Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 3

  • 30 622
  • 513
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
maia a вкъщи ли ти донесаха играчката.ЧЕСТИТО!!! Laughing

# 91
  • Мнения: 40
и аз да питам майката от Плевен, май contesa й беше ника, от къде в Плевен е взела карта? Че докато пристигнат поръчаните карти не се знае какво ще е останало, а имаме и жирафа,  и вибриращата, и патето ( някои купувани от продавалника).

# 92
  • Мнения: 367
Незнам дали тук е мястото,но ако  някой има излишна карта да ми пише Peace  bouquet

# 93
  • Мнения: 13
Ninny, тъй като няколко пъти срещнах въпроса как може да се избере определена играчка от трите вибриращи, а не видях отговор до сега, би ли отговорил дали е възможно все пак това   bouquet
Няма такава възможност. Не е възможно да отваряме всички кашони за да търсим определен вид играчка....говоря за свирещите. По 12 са в кашон...като са от различни видове. Съжалявам, но се пращат подред.

# 94
  • Мнения: 13
Незнам дали тук е мястото,но ако  някой има излишна карта да ми пише Peace  bouquet

Ако ми се обадиш, ще е най лесно  newsm78

# 95
  • Разград
  • Мнения: 377
Ами пристигнала беше и аз не се стърпях и изпратих мъжа ми да го вземе от куриерската фирма!  Embarassed

# 96
  • Мнения: 46
Момичета,снощи пратих мъжа ми за памперси и му казах да  пита и за карти.В магазинчето зад бившия куклен театър,където продават 2 бабки.Имало е ,взел е и му казали,че била последната.Проверете,може да има още и да не е последна ,а така да казват  Hug
Междувпрочем в многото си търсене на карти май ме очакват още две,така,че една със сигурност ще ми е излишна.Който иска да ми пише на лс да се разберем Peace

# 97
  • Мнения: 318
аз искам да изпратя за патето имам 2 двойки актив бейби и една двойка актив бебек( от турските) дали ще е проблем  Thinking
а имам и една 2-ка на която пише "унисекс",някой май беше пращал от тях имаше ли проблем с тях  newsm78

# 98
  • Банкя
  • Мнения: 823
Р О Н И По-нагоре в темата е обяснено, че няма проблем да се пращат и от турските (Aktif bebek) и от гръцките (UNISEX). Peace

# 99
  • Мнения: 21
А дали може да се прати мече от мокрите кърпи на Sleep and Play? И още един въпрос - ще се приеме ли мече което в долната си част е закъсано?  Rolling Eyes

# 100
  • Банкя
  • Мнения: 823
jenia_ka Както е обяснено в Правилата на играта и споменато няколко пъти от Ninny, в промоцията участват всички видове мокри кърпички, съответно и тези от "Sleep&Play".
Доколкото помня, беше писано, че не е проблем, ако мечетата са леко наранени. Peace

# 101
  • Мнения: 318
Акси много благодаря  Hug
аз също имам около 4-5 мечета който в долната си част са малко разтегнати и даже мислех да ги хвърлям,но щом казвате че не е проблем  Wink

# 102
  • Мнения: 2 122
днес ми се обадиха от куриерската фирма да ми кажат, че имам пратка и утре ще ми я донесат  Hug

# 103
  • Мнения: 13
Р О Н И По-нагоре в темата е обяснено, че няма проблем да се пращат и от турските (Aktif bebek) и от гръцките (UNISEX). Peace
Виждам, че си имам добър помощник...Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

# 104
  • Банкя
  • Мнения: 823
Моля, пак заповядай!

Още ми е гузно, че ти звънях вчера, да питам, дали съм в списъка, при положение, че си толкова натоварен, и по този начин се опитвам да си изкупя вината. Wink

Общи условия

Активация на акаунт