Рицарки на Бялото кантарче 02.02.2009 - ...

  • 13 562
  • 439
  •   1
Отговори
# 90
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Знам , че не върви да давам акъл на ветеранка , но аз ,както писах ," спасих" вечерния глад в плодовия ден с лешници и 4-5 фурми  Peace Може да не е редно вечер ядки , но поне не ядох глупости .
Корсичке , ти  стоейки на балкона ли работиш  Mr. Green

# 91
  • София
  • Мнения: 1 642
Роске, бая се замислих над въпроса ти, защото аз току-що бях на слънчевата тераса на офиса за компания на другарчето пушач  Joy Да разясня - аз си отварям темата и я минимализирам, по някое време я рефрешвам и ако има време пиша.  Ако обаче затворя страницата - забрави да вляза пак, обикновено така ме завърта деня, че забравям напълно. Та затова ви следя  Mr. Green  Joy Joy Joy

А един път стоях една седмица в козуначената тема, щото и компютъра не гасях, денонощно  Mr. Green ще реши човек, че меся козунаци та пушек се вдига  Joy Joy Joy

Обядвах миш-маш с две кюфтета, мммммм вкусно  Crazy и режимно  Peace bowuu

Между другото, нашата учителка е доста амбициозна да ви кажа, така че не знам защо нищо не се говори за състезания  newsm78, което всъщност изобщо не е чак пък толкова важно. Само си разсъждавам и си чеша езика  Joy

# 92
  • Мнения: 191
mari_eta, няма проблеми, мила Hug
Но ние също имаме принципи - да свиква, че нищо не се получава даром! Можехме, разбира се, да купим игровата конзола за Коледа, но не го направихме, защото тя си я спечели с труд и сега и е двойно по-сладка. Ако иска "самолет" - да учи, да си събере пари и да си купи Peace. Иначе...и мен ме разорява, ама ми е кеф, защото я виждам, че полага усилия...пък и аз съвсем съзнателно не и помагам непрекъснато, а само когато наистина не разбира нещо...Така сме го измислили и всички са доволни - аз, че детето получава мотивация да учи и разбира, че като учи ще споличи, тя - че може да си позволи нещо с "нейните" си, спечелени с труд пари Wink.
BTW - ние минахме вече голямото "Ч"...що така се разминават програмите newsm78....

пиле и на мен мий гладно...ама карам на инат. Правилото за неядене след 20ч. го спазвам, ама и аз като рачето хапвам, и то повече от нея, бадеми и фурми в мъчителния плодов ден Embarassed. Ще я карам, докато я изкарам пък каквото стане! Peace
п.п....днес продължавам да съм режимна, не съм тоооолкова гладна сякаш newsm78. Ядох риба, довечера пак...следобед съм замислила малко котидж - ми и аз не мога само на 3 хранения да устискам Rolling Eyes.

# 93
  • Мнения: 13 797
С времето се свиква на този начин на хранене и трикратното ядене за деня, но първата седмица си е доста трудно, а на мен сега ми е нещо по-трудно от първия път. Но няма отказване, защото миналия път така се отказах в края на първия месец (поболях се) и после не станА Tired

# 94
  • Мнения: 30
Отчитам се:
Закуска - като вчера - омлет без мазнина + 2 филийки пълнозърнест хляб + чаша нискомаслено мляко.
Обяд - задушен зеленчуков микс + мариновани пиперки 3 бр.
Вода  - много, чай - също
Вечерята още не съм измислила  newsm78 сигурно ще бъдат плодове.
Много въглехидрати  станаха този ден, а протеините ?

Това неядене след 20 ч. наистина е трудно за издържане, обаче има голям ефект. Даже аз като екстремист се опитвам де не ям след 18,30 - когато устискам, на другия ден се чувствам прекрасно.

# 95
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз решавам проблема с неяденето след 20 часа като...вечерям в 20 часа  Mr. Green.

# 96
  • Мнения: 2 897
Тамън си намерих работа за 3 месеца и ще я напускам.......
Кажете ми аз ли съм зле или... какво.....
Имама ли аджеба право или се лигавя:

- рецеп. бюрото ми е точно до 2 огромни въртящи се врати
хора нон стоп влизат
става страховито течение, комбинирано с климатичната инсталация
като епицентъра е баш на нивото на главата ми
тоест 8 часа ми духа
не знам дали си въобразявам, ама ушите ми глъхнат
- всичко е забранено, на бюрото не може топли напитки, не може ей така да си ходиш до тоалетна, трябва да питаш, телефона може да си го гледаш, но не може да го пипаш, това не може, онова не може
- има стриктни изисквания за външен вид, ок, ама се стига до конкретна прическа и някакви безумни детайли
- нямат кафетерия, в която да си носиш твоя храна, в резултат на което трябва да ям наобед в гардеробната
- смените се въртят, има такива от 7 часа, което значи тръгване в 6.30 и ставане в 5/5.30

Айде кажете си мнението........................

# 97
  • Мнения: 5 873
здравейте. Heart Eyes
бързам,затова без големи букви.извинете за което. Blush
днес ми е въглехидратен ден,вчера бях на варива.
за 2 дни имам намаление ,но няма да се хваля,че ще оплескам работата.
утре съм на ябълки. Crazyстискайте палци! Praynig

браво на Айчето и бебчето за намаленията ,целувам всички и доскоро! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 498
Момичета и аз смятам да започната житната ...но се чудя от сряда (май така трябва) , или от понеделник , че по принцип събота излизаме (не е гаранция) и е възможно да хапна салата , та поне да имам 5 дни на житце...
Кои щеше да започва ...Корсе??

# 99
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дандулина, успех с житната диета. Peace

Аз не мога да споделя един от най-вълнуващите моменти в 90-т дневната диета. Завършването на въглехидратният ден с блокче шоколад.

 Party.....Ванче,  и аз утре ще съм на ябълки.

Дени, на мен не ми харесва да стоя цял ден на течение. Две години ми се е налагало да го търпя и чак на 30 години успях да забременея  Rolling Eyes.......Ама аз лично тогава не съм имала избор.

# 100
  • Мнения: 13 797
 smile3505  Eй така оттук нататък.  smile3518


Дени, търси друга работа!

# 101
  • Мнения: 684
Привет,
и днес съм режимен, направих си и обиколките.
Вече ми става тежко на стомахчето, когато хапна по - голямо количество, но устата още не мога да я науча да яде по - малко  Mr. Green
Наближава и момента на истината - претегляне, май няма да изчакам понеделника. Дано да ме зарадва  Praynig

# 102
  • Мнения: 191
miracle и аз забелязвам нещо такова Thinking...от години не ми се е случвало да ям толкова малко и да се наяждам, та чак и чуство за преяждане да ме гони ooooh!...и то с любимата ми печена на скара риба Crazy. Дано се запази тенденцията, тогава има надежда и аз да смъкна нещичко Praynig.

птица и останалите 90дневки сме така smile3505 smile3521...ако ще ти помогне, поне не си сама Hug.

Дени аз също бих сменила тази работа! Не харесвам компании, които имат правила срещу различността на отделната личност...ни бих искала някой да ми казва каква прическа нося Naughty! За течението също Naughty
Не може да няма и друга работа там някъде...тамън като за теб! Peace Успех! Peace

# 103
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета!
Преди малко се върнах от лекциите и ме зарадваха, че утре съм на бач от 6 и 30 сутринта, направо ми се дорева!
Лека и режимна вечер!

# 104

Общи условия

Активация на акаунт