Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-25)

  • 16 319
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369

Честит рожден ден и от мен .
 Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма.
 Защото вече си и с една година по-красива,
 по-умна и по-привлекателна!
 Продължавай с тази скорост!

# 16
  • Мнения: 64
 Aйде,и от мен "ПУ-ПУ"-да не остана по-назад! Mr. Green
 4естито на Ася-да е жива и здрава!  bouquet
 Добре,4е ме светнахте,та и аз да разгледам албум4ето dohМного увлекателно,даже и познати физиономии видях,а от кулинарните...ммм,още прглъщам. 1dating
 Каката ни е болна от понеделник и ходим по изследвания.Засега нищо по-сериозно,но ...ще видим изследванията.Дано не е онзи страшния вирус #Cussing out.Бебо4ка се сдоби с 2-ро горно зъб4е и буквално й излезе през носа...(и през дупето) LaughingЦяла нощ рев,сополи и разстройство...,та надали ще мога и да ви 4ета Thinking
 Лек и спокоен ден на вси4ки!
                                                                                                 doctor
 

# 17
  • Мнения: 41
честит рожден ден и от мене nbirthday newsm67  Gift  party023

# 18
  • Мнения: 728
Честит Ден-Ден и от мен.
Желая много хубави мигове и усмивки.


Време ми беше и аз да се включа.. от както мъж ми си е вкъщи не мога да се докопам до компютъра.
В събота съм решила да направя прощъпалник на малкия, че ако чакам още малко да се съберем цялото семейство.. той ще вземе да стане на 18 и направо бал ще му правим  Mr. Green. Решила съм да правя тортата трюфел.. дето Бубето я пуска в предишната тема.. и после обещавам да кача снимки в албума.
[X]_baby: в коя ясла ще водите малката.. давай инфо че скоро и нас ни чака.

# 19
  • Мнения: 2 425
ЧРД и от мен. Много щастие и усмивки.



В яслата под Кънчев/Кънчов (абе не знам точно как се казва).  Blush

# 20
  • Мнения: 69
 Hug Здравейте, мами !
Лек и усмихнат ден на всички - времето е толкова хубаво , даже чух и птички Simple Smile)

# 21
  • Мнения: 117
Благодаря ви, мили мами, за пожеланията. Аз пък ще ви почерпя днес, че вчера имах много работа и не съм сядала на компа.








# 22
  • Мнения: 301
Благодаря за почерпката !  bouquet
Дойде ми много добре

# 23
  • Мнения: 117
Пак заповядай Grinning
Весе, извинявай, но чак сега видях каква снимка си сложила на колажа отпред. Това е Мишел, ама това не съм аз, а кръстницата й Mr. Green Няма нищо де. На другата тема ще я смениш Hug Аз ще ти изпратя тия дни друга снимка  bouquet Хайде лек ден, момичета! Hug

# 24
  • Мнения: 2 425
Лелеее Мишенце, толкова съм гладна, а ти да пускаш такива картинки.

# 25
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен в новата тема.
Няколко дни бях без нет и откачих в буквалният смисъл на думата.

Асе, Честит рожден ден и от мен с малко закъснение. Желая ти да си жива и здрава, бъди обичана и обичаща майка и съпруга!  bouquet

Лоритка, бързо оздравяване на Били! Hug

# 26
  • Мнения: 556
Хайде да се разпиша и аз.
Днес времето прекрасно,предполагам че сте излизали всички навън,както и ние.Обиколихме квартала и се прибрахме,после пак излизахме,добре ми се отрази разходката.Май и аз ще взема да мина на Дюкан,няма да казвам колко кг съм Embarassed
Red_Sonya,ти от къде си купуваше продуктите за рецептите?Искате ли да си направим една среща за 8-ми март някъде newsm78 Може да не е същия ден,че то неделя мисля се пада,пък и места дали ще има...

# 27
  • Мнения: 2 425
Аз да се похваля, работата ми влияе добре и за два месеца съм свалиа 3 кг, без диети. Иначе година и половина, не бях мръднала.  Party
Купих на Валя едни пантофки, много са сладки и специални благодарности на Бубето, тя ме светна от къде.   bouquet Hug

# 28
  • Мнения: 117
Хей дай да видя пантофките, Бейби. И аз искам да взема на Мишел.
Ей, мами, аз съм се запалила по един сериал по НТВ Blush Blush http://www.monitor.bg/article?id=184906 Ама много е готин .... Казва се 1001 нощи. Някой гледал ли го е? Даже карам баща ми да го записва на компа, когато съм на работа Whistling  Сега гледах серията от днес и затова споделям  Mr. Green
Иначе и аз с Миша се разходихме днес. Много ни липсва разхождането. Тя милата само върти очички и разглежда любопитно. Simple Smile
Хайде лека и мека на всички. Stop

# 29
  • Мнения: 2 425
Не ми остава време, но като намеря такова, ще кача снимки на пантофките. И много клипчета имам, но кой да се сети.  Blush Пантофките са до глезените с цип от пред, от вътре са хавлиени. Продавачката каза, че като са хавлиени, не се запарват краката, защото на нея с буйки на Колев и се запарваха, хем че имаха дупчици. Последваха гъбички и Ламизил. Сега ще видим, дали ноктите и ще се оправят. Станали са дебели, а ни казаха, че е от гъбичките.
Телевизия вече не гледам, защото малката гледа компютърни анимации непрекъснато, ей така, да си поддържа доброто настроение.

Общи условия

Активация на акаунт