Joy
Абе верно, че Рони зачезна smile3506 Може би търсят по-голяма квартира да има място и за бебо  Heart Eyes
Tizija -аз пък и 3000 лв ще дам ако и правят ръб на панталоните  Crazy Това много ме мъчи  ooooh! То не, че обичам да гладя. Голям зор ми е Sunglasses

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 20:35 от eti_31

# 68
  • Мнения: 590
Ети, как е малкия, спадна ли температурата? Нищо не казваш.И аз не съм давала цитросепт.Май са витаминки. Ева вкъщи в повечето случаи яде само филии, предимно с луканка и кашкавал.От няколко дни и с лютеница.Тя по принцип е злояда и давам каквото иска да яде иначе не хапва нищо.Баница също обича.Но плодове-не.Единствено банани и ябълки, но много рядко.И на сок не ги иска.

# 69
  • Мнения: 590
 От 1 месец публикациите ми са все 415 Thinking На вас  променят ли се след всеки пост?

# 70
  • Мнения: 1 240
Не се променят. В отчетните и някои други подфоруми публикациите не се отчитат.

# 71
  • Мнения: 433
О,Ети ако намериш такава -взимам и аз с две ръце Mr. GreenРедовно правя по н-броя ръбове SickИ понеже нося предимно панталони на работа,не ме питай по колко часа гладя тези чудесии ooooh!
В нашата ясла редовно се опитват да дадат на децата мюсли,ама нещо не им с получава номерът hahahaВ крайна сметка дадох акъл на лелката да го дават без млякото и вече всичко е ок.Децата си го ядат като бонбонки в сух вид.

# 72
  • Мнения: 1 298
Тиция що бе Гали обича корнфлейкс с прясно мляко.Вземам от този от овесени ядки дето е и мед и го затоплям с млякото в МВ,после добавям ситно нарязан банан/и натрошени орехчета слагам понякога/.
Освен това ядем сандвичи с яйце и сирене,кус-кус със сирене,попарка от сухарчета и сирене и чай,рогчета му взимам понякога,пудинг,или за следобед му пасирам един банан и една ябълка/може круша/ и става като плодово пюре  Peace Нашият понеже мн обича пици,взимам като се сетя и от тия блатове кръглите и ги намазвам с масло и лютеница и колбас и кашкавал настъргвам и пека на грила,за 5мин е готова.

Козуначе скоро не съм се сетила да му взема..
Забравих да пиша че нашият кисело мляко неще  Crossing Arms само на айрян.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug

Ронка верно нещо се изгуби newsm78.И в Скайпа не е влизала от 3 дена..
Нанни,поздравявам те за килцата Hug
Арлина,маята Миална машина е на Аристон и съм доволна.казах на милото,навит е живот и здраве в края на лятото да купим Mr. Green
Димитър много обича кус-кус,може постоянно и непрекъснато да го яде.също така мляко с бисквити,домашна баница,препечени филийки със сирене,гречка със сирене и всякакви тестяни,питки,курабии и пр. Laughing

Аз гладя всичко Tired,писва ми но гладя. ooooh!


Момичета,вече вдигнах ръце от това дете и неговото акане #Cussing out Ама мнооого яко ми писна,вече незнам какво да правя,изчерпах се откъм идеи Cry.4ри дни не беше акал защото бащта му,му наду главата че не се ака в гащите и т.н и п.р.И той се стиска 4 дена #Crazy.после от немай нъде се изака в тоалетната защото го бях заклещила.и после само ме издебна и се надриска яко в гащите.Днес пак,не е спрял да с...е #Cussing out

И въобще не му пука и 5 часа да седи наакан,не му пука
само ръси л---а из цялата къща Cry Cry Cry

# 74
  • Мнения: 1 294
 Joy Joy Joy ох, Жоржи, предполагам хич не ти е до смях, ама...... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт