Миналото

  • 1 947
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Не, в никакъв случай. Единственото минало нещо, което ме трогва, са снимките.

# 16
  • Мнения: 599
Искам, да.
Пет години назад, за да заведа татко навреме на лекар.

# 17
  • Мнения: 4 585
Бих искал да се върна една седмица назад, за да си препиша числата от тотото
Хех, на еврофутбол с един фиш, с най яките коефициенти и резултати ще им скъсам гъза.

# 18
  • Мнения: 1 437
Искам  да,
Да се  върна на 6 януари и да мина по -друг път, или да избързам или да закъснея или синът ми да не е в колата..................

# 19
  • Мнения: 335
Бих искал да се върна една седмица назад, за да си препиша числата от тотото
...Хех, на еврофутбол с един фиш, с най яките коефициенти и резултати...

Е то, ако връщането важи и за съдиите, няма никакви гаранции при еврофутбол...

За тото 2 важи същото, откакто не се тегли ръчно, ама хайде да се самоцензурирам, че сме под модераторски и друг контрол... за тотото, де...  Laughing


# 20
  • Мнения: 2 448
Искам да, моментите, в които съм била най - щастлива за безвъзвратно изгубени и само чудо може да ме накара да се чувствам отново така. Когато се случи нещо непоправимо, не можеш да гледаш напред с това желание и вяра, които си имал преди. Можеш само да стискаш зъби в настоящето и да потъваш в спомени по красиви изгубени моменти, когато ти е най тежко.
Все пак имам 1 % вяра в чудеса, който ми дава сили да живея.

# 21
  • Мнения: 2 013
Да,искам да се върна 5 години назад,с един специален човек,само за една вечер.Или може би две.

И аз така само че 3 години назад  Peace

# 22
  • Мнения: 17 546
За сега не искам. Искам и никога да не поискам.

# 23
  • Мнения: 959
О, да. Имам моменти, който бих искала да изживея отново...но смятам, че и в настоящето биха могли да се случат, за това гледам повече напред, отколкото назад.

# 24
  • Мнения: 3 268
Понякога в сънищата си се връщам някъде в миналото.Но отворя ли очи,живея с настоящето,не съм меланхолична.Гледам напред,макар малко да ме е страх какво ме чака там....

# 25
  • Мнения: 8 999
Да, искам. Искам отново да видя децата си като бебета. Да ги нагушкам яко. Сега вече са доста едри и са неудобни за мачкане и подхвърляне.

# 26
  • Мнения: 301
Предпочитам да гледам напред, вероятно, защото живея с нагласата, че там отпред ме чака нещо още по-хубаво. Не ми се връща назад.

Може би единственото, за което бих се върнала в миналото е, ако можех преди 7 години да спра времето за малко и да бъде поне още мъничко с баща ми. Дори и само мъничко - просто да го погледам.

# 27
  • Мнения: 19
Да,искам да се върна 5 години назад,с един специален човек,само за една вечер.Или може би две.

 Peace

# 28
  • Мнения: 1 447
То  миналото за това е минало-защото нито може да се върнеш назад, нито да го промениш.
Предпочитам да живея в и с настоящето, а не със спомени и с терзания "какво би било ако...".
Напълно съм съгласна.Добре си се чувствам в момента в настоящето.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
заради любови - не  Naughty
Заради близки и познати, които вече ги няма - да.

Общи условия

Активация на акаунт