Злато или сребро предпочитате?

  • 13 252
  • 187
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 332
Предпочитам да нося злато, понякога нося и сребро. Купувам си бижута и от неблагородни метали - като тези на Свароски или на Фантазия.

# 166
  • Мнения: 222
злато!няма сребърно бижу,което да съм си сложила и то да не се е изгубило.и да харесам някое сребърно бижу или ще се счупи или ще се загуби.имах синджир от 15 грама сребърен вплетен много здраво -скъсах го.имах гривна -изгубих я.подариха ми пръстен с камък на следващия ден ми падна камъка.смениха го за вплетен пръстен той се разплете пак на следващия ден.имах два чифта обеци и вечерта си легнах на сутринта  не можах да ги намеря.среброто не иска да бъде носено от мен за разлика от златото което никога не е бягало от мен.гривната ми се беше счупила и си я намерих в количката на детето.не смятам повече да давам пари за сребро което няма да оцелее при мен!

# 167
  • Мнения: 2 153
Аз предпочитам златото! Много рядко слагам нещо различно от злато!

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
Ag-любим метал

# 169
  • Мнения: 609
Само злато! Peace

# 170
  • Мнения: 165
и двете ! Редувам ги

# 171
  • Мнения: 4 187
Основно нося сребро. Имам и бижута от бяло злато и едно, две от жълто такова.

# 172
  • Мнения: 17
Имам всякакви, злато, сребро, на Сваровски и разни други марки..., имам си за всякакъв повод но за ежедневието си обикновено съм със Сваровски висулка черен камък и такива обеци.

# 173
  • Мнения: 802
Злато-бяло, жълто, розово, каквото и да е, имам си и сребърни нещица, но рядко ги ползвам.

# 174
  • Мнения: 3 386
Като момиче носех сребро, откакто се омъжих - само злато. Покрай халката, която не свалам....  Wink

# 175
  • София
  • Мнения: 604
stainless steel или сребро
златото ми е  Sick

# 176
  • София
  • Мнения: 265
Злато, и бяло, и розово и жълто.

Нося всичко без гривни, но не едновременно, разбира се.

# 177
  • София
  • Мнения: 226
Нося само бяло злато, жълтото не ми отива, а среброто го позабравих с годините.

# 178
  • Мнения: 593
Злато.

Но аз по принцип не нося много бижута.
Обикновено единственото, с което съм "накичена" е брачната ми халка.
Слагам обеци и колие само при повод. В повечето случаи не са златни, избирам ги според облеклото.

# 179
  • Някъде там
  • Мнения: 110
и двете

Общи условия

Активация на акаунт