Дуфастон и цикъл?

  • 3 039
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Щом си решила с Дуфастон, давай, няма да имаш нужда от други мерки. Кога трябва да ти дойде? Сега кой ден от цикъла ти е? Имай предвид че Дуфастонът се пие 10 дни, след спирането до 3-6 дни трябва да ти дойде, така че си изчисли.

Ами на 30 юли тртябваше да ми дойде (не е много сигурно де, защото цикъла не ми е редовен и понякога е на 28 дни, понякога на 30 и т.н.). Почнах Дуфастона на 31юли и за сега "червеният гост" го няма. ще пия Дуфастона точно 10 дни, сутрин и вечер по едно хапче. Малко ме притеснява това, че почнах лекарството късно, но до последно (30ти) се надявах, че ще дойде и ще мина без такива "екстри".



Миленче, мерси, вярно, че е витамин С, не В:))).

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
А ккакво ще рече ударна доза? Да не взема да изпия един блистър витамин Б и после да се чудя на кой свят съм:).
Витаминът наистина е С, а не Б, но за друго пиша този постинг - човешкият организъм е така устроен, че ако му дадеш повечко вит. С, горницата я изхвърля чрез урината. Най-много на стомаха да си направиш проблем, ако "препиеш" с този витамин. Преди години сполучливо овладявах силни месечни кръвотечения с помощта на нормални количества /2-3 таблетки дневно/ Пефлавит С /комбинация от вит. С и вит. К, който именно има силния кръвоспиращ ефект/. Сега, когато ми се наложи, го правя с лекарство, но умишлено  няма да посоча името му, защото смятам, че трябва да го назначи лекар.

# 17
  • Мнения: 2 531
Лично на мен дуфастона ми удължи цикъла, но аз го пих с цел забременяване след стимулация.Това е хормонален препарат и ако лекар не ви го изпише не съветвам никой да го ползва на своя глава.Освен това аз имах ужасен световъртеж от него, та минах на вагинален прием.Витамин С ползвам години по време на цикъл, за намаляване на кървенето. Взимам 1г. дневно и съм доволна!

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Дуфастона няма да ти забави цикъла.
ако трябва да ти дойде, ще ти дойде. независимо дали си го спряла или продължаваш да го пиеш.

# 19
  • Мнения: 9 093
При мен не беше така Thinking
Мисля че не трябва да имаш проблем, така и такаси почнала да го пиеш, така че няма смисъл да спираш.

# 20
Ами няма да го спирам. Пък и вече минаха 32 дни от първия ден на последния ми цикъл. Надеждата умира последна. Ако дойде одкато съм на морето ще пия витамин С и това е.
Дано не дойде де, бях готова да отложа морето, но не и да ходя в цикъл #Crazy.
Е, не е лесно да си жена!

Общи условия

Активация на акаунт