Мъжът ми ми изневери

  • 16 991
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Поне след такова изявление от мъж, че било секс и не е важно знам, че ако кръшна това ще ми е извинението, че е било само заради голямата му работа.  hahaha нищо сериозно.

# 16
  • Мнения: 2 388
Попринцип не искам да се разделяме, защото аз много го обичам, а съм сигурно че и той. Не знам какво му е станало.
Иначе това запознанство е било с цел секс....
Там пишеха че ще се виждат, но аз също мисля е било само заради това че е искал да спи с нея. И не е мислил да се виждат след като се прибера.

Ти си си решила вече. Оправдаваш го. Ще си останете заедно. Пък и явно нещо му е станало на човека да преспи с друга жена.
Така че проблем нямаш.
Ако реши САМО да преспи с друга жена, предполагам пак ще подходиш с разбиране към ситуацията.

# 17
  • Мнения: 1 381
Дай му шанс!!!
Едва ли ще има втори път със същата мома!
Имаш 2 деца от него станалото станало животът продължава!!!
Успех мила!  bouquet  bouquet  bouquet
Как да му даде шанс така с лека ръка. Той не можал да издържи 2 седмици без секс и хукнал да си търси по скайпа, тя да му даде шанс.
Ами ако утре пак реши да го направи, всеки път ли шанс ще му се дава?
 Според мен трябва сама да си вземеш решението. Не сме на твое място и не знаем колко го обичаш и колко те е наранил.Но не унижавай себе си и не прощавай с лека ръка.

# 18
  • Мнения: 2 448
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чувал съм че по разни сайтове, може и без кафе да минеш ....

# 20
  • София
  • Мнения: 161
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking
И аз това си помислих, но не исках да вкарвам жената в допълнителни филми, че мъжа й не познава въпросната само от 2 седмици.

# 21
  • Мнения: 2 716
Защо жените са толкова любопитни?
На твое място щях да умра от срам, че съм му ровила в Скайпа.
Казвам какво бих направила аз. Очевидно ти разсъждаваш по друг начин.
Аз бих простила изневяра. (чудно как щях да разбера де  newsm78)
За теб не знам.

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking

Ти пък, Пас, от небето падаш.
Какви моми има в днешни дни  Joy
Познавам един, дето едвам си е задържал гащите, да не му ги смъкнат.
Че нещо не го кефела, не за друго.

# 23
  • Мнения: 2 448


Ти пък, Пас, от небето падаш.

Явно е така.  Confused Старомодна съм, да не кажа стара де.  Laughing

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За скайпа разбрах, защото той не го беше изключил и аз просто се натъкнах.
Да, той знае че съм бременна. Аз го разбрах по време на отсъствието ми.
Попринцип не искам да се разделяме, защото аз много го обичам, а съм сигурно че и той. Не знам какво му е станало.
Иначе това запознанство е било с цел секс.
Това не можах да го разбера- ще се виждат или няма след твоето прибиране?
Там пишеха че ще се виждат, но аз също мисля е било само заради това че е искал да спи с нея. И не е мислил да се виждат след като се прибера.


Аами ти си готова. Защо пускаш такава тема.
Готова си да прощаваш, да си останеш при него и да продължиш да го обичаш,в което по принцип няма лошо.

Дано да е наистина само забежка.

Ама и мъжът ти е доста глупав и/или непредпазлив. Да остави скайпа включен.  ooooh! Outta Joint

# 25
Малко ангелче, наистина се познават от 2 седмици, коментираха го в разговора си.
Мисля си да му дам 2-ри шанс, защото мисля че всеки греши и има нужда от прошка, но той много добре знае че ако пак се случи, ще е за последно и ще съжалява до края на живота си, защото и децата може да не види. И преди съм си мислила, ами ако хвана мъжа си в изневяра и тогава бях решила да дам 2-ри шанс. Но не знаех че толкова много боли.
P.S. Един съвет от мен. Никога не правете това, да спите с женен мъж/жена. Мисля че ми се връща, защото и аз съм имала секс за една нощ с женен мъж, вярно че беше преди 7 год. но все пак. Дано никоя от вас не го преживява Praynig

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672


Ти пък, Пас, от небето падаш.

Явно е така.  Confused Старомодна съм, да не кажа стара де.  Laughing

По-добре така, отколкото ошашавена като мен.
Аз като съм дърдорела консервативните си глупости, чак смешна съм ставала, ми казаха  Wink

# 27
  • Мнения: 2 448

P.S. Един съвет от мен. Никога не правете това, да спите с женен мъж/жена. Мисля че ми се връща, защото и аз съм имала секс за една нощ с женен мъж, вярно че беше преди 7 год. но все пак. Дано никоя от вас не го преживява Praynig

Не е заради това, спокойно.

# 28
  • Мнения: 2 375

Познавам един, дето едвам си е задържал гащите, да не му ги смъкнат.
Че нещо не го кефела, не за друго.
hahahaХахаха, това сериозно ли?
Иначе, каквото и да си пишем ние тука, ясно е, че тя го е решила вече. Ще прощава докато може. ooooh!
Добре де, защо не "забравиш" и ти така един интересен чат, пък да видим дали той ще ти прости.

# 29
  • Мнения: 2 603
Защо жените са толкова любопитни?
На твое място щях да умра от срам, че съм му ровила в Скайпа.
Казвам какво бих направила аз. Очевидно ти разсъждаваш по друг начин.
Аз бих простила изневяра. (чудно как щях да разбера де  newsm78)
За теб не знам.


Аз доколкото разбрах, скайпа е бил общ, пък той си направил друг профил... е и аз в такъв случай бих се усъмнила. Иначе съм съгласна с теб... мен ме е страх да не взема случайно да попадна на нещо... Постоянно си затварям очите, като го видя да вписва някоя парола, та да не взема да се изкуша после. Даже веднъж попаднах сличайно на стари снимки в компа му и от тогава ме е страх да го ползвам.  Laughing Аз веднъж съм прощавала изневяра, която НЕ беше само за секса.. Не съжалявам, но втори път не бих му простила. Сега ми е много по-трудно да му вярвам естествено... и в такива случаи е добре човек да се замисли дали ако прости ще може да продължи както преди.

Общи условия

Активация на акаунт