Как се справяте с течащите нощем гърди

  • 1 268
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
купи си от еластичните, спортни бюстиета, по-голям номер, за да не те стяга вечер - не са скъпи и ще го ползваш само за спане. + подплънки. Притискането върши работа, но ако спиш - няма как да го правиш ... до 2-3 месеца ще спрат течовете  Peace

# 16
  • Мнения: 285
Аз от самото раждане,та и до ден днешен съм си със сутиен постоянно- памучен,мек и достатъчно широк,за да не ме притеснява,а и задължително с подплънки,лепнати за него. Дори така съм била изкъпана сутрин,но вече се нормализираха нещата! Успех и дано дълго време да продължите с кърменето!  Peace

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Аз от самото раждане,та и до ден днешен съм си със сутиен постоянно- памучен,мек и достатъчно широк,за да не ме притеснява,а и задължително с подплънки,лепнати за него.

и аз съм така. Изобщо не мога без подплънки  Peace

# 18
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Да ти е живо и здраво бебчето!
купи си от еластичните, спортни бюстиета, по-голям номер, за да не те стяга вечер - не са скъпи и ще го ползваш само за спане. + подплънки. Притискането върши работа, но ако спиш - няма как да го правиш ... до 2-3 месеца ще спрат течовете  Peace
Аз имах такъв проблем долу горе до 7-8 месец, защото малкия ту спираше да суче нощем, ту пак започваше. Не можех да спя със сутиен, за това спях с по-стегнат потник и подплънки, въпреки че подплънките често пропускаха и пак бях мокра. Ако можеш да спиш гола, може да постилаш кърпи под себе си. Поне ще се чувстваш суха (до някаква степен).
И дано при теб този проблем спре по-рано.

# 19
  • Мнения: 718
Аз никак не се справях, ама никак, по едно време се бях депресирала, защото спях и със сутиен и с перящи се подплънки и пак протичах и измокрях тениски, чаршафи, матраци, че и бебето  ooooh!. По едно време вече се предадох и спрях да спя със сутиен, много ми беше дискомфортно, нещата се оправиха към 3-тия месец, допреди това беше наводнение и то не само нощем  Crazy.

# 20
  • Мнения: 85
Честито бебче и от мен  bouquet.Аз спях със сутиен, в който натъпквах памучни носни кърпи (такива от едно време).Бяха ми много удобни. Peace

# 21
  • Мнения: 306
аз си течах до скоро (малката вече е на два месеца и кусур), ама не можах да измисля нищо по- добро от честа смяна на тениските и ежечасното миене до кръста; така течах, че като бях права чак бикините ми бяха понамокрени  Mr. Green ...дъъълго кърмене ти пожелвам!

# 22
  • Мнения: 799
купи си от еластичните, спортни бюстиета, по-голям номер, за да не те стяга вечер - не са скъпи и ще го ползваш само за спане. + подплънки. Притискането върши работа, но ако спиш - няма как да го правиш ... до 2-3 месеца ще спрат течовете  Peace
Peace
Безшевни потници и бюстиета са му майката...

# 23
  • Мнения: 1 305
Аз постоянно носех едни по свободни сутиени и слагах от еднократните подплънки на Чико много бях доволна. В началото ги сменях доста често, но след 2-3 седмица кърмата ми се регулира и не съм имало много проблеми

Общи условия

Активация на акаунт