Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 3

  • 30 562
  • 513
  •   1
Отговори
# 75
  • хасково
  • Мнения: 378
Честито  на всички,който са си получили играчките! Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 15:22 от stankova82

# 76
  • Мнения: 147
Честито на получилите играчки! Да си ги ползват бебоците със здраве и много да си играят с тях!   Hug

# 77
  • Мнения: 318
Аз пак да питам нещо Blush,може да сте го обсъждали ,но нищо не успях да открия по темата Rolling Eyes,та въпроса ми е,можели едната играчка да я пусна с един адрес,а другата с друг    ( в друг град),за да не я пращам после по пощата  Thinking
мерси  Hug
п.п нали със сигурност имаме право на 2 играчки на промоция  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 13
Аз пак да питам нещо Blush,може да сте го обсъждали ,но нищо не успях да открия по темата Rolling Eyes,та въпроса ми е,можели едната играчка да я пусна с един адрес,а другата с друг    ( в друг град),за да не я пращам после по пощата  Thinking
мерси  Hug

За две играчки трябва да имаш две карти, на всяка от тях можеш да напишеш име и адрес ...какъвто искаш, за нас е без значение.

# 79
  • Мнения: 13

п.п нали със сигурност имаме право на 2 играчки на промоция  Simple Smile
Ако кликнеш под подписа ми на линка ( WWW ) ще се озовеш директно на страницата с правилата на играта.
...това за в бъдеще...


В случая,...да за 2 играчки можеш да играеш

# 80
  • Мнения: 161
 Grinning Честито на спечелилите!   Party

# 81
  • Мнения: 318
Ninny благодаря  Hug  bouquet Hug

# 82
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
към Ninny всички писма ли които сте получили са вкарани в компютъра
понеже нали моето се губи някъде по трасето

# 83
  • София
  • Мнения: 595
Извинявам се, че ще разваля за малко доброто настроение от пристигащите вече играчки, но току що видях това и се чувствам длъжна да се защитя.

Момичета, аз не бях прочела, че имаме право да участваме само за 2 играчки  Confused  В пакета с картата никъде не съм видяла такова условие и вече пратих 4 карти, защото имах над 150 събрани точки. Мин. година не успях да участвам и ми се събраха доста. Сега  ще ми ги анулират ли? Дано поне ми върнат мечките, да си ги пратя наново на името на мъжа ми. То ако знаех, така щях да направя, ама...  Rolling Eyes
#2gunfireМила моя, ако се опитват такива като тебе да ни убеждават как са събирали от мин.година....150 МЕЧЕТА....ще имат мн здраве. Ние не сме расли в саксия. За мин игра събрах точно 78 мечета, като имай впредвид, че когато разбрах за играта, детето ми беше на 6 месеца.И понеже не бях изхвирлила НИТО ЕДНА ОПАКОВКА от пакетите, за да си слагам умалелите и най-запазени дрешки в тях, успях да му спечеля жираф и пате.......От началото на мин.юли /когато свърши мин игра/ до сега съм събрала точно 22 мечки, А ПОЛЗВАМ ЗА СИНА МИ САМО PAMPERS.
ТА ТОВА ДРАГА МОЯ ПРАВИ 100 МЕЧЕТА ЗА 17 МЕСЕЦА........ЧЕСТНО СЪБИРАНЕ НА МЕЧКИ.
КАК МОЖЕ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ДА СЕ "ЖАЛВАТ" В ТОЗИ ФОРУМ, КЪДЕТО ПОВЕЧЕТО МАЙКИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И АЗ ОЩЕ НЯМАМЕ КАРТИ ???? И как не те е срам да споделяш, как видите ли си щяла да ги пуснеш на името на мъжа си.......НЕКА ТИ Е! М Crossing ArmsМЕЧКИ НЕ ВРЪЩАТ!!!
 

