ЮНСКИ бебчета 2009! Тема № 27

  • 8 489
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
shom4e точно тези курсове имах предвид, кои дни от седмицата са??

# 16
  • Мнения: 9
честит рожден ден Фейт и Едно момиче,желая ви много здраве,щастие и едни прекарсни бебчета през юни много да ви радват, и много незабравими мигове Hug Hug    
                                                                                  за Fate                за Edno_momiche     

# 17
  • София
  • Мнения: 6
Честито на рождениците Фейт и Едно момиче, бъдете живи и здрави и красиви мами, от мен с   bouquet  bouquet  bouquet всичко да ви върви по мед.!!!!

# 18
  • Мнения: 989
Mindi, видях поста ти и в тази и в миналата тема. За съжаление аз не мога да ти отговоря, но мен също ме интересува този въпрос, тъй като ми предстои същото.

# 19
  • Мнения: 1 475
Момичета имам един въпрос към тези които са си правили мокробиология , как ви взеха секрет , влагалищно или цервикалко ?     newsm78 newsm78

На мен не са ми взимали още, но доколкото знам микробиология от цервикалния канал се взима само за изследване наличие на хламидия, а вече от влагалището се взима секрет за всякакви други микроорганизми!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2
Пфу, не мога да изплувам от тия докумени бе (не че по принцип мога да плувам). Най после се докопах до форума и новата темичка. newsm44
Fate и Edno_momiche, честит ви рожден ден, бъдете живи и здрави и вие и бебчетата.  bigdance2
  Здрасти братство, само сигнализирам, че ви наблюдавам и да ви кажа, че утре съм на прегледче и се надявам да видя бебчо и да разберем дали ще развалим варненската мъжка компания от 21Юни. (Димитричка ли ще е или Димитърчо) smile3506
 Чао за сега, потапям се пак докато ми стигне въздуха.

# 21
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен.

Fate, edno_momiche, честит рожден ден! Пожелавам ви много хубави емоции и най-послушните, красиви, лъчезарни и здрави бебчета през юни!  happy bd bdbaloni  bigdance2

Виждам, че отновно е актуална темата за покупките. Аз още нищо не съм купила, но вчера случайно се сетих за един магазин, в който навремето бях харесала разкошни креватчета и минахме през него. Вече цялото обзавеждане за детската е избрано. Харесахме едно страшно красиво и функционално креватче, което впоследствие става на детско легло, а решетката се маха и става на бюро, детски скрин и гардеробче. Но от суеверие ще изчакаме до следващия месец и тогава ще ги поръчаме. а и още се колебая за цвета - резеда или светло синьо. Отделно сосбтвеникът на магазина е вносител и на колички и каза, че и ако количката поръчам от него, ще ни направи 10% отстъпка. Препоръча ми от достъпните марки количка на Чиполино и харесах новия модел на Чиполино Джема Травъл 3х1 от най-новия каталог. Страхотна е, малко скъпа идва, но си заслужавало. Но и най-важното е, че мама каза, че ще ги купува тия неща, така че мога да проявя малко суета... Mr. Green Но така или иначе, гледах я само на картинка и човекът ми препоръча да я видя в някой магазин на живо и тогава да реша.

Днес си правех изследвания за СПИН и сифилис - отрицателни. Не че съм се съмнявала, че ги имам, но си се притесних все пак, преди да видя резултата.

Катеринка, вчера сестра ми ми даде мазиолото против стрии и днес го изпробвах. Мирише страхотно и много лесно се разнася, кожата се увлажни порядъчно и засега съм много доволна от него. Та благодаря, че го спомена преди и си го купих  Hug

somebody, от колко беше часът при Марков? С нетърпение очаквам да разказваш после  Party

# 22
  • Мнения: 165
 nbirthday Честит рожден ден на Fate и Edno_momiche, желая ви много щастие, здраве и късмет! Ох, съжалявам нещо не се получи публикуването на поздравителните снимки, а бяха толкова хубави  Twisted Evil
Момичета имам един въпрос към тези които са си правили мокробиология , как ви взеха секрет , влагалищно или цервикалко ?     newsm78 newsm78
Минди отговарям ти - влагалищно, дори не на стола, а само на леглото, където преглеждат  и  с ехографа. Не се притеснявай.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 12:03 от vanny_76

# 23
  • Мнения: 3 294
Благодаря ви момичета  Hug  , аз не се притеснявам за начина по който го вземат , преди седмица пуснах микробиология на влагалищен секрет и всичко е ок , нямам гъбички или някакви други бактерии , но в събота бях на ФМ в София и док ми каза че е хубаво да пусна и микробиология на цервикален секрет , тъй като по-често инфекциите които пукали мехура се крият там . Та се чудя сега при кой да отида да ми вземат секрет , че нали знаете докторите как реагират като им казваш ти какво да правят . Но за съжаление на нашите Бургаски лекари трябва ти да им напомняш какви изследвания да ти пускат и как да те преглеждат  ooooh! Ето на оплаках се , съжалявам  ако съм ви натоварила  Tired

# 24
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета. Честит празник на родените на днешната дата! Да ви кажа, че ходих в петък на амниоцентеза и ако се интересувате-ще дам подробности. Чакам резултатите.
Вече е сигурно, че ще имам още един МЪЖ в къщи, въпреки че няколко седмици не казвах, защото се надявах, че не се е видяло добре. По всички изчисления на близки и познати се падаше момиче, но докторката каза: "Сори душко, виждам топки". За статистиката- родена съм на 20.08.73г.
Знам, че дълго се обсъждаха имената, но кажете Светлин или Светослав ви харесва повече с фамилия Бориславов /на мен ми харесва второто, но и в двете имена да има СЛАВ.../

# 25
  • Мнения: 69
mariiana ,   bouquet честито за потвърждението  Crazy и няма нищо лошо за "слав" , на мен ми харесва Светослав Simple Smile)

# 26
  • Мнения: 111
Честит рожден ден на Фейт и Едно момиче да сте живи и здрави и вашите бебчета и да ви радват много
Честит рожден ден и на всички други мами през последната седмица с малко закъснение но ме няаше и нямах достъп до интернет Simple Smile
Бяхме на предглед в понеделник на 3Д всичко с бебо е наред потвърдиха че ще е момче Heart Eyes
Сафира колкото до твоя проблем с песъчинките пий чай от шипки много е полезен за бъбреците
За калцият който обсъждахте преди няколко дни четох че при бременни дневнят прием трябва да е 1.5 мг във 100 гр сирене има 1 мг и една кофичка мляко и се набавя дневния калций Simple Smile
Честито на всички узнали пола на бебчовците и да кажа на Танка твоята мома я запазваме за снаха Wink

# 27
  • Мнения: 69
 Joy smile3525 още едно мъжле   bouquet

# 28
  • Мнения: 64
Здравейте момичета! Честит рожден ден на рожденничките и само хубави неща тази година като най-хубавото си го знаем!
Искам да ви попитам нещо. Вчера somebody писа за болки в областта на сърцето. Днес и аз имам такива болки - цяла сутрин продължават. Имате ли представа от какво са и дали е повод за притеснение?

# 29
  • Мнения: 69
Аз ги имах до преди 3 седмици в продължение на две...  Интересно, че , когато заспивах на лявата страна , ме успокояваха... Сега ги нямам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт