В ДЕТСКАТА ГРАДИНА Св. Валентин дали пристига? - 21 част

  • 13 556
  • 295
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 143
Благодаря ви за топлия прием момичета.
Наталия,по въпроса за агнешкото,ако има кой да го приготви му мисля само доброто JoyЗа мен голяма помощ е някой да ми сготви.
Нашата скарлатина е голяма одисея.За първи път се зарази на 17.12.08.Пихме 10 дни антибиотик,после се оказа,че имаме още от гадния стрептокок,още антибиотик и се изчисти детето.Държах го и чак на 22.01.09го пуснах на градина.На втория ден ми съобщават,че има отново дете със скарлатина и на 24ние отново се заразихме.След нас още 13 дечица има,като част от тях са само заразоносители.Много е лошо когато родителите не вземат никакви мерки и са здравно некомпетентни.Дете,на което брат му е бил болен ,родителите не изследвали малкия и той донесе на ново заразата.

# 91
  • Мнения: 1 241
Добро утро  Hug

Мими72, добре дошла. Ужасна работа е тая скарлатина, пък и 3 пъти! А и трите пъти ли се опъпчи?

И Гергана от 1-2 седмици ляга доста късно. Преди около 20.30 беше в леглото и заспиваше за 15-20 минути. Снощи заспа към 22.00 часа.

# 92
  • Мнения: 2 587
Добро утро и от мен!
Вики сега си ляга в 22.00ч,но сутрин става в 8.00ч.Когато е на градина си ляга в 20.00ч.

# 93
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 502
Снощи и Кристиян заспа много късно. Точно преди лягане ме нервира и го наказах да заспива без приказка. Оставих го в леглото и си излязох. В 23 часа аз отивам да си лягам и що да видя - светнал си нощната лампа, гушнал два динозавъра и си зяпа.. Crazy Иначе го слагам да спи към 21 и мисля че към 22 заспива, но си лежи в леглото и не излиза..
Миналата седмица беше много сговорчив, но тази седмица е каприз след каприз и повтаря "Няма" да втръсване, за всяко нещо. Вчера например ми се разсърди, защото баща му отишъл да го вземе, а не аз..Според мен си беше афектиран нещо още от градината, но не можах да разбера какво го притеснява..Знае само - "Ти си лоша" и "Не те обичам".. Tired

# 94
  • Мнения: 1 949
Криси си ляга към 21.30, но заспива към 22ч някъде.
Днес пак се разплака, като я оставих в ДГ Sad Направо ми скъса сърцето  Cry Дано да се задържи здрава по-дълго и да свикне пак, и да ходи с кеф.

# 95
  • Мнения: 327
МерСедес дано да не се окаже това и ви се размине! Hug
Как ги карате тез деца да заспиват толкоз рано  newsm78 Виктор ляга с нас - към 23.00-23.30, че някой път и след 00.00  Embarassed Отказва да си легне без нас, а аз като ми се спи се моткам ужасно много Embarassed
И аз като ara75 все се заглеждам и се възхищавам от постигнатото от Izida - направо си завиждам, признавам  Embarassed де таз воля...   Izida казвай тайната. Laughing
simba21 дано свикнете и вие вече  Hug

# 96
  • Мнения: 1 949
simba21 дано свикнете и вие вече  Hug

Мерси! Тя си беше свикнала и си ходеше с удоволствие, но месец и половина вкъщи развалиха дисциплината  Tired

# 97
  • София
  • Мнения: 6 263
МерСедес дано да не се окаже това и ви се размине! Hug
Как ги карате тез деца да заспиват толкоз рано  newsm78 Виктор ляга с нас - към 23.00-23.30, че някой път и след 00.00  Embarassed Отказва да си легне без нас, а аз като ми се спи се моткам ужасно много Embarassed
И аз като ara75 все се заглеждам и се възхищавам от постигнатото от Izida - направо си завиждам, признавам  Embarassed де таз воля...   Izida казвай тайната. Laughing
simba21 дано свикнете и вие вече  Hug

 Peace И по трите точки - в наше село аналогичен случай.  Joy

# 98
  • Мнения: 1 949
Като казахте за Изида, взех че и аз се загледах. Направо съм удивена! Браво, момиче  Hug Аз имам да сваля едни 3-4 кила, ама пуста лакомия  Embarassed

# 99
  • Мнения: 1 241
О, Симба, 3-4 килограма, нищо не са. Аз тъкмо мислех да минавам на диета и забременях, сега в близката година само ще пълнея.  Mr. Green
Ще му мисля после, дано не стане още по-трудно.

# 100
  • Мнения: 56
Здравейте, сина ми като ходи на детска е толкова скапан и вечер че към 9ч вече е заспал
Предполагам , че там не успява да се наспи добре на обвият.

# 101
  • Мнения: 1 187
И аз се нареждам на опашка за тайната на отслабването.
 Добре дошла на мими.
Илко заспива към 22 часа.

# 102
  • Мнения: 56
 какво казахте за отслабването, дайте нещо подходящо, определено имам доста нужда от това да сваля  Embarassed

# 103
  • София
  • Мнения: 4 294
Па съм пропуснала ква е тази тайна за отслабване  newsm78

Ами моите деца си лягат към 9-9,30, но не заспиват веднага, чувам ги че си говорят, кикотят, понякога кака заспива щото сутрин става рано и е първа смяна на училище, а пък малката не заспива.

А иначе Форда и у нас е на почут  Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 1 819
Добро утро  Simple Smile
mimi72 , добре дошла. Направо ми настръхна косата като прочетох, че 3 пъти сте карали скарлатина. Ние в момента сме така за първи път и до петък е на АБ, др. седмица ще му взимат отново гърлен секрет. В градината ми казаха, че само ако резултатите са отрицателни ще го приемат (то е ясно), трябва да им занесем изседванията. Това ми говори, че и др. седмица ще си е вкъщи, че те преди четвъртък няма да са готови. Не мога да повярвам че може по толкова пъти да се кара скарлатина (знам че е възможно, не не искам да го вярвам).
ДАно се оправите бързо и трайно  Hug
МерСедес, стискам палци и на вас  Simple Smile

Нашия към 21ч. го къпя и после в леглото, до към 22ч. е заспал. Доста трудно заспива за съжаление. Иначе на обед спи по 2 часа, ако не спи вечер е ужасно кисел.

В момента сме в период "НЯМА , НЕИСКАМ", направо ме влудява, но аз имам друга тактика, започвам изречението с "Знам че не искаш да си лягаш, но ние си лягаме и ти ще седиш сам и после няма кой да ти измие дупето" или нещо от сорта, и започва да се ослушва и така някак си успяваме да си легнем или да направим това което НЕИСКА.

При нас всеки път когато дребния се разкашля ми обръщат внимание че кашля, а знаят, че е с астма. Даже съм им носила и листа с диагнозата. При нас няма сополи и др. такива, просто когато е влажно и много студено, той кашля  Embarassed А докторицата в градината всяка сутрин ги преглежда, та сама се уверява, че детето е здраво.

Общи условия

Активация на акаунт