Възможно ли е да съм бременна?....

  • 28 569
  • 204
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 23
Здравейте скъпи мами искам да ви попитам,че главата ми вече май ще се пръсне newsm78 от този месец правим опити за бебче имам симптоми като на месечен цикъл и даже днес ми прокървя ама обикновенно като ми дойде цикъла и спират болките в гърдите но сега продължават да си ме болят много и много ми се спи и мотае главата тези дни може и да си въобразявам но възможно ли е да съм бременна въпреки това,защото четох че може да ти дойде и пак да си заченал newsm78.Благодаря предварително  bouquet

# 91
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Колко закъснение имаш?Направи си тест, ние не може да гадаеме  Peace

# 92
  • Мнения: 22
Скъпа Биалкова, мисли позитивно!!!!!!!!!! По принцип всичко е възможно докато не видиш ясно изразените 2 чертички  EFP, НО МИСЛИ ЗА НАЙІХУБАВОТО И ТО  ЩЕ ТЕ СТИГНЕ. Така , че търпение и без излишен тормоз! Знаеш, че ти стискам палци  smile3504

# 93
  • Мнения: 22
Здравейте скъпи мами искам да ви попитам,че главата ми вече май ще се пръсне newsm78 от този месец правим опити за бебче имам симптоми като на месечен цикъл и даже днес ми прокървя ама обикновенно като ми дойде цикъла и спират болките в гърдите но сега продължават да си ме болят много и много ми се спи и мотае главата тези дни може и да си въобразявам но възможно ли е да съм бременна въпреки това,защото четох че може да ти дойде и пак да си заченал newsm78.Благодаря предварително  bouquet

Здравей Тиха, разбира се , че може и да си бременна, но все пак кога ти е била овулацьията, навреме ли ти е дошъл цикълът, а изобщо имаш ли цикъл , защото ти споменаваш само прокървяване.
Дано да имаш късмет, но най-сигурното нещо е теста. Успех! , с пожелание за  EFP !!!!!!!!

# 94
  • Мнения: 239
Здравейте скъпи мами искам да ви попитам,че главата ми вече май ще се пръсне newsm78 от този месец правим опити за бебче имам симптоми като на месечен цикъл и даже днес ми прокървя ама обикновенно като ми дойде цикъла и спират болките в гърдите но сега продължават да си ме болят много и много ми се спи и мотае главата тези дни може и да си въобразявам но възможно ли е да съм бременна въпреки това,защото четох че може да ти дойде и пак да си заченал newsm78.Благодаря предварително  bouquet

направи си тест!!! PeaceАко цикълът не е нормален, а само леко зацапване може да е признак на бременност(при имплантацията понякога има зацапване), но може и да е знак за проблем. Така че, моят съвет е, прави тест и ако цикълът ти е различен отивай на лекар PeaceУспех и дано се окаже бебенце Praynig

# 95
  • Мнения: 23
Благодаря за мненията много сте мили  bouquet искам само да ви кажа че се оказа цикъл за съжаление  Sad,но нищо сигурно в манията си да имаме бебче тълкувам нещата по различен начин. Sad.Но надявам се скоро да се похваля и аз  EFP

# 96
  • Мнения: 268
Скъпа Тиха, много съжалявам, че симптомите ти не са се оказали знак за бебче, но съм сигурна и ти пожелавам в най-скоро време да означават точно това. Просто се успокой и не мисли толкова за това, не търси болки в корема и в гърдите, или прилошаване от различни миризми... (казвам ти го, защото аз все това търся Simple Smile ) Мисли позитивно и  всичко ще се случи както го искаш, сигурна съм!
Имаш подкрепата на всички момиичета тук! Аз послушах техния съвет и сега просто си чакам да стане неделя, не се радвам и не се надявам излишно, за да няма разочарование после! Прегръщам те и УСПЕХ, мила!!!

# 97
  • Мнения: 126
здравейте мили момичета отново аз също чакам да ми доиде защото тестовете са отрицателни тиха  мн съжалявам мила и аз чуствах многократно разочарование но се уставям вече  на течението стискам палци на всички по често да се  хвалим че скоро ще имаме EFP smile3504 вчера  бях в 25 поликлиника  ж софия водихме свекърми и свекървата на лекари и влабораторията за кръв имаше 5 месечно бебенце да му вземат кръв а то толкова  плачеше милото че чак ме заболя сърцето  дай боже и ние скоро да полагаме грижи за нашите бебенца успех на всички

# 98
  • Мнения: 268
 Confounded за пръв път ми стана лошо преди малко , супер гадно усещане, но като знам, че може да означава бебок.... съм готова да го изтърпя!!!  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 3 695
Confounded за пръв път ми стана лошо преди малко , супер гадно усещане, но като знам, че може да означава бебок.... съм готова да го изтърпя!!!  Heart Eyes
изчакай и не го мисли много, дано да е станало  Peace

# 100
  • Мнения: 268
Имам 2 черти, имам 2 чертиииииииии  EFP  261uu
 

# 101
  • Варна
  • Мнения: 25 260
Ееее, честито Hug Най-прекрасната новина Simple Smile

# 102
  • Мнения: 126
да си жива и здрава мила мн се радвам за теб   мн  здраво и щастливо бебенце да  родиш  леле толкова се радвам  че незная какво да ти пожелая  освен мн щастие  бадещо майче

# 103
  • Мнения: 22
Имам 2 черти, имам 2 чертиииииииии  EFP  261uu
 
Hug Hug Hug БРАВО,НАЛИ ТИ КАЗАХ!!!!!!!!!!!!!! ВЕЧЕ МОЖЕШ ДА МИНЕШ КЪМ ДРУГ ФОРУМ ''ПЪРВИ ПРИЗНАЦИ НА РАННАТА БРЕМЕННОСТ''. НЕ НИ ЗАБРАВЯЙ И НАС ВСЕ ОЩЕ ЧАКАЩИТЕ
МНОГО СЕ РАДВАТ ЗА ТЕБ, ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКА И ПРИЯТНА БРЕМЕННОСТ! НАСЛАДИ СЕ НА ВСЕКИ МИГ ПРЕЗ ОЧАКВАЩИТЕ ТЕ 9 МЕСЕЦА/ ВЕЧЕ МОЖЕ БИ 8/. НАДЯВАМ СЕ ДА СПОДЕЛЯШ ВСЯКО ТВОЕ НОВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ

# 104
  • Мнения: 268
БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ!!! Успех на всички които правят опити!
Аз май по-добре да не се радвам толкова от сега, ами да поизчакам малко да ми позакъснее поне седмица!

Общи условия

Активация на акаунт