Рицарки на Бялото кантарче 02.02.2009 - ...

  • 13 547
  • 439
  •   1
Отговори
# 75
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Бебче, преди тренировка изяш един банан  Peace...... и няма да имаш проблеми.

А здрасти ви  Hug

Днес ми е въглехидратен ден, който съм решила да го правя по житният режим....
иначе МЦ-то ми дойде и дали от тибетските въртели или от дао масажите почти вече нямам болки.....След няколко дена вече ще се притегля, обаче сякаш видимо ми намаляват паласките  Party

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 09:38 от Мона Кокона

# 76
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!

Кафе?



Аз моето си го изпих, изядоФ си триците, този път с какао -ммммм, вкусно и сега го мисля обеда Thinking.

Ж, браво  на Петьо  bouquet!Браво и на Митето  bouquet! Умници!

# 77
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
Поздравления на всички стриктни, намаляващи, оздравяващи, на дечицата с постижения и на гордите майки   bouquet

Аз ни са разписвам, щот пак ник'ва ма няма. За пореден път позволих проблемите ми да повлияят на храненето. За днес
1 закус - ябълк
2 закус - кофа мисело кляко, голо
За обяд и следобяд съм си приготвила тричава палачинка, кифтета от домашна кайма, суджук, краставиц, маслин
Вечерята нинам.

Хубав да е денят ви   bouquet

# 78
  • Мнения: 191
Ха, добър ден!  bouquet
Вчера геройски издръжах втория плодов ден по 90 дневната и днес имам намаление от 300гр, което ме радва, нищо че е малко Peace.
За днешния белтъчинен ден съм замислила само риба Crazy
Мисля, че съм натрупала доста токсини newsm78...съдя по положителния ефект, който 90 дневната дава върху целулита ми Thinking. Мисля, че трябваше да слушам малко повече вътрешния си глас, който постоянно ми напомняше, че не обичам месо, а вместо това правех белтъчинна диета, след белтъчинна диета (с нулев резултат и огромно йо-йо ooooh!). Мисля, да направя цялата 90 дневна независимо от резултата и мисля, че после се връщам на разделно и туй то. Мисля, месото да го редуцирам до минимум от менюто си. И така...

Ж, браво на детенце! Все така да му върви!  bouquet
И мойта щерка си заслужи похвали, след безупречно изкаран първи срок на първи клас и перфектната оценка на класната и директорката Peace. За награда - мечтаната конзола PSP и тя направо лети от щастие - друго си е да си заслужиш такова нещо...на дядо Коледа е лесно да се разчита Wink, но трябва и сам да се справяш.
90 дневките Hug....браво на всички ни! Peace
Пуки, горе главата момиче! Подреди си приоритетите и решението на проблемите ще ти се открие самО! Peace Успех  Peace
на сериозните със спорта - адмирации момичета! Аз искам да сваля килограми и после се връщам в залата, че сега ми тежи и не тренирам пълноценно.
Корсе, мерси ти...цалуфани и за теб Heart Eyes

Хубав ден на всички....щете не щете, пак шЪ дода Hug Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 13 770
Днес съм на плодове. Голям зор ще бъде май.

За тънка талия - пилатес или каланетика.

или http://dieti.rozali.com/vkyshti/p7322.html Вместо топка може табуретка Peace

Джопче, не завиждай, твоята пък те храни Wink това е по-важно  Joy

# 80
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ели, и вий първокласници, а Laughing?

# 81
  • Мнения: 1 934
Айде прибрах се вече! Twisted Evil
Много готино да се раздвижи човек. Mr. Green

Гледах,гледах ама не разбрах във въглехидратния ден може ли салата да се яде.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 642
 Joy Joy Joy Ох, бе Пиле тя крушата не пада по-далеч от дървото, гладни няма да останем  Joy Joy Joy

Зачудих се аз, толкоз състезания имат децата, пък в нашето у-ще няма състезания, що така   newsm78 Айде миналата година беше стачка и всичко се обърка, а оправданието беше все стачката. Ма тази година пак няма  newsm78 Или г-жата не казва на децата, или моето не казва на мен, знам ли. Не, че аз ще тръгна да я пращам по състезания ако не ще да ходи, ма то детето може да иска пък да няма и що? Ей такива неща ми се въртят в главата.

Айде сега ще го мисля, какъв ще го ям  newsm78

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 15:06 от Червената Корса :)

# 83
  • Мнения: 493
Здравейте , днес съм на сиренце (много ми е вкусно) и малко солети Embarassed

# 84
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Айде прибрах се вече! Twisted Evil
Много готино да се раздвижи човек. Mr. Green

Гледах,гледах ама не разбрах във въглехидратния ден може ли салата да се яде.

ами аз ядох.

