108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки

  • 10 554
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 584
Сбъдваща, а на 307 така няма ли да е много малък багажника?

# 241
  • Мнения: 11 327
Taтяна, мъжа на чистачката ти е много прав! Моят е на същото мнение. На него всичко му иде отръки, не само от автомобили разбира. Аз например като дизайн много харесвам Ксара Пикасо, обаче той категоричен, че ситроен у нас няма да влезе, щото за всяка джаджа си имали собствен интрумент Crazy
Ние се ориентирахме към Тойотата заради цените на резервните части и стойността на поддръжка за масло и др.под.
Мога ли да те попитам на вашия Мерцедес дали на задната седалка могат да се монтират 3 детски столчета? Питам защото много ми допада като дизайн и ако се навие половинката, може и него да вземем.

# 242
  • Мнения: 7 605
Мога ли да те попитам на вашия Мерцедес дали на задната седалка могат да се монтират 3 детски столчета? Питам защото много ми допада като дизайн и ако се навие половинката, може и него да вземем.

ГореЩо препоръ4вам таzи кола. Мерцедес си е Мерцедес  Wink но zа стол4етата, 4естно, не zнам. Имам освен стол4ето на Милена само 2 коШници, с които бих могла да пробвам. Но когато бяха тук татко ми и приятелката му, йм беШе тясно от zад.
ЗаЩо не отидете в магаzина и пробвайте със стол4етата? Така Ще е най сигурно  Peace

# 243
  • Мнения: 11 327
Ходихме, ама нямаха изложен Вклас. Имаха само А, смарт и няколко Е и С  ooooh!

# 244
  • Мнения: 7 605
О леле, те съвсем провинциялно го дават при вас  Crazy 4естно каzано не вярвам да се събират  Thinking
Сега се рових малко. Търсете в Гугъл "3 Kindersitze im Auto" и Ще попаднете на много мнения. Иzненадах се, 4е описват Зафирата като малка  newsm78 Друга идея е МицубиШи Грандис. Или Маzда 5

# 245
  • Мнения: 1 178
Ако електониката е с фабричен дефект е голяма мъка. Това обаче е въпрос на късмет. С опела имахме проблем с инжекционното, който така и не можаха да отстранят, а свекъра ми е в бранша. Ако трябва да иzбирам между комфорт и подръжка, ако последната не е в пъти по_голяма бих иzбрала в полzа на комфорта  Peace (мен ме интересува не толкова стъкления покрив, колкото големия багажник, падаща zадна седалка Wink)

Сърфи при условие, че имаш наследствена предраzположеност тябва да говориш с гинеколога ти, иначе обикновенно мамографиите zапочват около 40_те, но и сбъдваща е права въzрастовата граница постоянно намалява. В наше село беше дошъл Mamma-Mobile Виж дали нямате и по вашия край.

# 246
  • Мнения: 11 327
Коте, при нас правят след навършени 35 г. Поне мен оттогава са ме почнали да ме проверяват, защото имам фамилно предразположение да правим кисти. Имам си удебелена тъкан, но не ми пречи на кърменето, дори вчера като бях на ревизия, гинчо каза, че гърдите ми са в отлично здраве за кърмачка. Щял да не проверява след като спра кърменето.
За Зафирата не се учудвам, щото мойта приятелка с 4те деца например ползва редовно третия ред седалки, тъй като на втория ред се събират само 2  Shocked

# 247
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Благодаря, Татянка   bouquet Сега говорих с док. и е напълно вероятно да е това  Confused Утре имаме час за преглед  Confused Как ще стане не знам.... толкова много го заболя, сега спи вече 1час от рев и болка....Четох, че обикновено при момчета се проявява това заболяване  Tired Tired тия мъже значи  ooooh!  ooooh! все са много специални  Tired

# 248
  • Мнения: 1 178
Деси, дай му болкоуспокояващо, да не се мъчи след като толкова го боли  Peace (нурофен е и противовъzпалително)

# 249
  • Мнения: 7 605
Деси, споко, не е неЩо сериоzно, Котаранка е права, дай му Нурофен, zаЩо да се мъ4и като го боли, милото  Sad   Hug

Мамомобила при нас беШе съЩо над 35 години, не се класирах  Crossing Arms

Ние иzбрахе седалки Ийzи Варио, които лесно се демонтират иzцяло. Не, 4е се въzполzваме Laughing

# 250
  • Мнения: 3 521
И при нас миналата седмица имаше мамомобил и за това сега ми дойде тази тема да питам. Peace

Деси, дано се поуспокои дечко - и аз бих му дала Нурофен Confused.

# 251
  • Мнения: 1 677
Според доктора, повръщането и главоболието на Боби са от мигрената. Предстои ни ЕЕГ и преглед при очен. Той вече е добре, все едно не му е било лошо, а сутринта не можеше да стане от леглото от ужасното главоболие, повръщане и гадене.

Деси, бързо оздравяване на детенцето ти.

По отношение на колите, не мога да дам съвет. Аз сравнително от скоро имам книжка, по време на курса карах Голф 3 и Тойота, Тойотата ми беше по удобна. След изпита си, съм си карала само Рено клио, бях доволна от него, но си остана в Бг.

# 252
  • Мнения: 3 521
Бубето, когато бях със симона в болницата точно с нас в стаята имаше едно момиченце с много силно главоболие и съответно гадене и повръщане. По прегледите всичко беше ОК, но лекарите препоръчаха на майката да следи кога се проявява главоболието при детето и да си записва вкл. и какво е било предния ден - хранене, някакви спортни активитети и т.н. Радвам се, че дребчо е по-добре.

В този дух  - Пепе, Серди как са вашите джеремета?

# 253
  • Мнения: 911
Хей хей Hug
Сърф, да чукна на дървената си тиква, Малик вече ок, наддаде пак и от седмица е на детска градина, zасега е ок, поне много се радва, че ходи.
Веч и другите, които търсят коли, препоръчвам ви тоzи сайт http://www.carneoo.de/
Опел не бих вzела и аz, но това си е някакво лично харесване или нехаресване.
В събота имаме пробефарт на 5ица и 1ца БМВ, ще споделя дали са ни харесали. Таня, все се каня да ти раzкажа zа лиzинга и не свеарвам, но действително може при някои марки на мнооого иzгодни условия.

# 254
  • Мнения: 48
 Hug   Сърфи    Hug   надявам се да нямаш истинска причина за притеснения все пак    Hug

Момичета, ние май ще празнуваме РД на басейн    Flutter   ще пиша повече подробности, когато проуча повече    Wink

И ще си защитя позицията за ""не" на профилактиката" за определени заболявания...само още малко свободно време да намеря    Simple Smile

Хубава вечер с любимите ви хора     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт