какво не искат да правят мъжете ви?

  • 4 306
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 436
Моят мъж не бърше прах, не глади и не чисти банята. )))
За всичко останало няма проблем. )))
Пазаруваме заедно, защото ни е кеф. )))

# 16
  • Мнения: 6 618
Не би гладил и не би готвил.
Иначе пералнята и простирането са си изцяло негови.

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 823
Всичко изброено прави...
И моят така и затова се чудя, какво да маркирам newsm78

Някакси ми липсва отговор, че може да прави всичко и без проблеми ми помага, когато се налага.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
само прах не иска да бърше категорично - казва, че го е гнус от кърпите за прах.

също се назлъндисва да си изглади нещо, но там няма психологически задръжки и ако се наложи - прави го.

# 19
  • Мнения: 1 897
Избягва да мие съдовете след хранене.

# 20
  • Мнения: 9 990
Всичко от изброеното.За боклука се пъне, все едно е геройство, кофата е току до блока.Пазар-само ако съм направила списък, но във време, в което ми е късно за продуктите вече.Маркирах всичко. Sunglasses

# 21
  • Варна
  • Мнения: 616
Единственото което не прави е да глади - не му се отдава ама никък  Laughing Пробва се 2 пъти, но мисля да не му давам трети шанс  Mr. Green Иначе съм си взела мъж мечта - прави всичко друго, дори прозорците мие.

# 22
  • Мнения: 128
Не пере и не глади.Всичко друго му се отдава.

# 23
  • Мнения: 3 241
В момента почти нищо не му се налага да прави (освен пазаруване и хвърляне на боклука), но по принцип всичко друго го прави. 
Ако ще избираме най-нелюбимото му, ще е бърсането на прах Simple Smile

# 24
  • Мнения: 408
В някои неща се справя по-зле,в повечето случаи няма време,но това което няма да напра и да има време е да бърше прах,да глади и да мие чиний(ще пусне съдомиалня по скоро).

# 25
  • Мнения: 5 393
Няма нещо, което да не иска да прави, просто сме си разделили задълженията. Не го карам да бърше прах,да чисти банята и да глади. Но ако му се наложи и това ще прави.Няма "не искам" при нас.

# 26
  • Мнения: 2 388
От изброените - хвърля боклука и когато се налага да пазаруваме от по-големи магазини, до които се стига с кола идва с мен.
Останалите неща незнам дали иска или не иска да ги прави, но почти никога не ги е правил и не искам да ги прави.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 16:06 от palavata_monahinq

# 27
  • Мнения: 103
хвърля боклука и пазарува. като се запознахме миеше чинии и пускаше прахусмокачка, сега ми купи миялна. готви мн. хубаво, но не иска, не иска да прави и др неща, така си е научен от мама и баба, че това са женски задължения (не ме нападайте моля)

# 28
  • Мнения: 2 439
От изброените дейности - никога не е мил банята. Просто няма начин.
Прах не бърше вече, изобщо не личат положителни резултати.
Ако имаше отговор - друго - бих посочила окачването на пердета. Всъщност ми се заяви, че за такава дейност не мога да го хвана по никакъв начин.

# 29
  • Мнения: 2 478
От изброените - хвърля боклука и когато се налага да пазаруваме от по-големи магазини, до които се стига с кола идва с мен.


Абсолютно същите домакински задължения има и моят мъж Laughing
Но...ежедневно си глади дрехите,с които излиза,рядко чисти с прахосмукачка и понякога му се случва да сготви.
Но и наистина няма време.

Общи условия

Активация на акаунт