Рицарки на Бялото кантарче 02.02.2009 - ...

  • 13 551
  • 439
  •   1
Отговори
# 45
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Blush
Раздвижване да го пишем тогаз...

# 46
  • Мнения: 1 934
Еми така де,ама по малко.
Аз пък си хупих ново екипче днес за тренировки.Ама като се гледам в гледалото направо лошо ми става.Едни кълки съм заформила,един корем.Сташна работа напрово.

# 47
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Бебче, рецептата е за машина за хляб, и като втаса тестото правя ги във форма на пърленка и ги пека на скарата.
Според мен всяка рецепта за хляб или питка, която имаш е подходяща......
аз си добавям ръжено брашно или  орехово или бадемово и разни семки, ама не всеки вкус ги харесва.....

# 48
  • Мнения: 1 934
Мерси Дани,ще пробвам с една Ванчена рецепта,а семки обичам много.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 642
Я да ви питам аз 90-дневките - баница може ли да се яде по вашата диета  newsm78

Пипи, благодаря за идейката, ако драснеш и на ЛС как се прави тричавата палачинка, цена няма да имаш  Hug

Тани  Hug и кво за римляните сподели.....

Аз отивам да кафепия, че нещо яко ми се приспа. А как ме мързи, а как трябва да се спортува  ooooh! То и да се работи трябва де  ooooh! ooooh!

# 50
  • Мнения: 1 934
Корсе може,само да не е със сирене и яйца.

# 51
  • Мнения: 2 487


Айче ти що кат ходиш толкоз ядеш само грапета, много е малко таз храна  Naughty да не започваме тука да се караме, няма да гладуваш ей  Peace



   Юлке , мЪлчи сега , тамън съм хванала дявола за опашката  Laughing Пък и не съм ти в обхвата , колкото и да съ присягаш, нимойш ма стигна  Mr. Green Като ти седна на пейката , ще му мисля  Rolling Eyes

   Истината е , че колкото повече ходя , толкова по-малко ми се яде. А като вече година и половина едва си озъптам лакомията , как да изпусна момента , а , А  Laughing

   До сега съм на ябълки - големи и сладки. Довечера ще правя риба. Лошото е , че е костелива писия и става само пържена. По - точно ПРЕпържена  Confused

   Ще ходя да чета при д-р Ори Намкойси беше , дари ядат пържена риба  Mr. Green

   Опитах да се намуша в панталончето , дето бях на първата , че и на втората среща с него , ама не мога  Sad Това дето бях на третата, ми става , щот е с ластик  Mr. Green

   Отивам да чистя риба  ooooh! , че котето и то гладно  Mr. Green

# 52
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мерси Дани,ще пробвам с една Ванчена рецепта,а семки обичам много.

.......А е най-лесно, ако наблизо до вас има пицария или сръбска скара, да си поръчаш няколко бройки за в къщи  Whistling

...ама щом обичаш семки,  ще си месиш като мен. Ще ти пусна на лични рецептата, която ползвам за основна

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 15:25 от Мона Кокона

# 53
  • Мнения: 493
Оххх мале Бялата неделя ми е любимата торта...
От няколко дни ме наболяват бъбреци и ходя често до  00 , но пия много вода (предполагам около 2л  -+500мл)...дали е от водата

# 54
  • Мнения: 30
Ох, не говорете за торти, че каквато съм Мека Мария, а сладкарницата на "Войнов" ей я де е - на хвърлей разстояние... Embarassed

Дандулина, каква вода пиеш? Ако е от чешмата или някоя силно минерализирана, може и от нея да е. Аз предпочитам слабоминерализирани и трапезни води - Горна Баня, Банкя, Девин.

Днес за обяд - яхния грах, готвена без мазнина и половин св. пържола /много суха беше - от филето/.

Как може на 59 кг талията ми да е 80-82 см.  newsm78 От всички други посоки мерките се стопиха -бюст, ханш, крака - като се погледна - изравнила съм се като цилинър. Май мисля само за глупости и не си давам зор на работа, амо то после ще ми излезе през носа, защото мен си чака.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 642
Айче ти си знаеш  Hug, ама и аз да си кажа  Mr. Green И да кажа, че ще те обичам във всякакъв твой външен вид, но ще ме боли за твоето здраве ако го бастисаш с глад  Hug

Дандулинке, не ти е много водата, помисли си за храната  Peace

# 56
  • Мнения: 1 479
Ехоо и от мене!
Играх една едночасова каланетика, ама нещо ми е бавна!
Учих, ядох малко суджук и кола лайт и една мандарина, нещо не ми се яде много!
За вечеря съм направила телешко с грах!
Сега ще се къпя и ще излизам!

# 57
  • Мнения: 493
Водата ми е минерална Девин newsm78
На мен талията ми е малка...сравнение с ханша - там е ужас , паласки и чудо
Талия 72(току що я измерих) и ханш 97 Sick

# 58
  • Мнения: 191
Мнооооого бааааааавно се мъъъъъкна да ви кажааааа Добър дееееен  Animal Snail...
На плодове съм, режимна съм и съм умряла от глад, въпреки че ям предимно банани и фурми Monkey
Айче, благородно ти завиждам за липсата на апетит Hug. Аз съм от онези гадове, които като почнат диета и психиката им изневерява Confused - карам го на инат ooooh!.
Добре сте дошли на всички, които решиха да се присъединят към отбора на 90 дневните рицарки  bouquet Hug...диетката не е лоша - желая ви успех! Peace и на мен си желая успех Praynig

Друго няма....глад голям ooooh!
 Hug на всички

# 59
  • Мнения: 13 770
...
Пиле изядоФ те на скара с топено сиренеце и горчица - доволен съм  Mr. Green

Добре, че първо си ме изяла, пък после си питала за баница, че щеше да видиш звезди посред бял ден bash Да диетуваш от вчера, да питаш недомислици, ами ти - диетоветеран Rolling Eyes
Баница със сирене, кашкавали и др. солении - не. Съотношението белтък, зеленчуци, брашно е в полза на първите две. Хлябът е разрешен, но не е задължителен. И то е разрешено по филийка (!!!), не по самун.
Сладките баници - тиквеници, щрудели, панети и др. по може, въпреки че според мен и с тях трябва да се внимава - те са с доста мазнина.

Аз утре съм на плодове. Де що сергия плод-зеленчук видях, все по нещо си купих. Добре, че ми е голяма чантата Mr. Green Голямо ядене се очертава утре. Ще си правя плодова салата, мммммм eat

Общи условия

Активация на акаунт