tozovata, като цяло не съм длъжна да ти давам обяснение, ти дори не си си направила труда да се регистрираш, което пък не ти е попречило да хулиш, обиждаш и държиш крайно невъзпитан и арогантен език. Доброто ми възпитание обаче не ми позволява да не отговоря.
Да, от мин. година събирам мечетата от опаковките-още от 1-я пакет, който купих за дъщеря си преди да се роди дори. Тогава тъкмо имаше кампания за раздаване на карти, но не можах да си взема, защото точно тогава раждах (раздването беше от 6 до 24 февруари 2008г.) и съответно не можах да участвам в миналогодишната игра. Знаех обаче, че кампанията не е единичен случай и затова събирах прилежно всички точки. В началото на тази кампания имах 162 точки. Не мисля, че има нещо странно, защото както вече са ти обяснили, 150 точки са 50 мечета, което пък е 25 пакета памперси, а те се харчат доста бързо, както знаеш, щом също имаш дете. Проста математика за втори клас (умножение и деление) показва, че ако в пакет има средно по 60-65 пампи (грубо, защото в 1 номер са 44, но има и пакети с по 80 броя) и ако се сменя памперс поне 6 пъти дневно (пак средно, защото понякога сменям и по 8, а в първите седмици и по 10 на ден) 25 пакета могат да се похарчат за ок. 8-9 месеца. Аз имам дете от 11 месеца и половина...Да не говорим за кърпичките-ползвам само Сенситив на Памперс и харча по 3-4 пакета на месец, което са ми още 3-4 точки месечно. Още ли ти е странно и неясно и има сметки, които не ти излизат???
А що се отнася до това, че ако съм знаела, че потребител има право на 2 играчки съм щяла  да пратя 2 от картите от името на мъжа ми...А защо не?!? Нима той не е лоялен клиент на Проктър и Гембъл? Нима неговото дете не ползва продуктите им? Нима тези продукти не се купуват с парите, за които той се труди ежедневно? И на какво основание според теб той няма право да участва?

Що се отнася до това, че ти още нямаш карта, едва ли аз или някоя друга форумка има вина за това. Хората от Кеар Дайрект любезно са предоставили телефон за поръчка на карти, ако има проблем с набяването им от магазин.


Още веднъж се извинявам на редовните потребители на темата, че ги занимавам с това, но няма как да пратя ЛС, а се чувствам длъжна да отговоря   bouquet  
Сърдечно благодаря за пореден път на организаторите на играта, които подходиха изключително толерантно и коректно към моя случай, като специално отправям благодарностите си към Ninny.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 15:33 от desitka*

# 84
  • Мнения: 13
Нини не може ли ако са свършели уокарите и да връщате картите с мечетата и да можем,мамите да си харесат друга играчка,защото примерно аз вече имам жираф от предната игра,предполагам много мами са така и в един момент-парщаш 90т-а получаваш жираф който вече го имаш а той е 60т. и ти изгърмяват останалите 30т.

Както вече казах, все още нямам идея, какво ще правим очаквам вкл. от P&G

# 85
  • Мнения: 13
към Ninny всички писма ли които сте получили са вкарани в компютъра
понеже нали моето се губи някъде по трасето
Тези от вчера не са...от днес, още не сме ги взели. Всичко друго е въведено.

# 86
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ще чакам, значи, инфо, как ще се процедира при липса на Уолкъри. Пак ще се подарява жирафа на някой Crazy Мерси Ninny за информацията

# 87
  • Мнения: 429
Ninny, тъй като няколко пъти срещнах въпроса как може да се избере определена играчка от трите вибриращи, а не видях отговор до сега, би ли отговорил дали е възможно все пак това   bouquet

# 88
  • Мнения: 147
И моят юнак днес си получи уолкъра Laughing
Много му се радва Grinning Голяма игра пада Laughing


# 89
  • Разград
  • Мнения: 377
Честито на всички получили играчките си!  Hug
И ние току що си взехме нашия уолкър. Много му се радва малката, но е още малка де само на 8 месеца е, но ще ни върши страхотна работа. Сега започвам да събирам за жираф.  Peace
Благодаря на Памперс, Проктер енд Гембъл и на Ninny!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт