1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 12

  • 24 110
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 547
Има ли някой ,който да не е влюбен в Онур?! Embarassed
Едва ли!!!
 

Аз! Mr. Green


и Аз! Mr. Green    аз аРесвам Керемчо Heart Eyes

и аз Mr. Green

# 376
  • Мнения: 304
И аз харесвам Керем! Обичам лошите момчетааааа! Peace

# 377
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Еееее, аз вече седнах и се приготвих да гледам.....няма ли да дават 81 епизод в 22,30?

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 23:39 от Mishel_

# 378
  • Мнения: 368
на мен ми пропадна връзката и така и неразбрах дали го дават  Mr. Green

# 379
  • Мнения: 6
момичета, другия вторник ще дават 81 серия, лягайте си вече  Hug

# 380
  • София
  • Мнения: 547
малее, найсе успях да прочета всички теми, които не бях прочела, т.е. от 1ва до 7ма ooooh!
но успях Flutter
какво стана - имаше ли епизод по Канал Д ?

# 381
  • Мнения: 7 914
А Каан много черен бе  Laughing , като цигане е!
ами на море е било детето Mr. Green
хайде, хайде какво сЪ праЙте... признайте си, че много го харесвате, ама не ви се иска да се  box за Онур с мен Mr. Green

сутрин спЪ до 10-11.. да не вземете да изпишете темата -  да мЪ чакатеееееееееее Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 382
  • София
  • Мнения: 34
Ранно Добро утро  от мен! Вчера  - командировка, среднощно завръщане, филма го няма , до преди малко гледах и повторението - това е! Като ме подвеждат - лъжа и аз  Confused А какво им е било на турските зрители - 3 години да очакват поредната серия.  Ще Ви чета по- късно! До довечера

# 383
  • Мнения: 917
Добро утро шеф  Flutter

# 384
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ранно Добро утро  от мен! Вчера  - командировка, среднощно завръщане, филма го няма , до преди малко гледах и повторението - това е! Като ме подвеждат - лъжа и аз  Confused А какво им е било на турските зрители - 3 години да очакват поредната серия.  Ще Ви чета по- късно! До довечера

Стига да го пуснат във вторник ще устискаме до тогава! Дано пак не ни излъжат!

Вчера говорих с приходящи българо-турски граждани за филма. Казаха, че и на турските зрители им е бил голяма тръпка. Казаха още, че Еда в реалния живот е била съпруга на Керем, но са се развели още(бели букви)  преди да си легнат заедно в 79-80-ти епизод. Еда известно време след пускането на сериите с нея не е излизала сама от дома си, защото съвсем ненадейно група жени, виждайки я на улицата до истанбулския пазар (капалъ чарши) я нападнали и оскубали.

# 385
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен момичета!ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ тея турци ще ни побъркат!

# 386
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Добро утро и от мен  Hug
Снощи пратих линк с темата ни на братовчедка ми и тя си дръпнала първите серии. Каза, че ставам за презентатор, а след като гледа сериите каза, че е като омагьосана  Laughing Предадох, че приемаме в клуба с членски внос - 5 пакета носни кърпи  Laughing
Сериала го обсъждам с майка ми, и карам мъжът ми да отидем в Истанбул (но той като типичен американец, след като чуе за мюсюлмани и изтръпва  Confused).

# 387
Добро утро и от мен  Hug
Снощи пратих линк с темата ни на братовчедка ми и тя си дръпнала първите серии. Каза, че ставам за презентатор, а след като гледа сериите каза, че е като омагьосана  Laughing Предадох, че приемаме в клуба с членски внос - 5 пакета носни кърпи  Laughing
Сериала го обсъждам с майка ми, и карам мъжът ми да отидем в Истанбул (но той като типичен американец, след като чуе за мюсюлмани и изтръпва  Confused).

А и аз съм от тези който си правят сметки да посетят Турция след като  гледам каква красота е там ,ама тази година ще ми се размине май  Sad

# 388
  • Мнения: 3
На моя мъж сестра му е ходила там и каза че ако няма кои да те води и да те развежда ще се загубиш.

# 389
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Ох, аз си гледам снимките от преди с умиление.
Още повече, че доста от местата показани във филма съм посетила.
Наистина си заслужава - Истанбул е невороятен град, много красив, между Европа и Азия. С уникален дух.
Въпреки, че съм от Варна, там за първи път отидох с ферибот през Босфора към старият град  със синята джамия, ядох на кея уникално вкусни пълнени миди... качих 10 килца за седмица  Embarassed Особенно след като вляза в някоя сладкарничка и се забравя там  Laughing Кафето е чудесно и ароматно, пък и ми гледаха на утайката  Wink като бонус

Общи условия

Активация на акаунт