Злато или сребро предпочитате?

  • 13 256
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 992
Качественото сребро е на цената на златото. Обичам бял метал - хубаво сребро или бяло злато, като залагам на първото. Не мога да определя какво предпочитам - по-масивни или по-дискретни бижута, тъй като зависи от повода, от дрехите, от сезона...Това, което винаги нося, е обеци и по един пръстен на всяка ръка. Мразя да съм накичена като панаирджийска кукла с бижута.

# 16
  • София
  • Мнения: 807
Преди време обичах среброто и не понасях златото. Но така се случи, че вкусът ми се обърна. Направих доста промени в живота си и това беше една от необходимите, която ми помогна да се чувствам по-добре!  Simple Smile Но повечето ми бижута са комбинация с бяло злато, така че нещо и от белия метал присъства!

# 17
  • Мнения: 2 172
Преди харесвах и носех само сребро,златото ми "циганееше" някакси  Thinking
Но откакто се ожених не мога да си представя да се накича със сребро.Сега пък ми ефтинее  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 521
Както е казал Мечо Пух "..И двете!".
Важното е бижуто да е качествено и да отговаря на настроението и облеклото ми за деня.
Днес съм с комбинация от злато и черна кожа. Гердан и гривна + халката.
Вчера бях със сребро - обеци, пръстен и много на брой тънки гривни.
Май излиза, че съм ювелирен помияр Mr. Green

# 19
  • България
  • Мнения: 3
Харесвам повече среброто(независимо пръстен ли ще да е или гривна)и колкото се може по обемни.Това не значи,че цялата съм окичена.Може и само пръстен да е,но по голям.

# 20
  • Мнения: 13 512
злато. Не обсъждам изработката. Естествено ,че трябва да е в мой стил и да ми хареса. Белите метали не ми отиват,знам си го.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 752
И двете нося, но предпочитам златото- и бяло, и жълто.

# 22
  • Мнения: 0
Аз харесвам и нося сребро. Също не харесвам претрупаното носене на пръстен на всеки пръст.. излишно е.

# 23
  • Мнения: 1 731
От 3г насам нося само сребро.Нещо златото ми циганее. Laughing

# 24
  • Мнения: 3 200
Злато, предпочитам бялото

# 25
  • Мнения: 413
сребро или бяло злато Peace

# 26
  • Мнения: 4 292
Злато. И бяло и жълто, сребро никога не съм носила.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 231
Преди години носех само злато (жълто) и не понасях среброто, но в последствие нещо ми се промениха вкусовете и сега е точно обратното......харесвам бялото злато и среброто  Crazy Обиците от тези материали обичам да не са много големи, но при пръстените предпочитам да е някой по-масивен и интересен.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Златото ми е мания. Харесвам всякакви накити - пръстени, гривни, ланци, обици висулки и т.н. Среброто не го ценя като метал и не се кича с нещо което лично за мен няма никаква стойност  Naughty

# 29
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Преди носех сребро,сега имам злато,колекцията ми е бедна.....едно синджирче,две гривни,три прьстена + халката и обици,но си нося само обиците,всичко останало стои прибрано.Даже и халката немога да си нося,че ми стана голяма Sad

Общи условия

Активация на акаунт