# 85
  • Мнения: 2 147
..  аз за малко само Hug Heart Eyes
режимна с намаление  Mr. Green... е още не съм стигнала, тези които бях... та Юле аз мисля, че  ние сме с теб като скачени съдове ....аааааааааа Mr. Green... продължавай ....за 90 дневната не съм се замисляла... newsm78
Ще пътувам до Милано утре за 4- 5 дни, като се върна ще докладвам и ще решавам... Hug
Литъл и при мен се получи нещо такова, ама карай да е весело Heart Eyes Wink Hug
Евич, ти си страхотна и в професионален и личен план, а за работата на канала  Laughing Laughing.. какво щяха да показват господарите , ааааааа Party Hug
Тани... newsm78 Heart Eyes
Раче, Айче, Мариетка, Ванче и не на последно място Пиле Wink Heart Eyes и всички рицарки от мен по една целувка и умната Heart Eyes
баййййй.................. Heart Eyes Heart Eyes

# 86
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Браво и на Петьо на Ж. А друго си е да имаш нарувано слънчице от детето ( да ти топли душата ) - за Митко  Heart Eyes
Браво и на щерката на Ели
А на Корсичката да кажа , че май повечето госпожи ги мързи да се заинтересуват за състезанията и съответно да казват на децата
Аз също ям салата всеки ден , без плодовия . а деня на плодове издържах , защото хапнах и 80 гр. суров лешник .
90дневната засега върви чудесно . Днес съм на : 2 киви , обяд - боб яхния +зелева салата . Към 16 часа ще хапна малко варени картофи ( просто съм свикнала да ям по- често , не мога само 3 пъти  Embarassed ) , а за вечеря - печени картофи на фурна . Килограмите са точно 58 ( преди беше  59-58.5 ) . Съчетано с ходенето на уреда и малко Пилатес - 1 см. от бедрата и хрътнал корем . Това е резултат за 9  дена.
Корсичке , Айче, Кокон , ако знаете как ме радвате  Hug
Ванчето да идва и да дава отчет . Днес трябваше да е на варива , нали ?
камъчето звучи добре . Сега остава и тя да намери себе си .
Зетче , а Пилатеса ?
Пуки да не скатава , а да пише . Стига е търсила под вола теле  Peace
Щък ми се губи
А за Еви нямам думи - желязна е
Мариетка , нали бяхте на преглед в Търново ? Или аз бъркам  newsm78
Асса да ни нагледа какви сме стриктни ( и да похвали Пилето  Heart Eyes )
Дандулинке , вече не се стърпявам - вземи в ръце бе жена , после да не плачеш  Hug 

За пропуснатите   bouquet

# 87
  • Мнения: 191
Ели, и вий първокласници, а Laughing?

Първолаци и още как Laughing!!! За всяко "отлично" от госпожата, получава по един лев малката...и с парите - каквото си поиска Crazy.
Работи варианта Peace.
Корсе, ми то и в тукашното у-ще няма кой знае какви състезания newsm78...само по четене им направиха, за да ги видят колко са научили по това колко думи в минута могат да прочетат. Похвал, похвал - мойта и още едно детенце бяха най-добри Blush Grinning

Днес гледам морето и ям риба Crazy...идилия!

# 88
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Роси, Калоян водхме в Търново - при ортодонтката му, по график, дето се вика. Ама докато не падне зъбчето нищо няма да правим, сега само поддържаме постигнатия резултат.

Ели, я сега аз като даскалица Пена  Crazy да ти се поскарам - как така левче за всяко отлично? Детето трябва да учи и да се старае не заради парите, заради материалните стимули, а заради увереността, че знаещият и можещ човек ще успее в живота.
Че то Калоян ми носи всеки ден по две - аз ще се разоря.

Прабаба му /нали така свикнала от едно време Laughing/ първите няколко пъти се опита да пробута левчето, но и двамата с мъжа ми категорично й казахме, че това с нашите деца няма да стане. Виж, като е решила, с това левче да му купи банан или вафла, но то НЕ Е заради оценката...
Дано не ти прозвуча грубо, но виждам какво става - днес левче за отлично, утре компютър за празника на буквите, за завършване на 4-ти клас - скутер. Ми те за 8-ми самолет ще поискат Twisted Evil.
И не е до нямане, а до принципи.

Уф, изчезвам да пишем малкото ч, че станах досадна, извини ме, с най-добри чувства Hug  bouquet.

# 89
  • Мнения: 13 770
Асса да ни нагледа какви сме стриктни ( и да похвали Пилето  Heart Eyes )

Ох, за какво да ме хвали Асса. Един ден досега не съм спазила неяденето след 20 ч. Много ми е гладно. Непрекъснато. А днес е нещо страшно. Май няма да устискам тия плодове.

Асса защо така изчезна наистина? Преди поне наминаваше отвреме-навреме.

Общи условия

Активация на акаунт