Споделете 94

  • 21 011
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 586
Благодаря, Балу! Бре, таз Гуна.

# 76
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Специално за Флор, но и на когото му хареса.

Споделям, не съм я ползвала и нямам лични впечатления.

Благодаря ви за предложените филми, направих си списък  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 217
Markrit,кокорят се хората понеже звучиш малко като Милко Mr. Green А си обещах да не участвам в темата,ама не се стърпях,извинете Mr. Green
ДеЩо,ти ли питаше за занимание без много-много да "търчиш" по народному казано? Според мен едни цветни водни боички и едно блокче за рисуване ще се отразят добре на всяко дете.Ако ще само цветове да смесва и цял ден дъги да рисува Simple Smile,пак ще и се отрази добре.

# 78
  • София
  • Мнения: 6 810
Споделям, че чувствам безвремие.
Много е странно. вярвам, преживели сте го.
Общувам с хора, приятели, които познавам от 15 години и повече, тогава съм била в основно училище. Сега съм на 26 и имам 2 деца, обаче някой неща са си все същите. И все едно съм някъде там, а не тук. Не се чувствам порастнала, възрастна и стара.
Трябва ли?

# 79
  • Мнения: 1 052
Запис.

# 80
  • Мнения: 4 586
Дуууу. Развиделява се, видело е, зора зазори.
Суркайте чехлите към банята, мийте се.

# 81
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не ми е до миене, ресане, обличане като за пред хората ... до нищо не ми е
Цяла вечер една горяща топка се гушкаше в мен и раздаваше ритници, глави и каквито още израстъци се сетите. За капак по някое време се разпя за болното коте, на което дали аспиринче, а на зазоряване прегракваше аз съм сънчо  Shocked
Не издържам да си гледам детето така едва дишащо, горящо и давещо се в сополи и кашлица... много ми идва тези дни.
Това исках да ви споделя ... безсилна съм

# 82
  • Мнения: 4 586
Знаем за какво говориш. Гуш.  Hug
Мога да ти изпея с дрезгав глас 
Ааау от глад умирам.
Ааау заключен дом.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Тази сутрин докато пресичахме към градината/на пешеходна пътека, но на оживена улица/ Мишо реши по средата да се дръпне назад и да тръгне да ми обеснява нещо. Виждайки идиота летящ към нас с над 70 км/ч се скарах на детето и го дръпнах да побърза. Той падна на земята, идващият автомобил за да е пълна какафонията наду клаксона и докато влача детето по земята, ни"заобиколи" милостиво на сантиметър от нас. Направо ми спря сърцето! После се накарах здраво, защото по сто пъти обеснявам какво се прави когато се пресича, Мишо се разплака, аз също/блъскала ме е кола с над сто километра в час и още ме е страх и внимавам/ и така... Как може на отсечка от улица обозначена с над десет знака за внимание деца/зад градината има училище/ да караш като луд? Ето, всичко се случва...

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Цяла нощ детето хърка умопомрачително силно и постоянно от запушен нос. Хърка по-добре от баща си, но за разлика от него като я бутна, не спира. Почти не съм спала.

# 85
  • Мнения: 599
Катюш,  Hug радвам се, че всичко се е раминало само с уплах.
Преди няколко дни ходихме до Сл.бряг - идиоти по пътищата дал Господ.
В населено място намалям и спазвам ограниченията, но тъпанар се е лепнал за задницата ми и изпреварва на зебра  Shocked, само се молех да не се излети някое дете или възрастен човек, че щяха да са размазани.

Споделям ПМС, раздразнителност и отрано ми вдигнаха кръвното.Ще избягвам да влизам по горещи теми, че мога да си заслужа бан-а някъде.Тук ще се подвизавам, че ми действате успокояващо  Hug

Всички болни да оздравяват веднага !

# 86
  • Мнения: 5 370
Цяла нощ детето хърка умопомрачително силно и постоянно от запушен нос. Хърка по-добре от баща си, но за разлика от него като я бутна, не спира. Почти не съм спала.
Хам, това беше ежедневие при мене месец декември. И двамата лягат и заспиват отволе, и захъркват само след 5 минути. Оказа се, че Станислав има някакъв проблем с трета сливица ли, знам ли кво, та при малко възпаление на лигавицата хъркаше ужасяващо!!! И не се буди!!! Накрая си вземах заглавката и го оставях да си хърка с татЧето. Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 516
Буба Мара, мерси. Все се надявам, че детето ми е читаво. Говорили сме много за интернет и опасностите. Но допълнителна защита никога не е излишна.  Simple Smile
Снощи до полунощ гледах новия филм на А. Джоли. В резултат на което не можах да се наспя, но и почти параноясах. За пореден път си напомням да гледам само тъпи американски комедии. Нямам нерви за сериозно кино.  Tired

# 88
  • Мнения: 281
п.п. Гледа ми се хубав филм. Препоръки?
Вики Кристина Барселона.

Добър ден.
Споделям, че Лиска ми липсва много.

# 89
  • Мнения: 1 533
Съществуват ли на този свят хоризонтални бойлери 80 литра  до 180 лв. и ако да, къде ги дават? Гугъл така се е налапал с информация, че ме обърква вече.

Общи условия

Активация на акаунт