Мъжът ми ми изневери

  • 17 024
  • 86
  •   1
Отговори
Момичета, помагайте. Изпаднала съм в ужасна дупка.
Отсъствах от вкъщи за 2 седмици и мъжът ми се запознал с някаква ........ от нашия град по интернет. Видяли се 1 път на кафе и 2 пъти правили секс. Това го разбрах от тайния скайп който тя му направила, да не влиза през нашия. Той се заклева че това е било просто за секса и няма да се повтори. Имаме 1 дете и скоро разбрах че пак съм бременна. Сега имам чувството че пак ще се вижда с нея или с някоя друга. По въпросния скайп, даже си бяха писали как ще се виждат, когато аз се прибера, и че или няма да се виждат повече или ще наемат квартира. Той се кълне че няма да наемат квартира и че не иска и да я види повече. Отгоре на всичко не е по хубава от мен.
Мислите ли че мога да му вярвам и че след време болката в сърцето ми ще отшуми?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
можеш, защо да не.

# 2
  • София
  • Мнения: 161
Много е тъжно това, което ти се е случило. А мъжът ти щом за две седмици е успял да се запознае с нея, че чак и секс да правят работата според мен си е ясна - не е случайно, той си го е търсил и искал, а честно казано не мисля и не вярвам, че такива мъже се променят.  #2gunfire Много ще ме хулят останалите за това, което ще кажа, но си помисли добре за второто дете, защото самичка с 1 поотраснало ще се оправиш, но с две вече сериозно си се "заробваш". Помисли как ще е най-добре за теб, но аз съм от крайните хора - зная, че никога не бих забравила и простила изневяра и затова не бих си и опитвала да го правя. Пожелавам ти успех и много много сила!    bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 7 998
Много кофти ситуация...Той знае ли, че си бременна?

# 4
  • Мнения: 2 388
По принцип можеш да му вярваш, ако искаш.
Аз си мисля обаче, че ще има повторение, ако не е с нея с друга.

# 5
  • Мнения: 156
Болката никога няма да отшуми, човек си мисли че е простил и продължава напред с надеждата че всичко е минало,но не е така.Една изневяра никога не се забравя.Успех.

# 6
  • Мнения: 1 387
Ти как рабра за тайния скайп?
 
как ще се виждат, когато аз се прибера, и че или няма да се виждат повече или ще наемат квартира.
Това не можах да го разбера- ще се виждат или няма след твоето прибиране?

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ти как рабра за тайния скайп?

... питам и аз...

# 8
  • Мнения: 125
Напоследък сериозно ми прави впечатление, че само жените мрънкаме за изневери или ги подозираме или сме ги хванали. Търсих форуми ,където да пишат мъже, ама няма такива теми, нито в татковци.То излиза, че на тях мъжете или не им пука дали жените изневеряват или не могат да се усетят.Ама толкова подозрения има само тука в нашия форум и то предимно от жени.Абе защо така? Само на нас жените ли ни пречат изневерите.?

# 9
  • Мнения: 2 388
То излиза, че на тях мъжете или не им пука дали жените изневеряват или не могат да се усетят.

И им пука и ги усещат, но не считат за нужно да уведомят цялото виртуално пространство за този факт.

# 10
  • Мнения: 2 448
Напоследък сериозно ми прави впечатление, че само жените мрънкаме за изневери или ги подозираме или сме ги хванали. Търсих форуми ,където да пишат мъже, ама няма такива теми, нито в татковци.То излиза, че на тях мъжете или не им пука дали жените изневеряват или не могат да се усетят.Ама толкова подозрения има само тука в нашия форум и то предимно от жени.Абе защо така? Само на нас жените ли ни пречат изневерите.?

Не, на мъжете им пречи дори повече, защото женската изневяра в повечето случаи е от сърце и е по страшна.
Само, че мъжете не се жалват публично и не мрънкат. Най много да се напият, да се сбият или (и) да изчукат някоя друга да им отшуми болката.

# 11
  • Мнения: 125
Пуснах тема по въпроса за да го обсъдим, защото напоследък се дразня , че на нас ни пречи а на тях не.

# 12
За скайпа разбрах, защото той не го беше изключил и аз просто се натъкнах.
Да, той знае че съм бременна. Аз го разбрах по време на отсъствието ми.
Попринцип не искам да се разделяме, защото аз много го обичам, а съм сигурно че и той. Не знам какво му е станало.
Иначе това запознанство е било с цел секс.
Това не можах да го разбера- ще се виждат или няма след твоето прибиране?
Там пишеха че ще се виждат, но аз също мисля е било само заради това че е искал да спи с нея. И не е мислил да се виждат след като се прибера.

# 13
  • Мнения: 674
Дай му шанс!!!
Едва ли ще има втори път със същата мома!
Имаш 2 деца от него станалото станало животът продължава!!!
Успех мила!  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 291
Тц тц, било само за секса. Като, че ли е по-безобидно ooooh! ooooh! Ей на това се казва наглост.

# 15
  • Мнения: 2 448
Поне след такова изявление от мъж, че било секс и не е важно знам, че ако кръшна това ще ми е извинението, че е било само заради голямата му работа.  hahaha нищо сериозно.

# 16
  • Мнения: 2 388
Попринцип не искам да се разделяме, защото аз много го обичам, а съм сигурно че и той. Не знам какво му е станало.
Иначе това запознанство е било с цел секс....
Там пишеха че ще се виждат, но аз също мисля е било само заради това че е искал да спи с нея. И не е мислил да се виждат след като се прибера.

Ти си си решила вече. Оправдаваш го. Ще си останете заедно. Пък и явно нещо му е станало на човека да преспи с друга жена.
Така че проблем нямаш.
Ако реши САМО да преспи с друга жена, предполагам пак ще подходиш с разбиране към ситуацията.

# 17
  • Мнения: 1 387
Дай му шанс!!!
Едва ли ще има втори път със същата мома!
Имаш 2 деца от него станалото станало животът продължава!!!
Успех мила!  bouquet  bouquet  bouquet
Как да му даде шанс така с лека ръка. Той не можал да издържи 2 седмици без секс и хукнал да си търси по скайпа, тя да му даде шанс.
Ами ако утре пак реши да го направи, всеки път ли шанс ще му се дава?
 Според мен трябва сама да си вземеш решението. Не сме на твое място и не знаем колко го обичаш и колко те е наранил.Но не унижавай себе си и не прощавай с лека ръка.

# 18
  • Мнения: 2 448
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чувал съм че по разни сайтове, може и без кафе да минеш ....

# 20
  • София
  • Мнения: 161
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking
И аз това си помислих, но не исках да вкарвам жената в допълнителни филми, че мъжа й не познава въпросната само от 2 седмици.

# 21
  • Мнения: 2 716
Защо жените са толкова любопитни?
На твое място щях да умра от срам, че съм му ровила в Скайпа.
Казвам какво бих направила аз. Очевидно ти разсъждаваш по друг начин.
Аз бих простила изневяра. (чудно как щях да разбера де  newsm78)
За теб не знам.

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking

Ти пък, Пас, от небето падаш.
Какви моми има в днешни дни  Joy
Познавам един, дето едвам си е задържал гащите, да не му ги смъкнат.
Че нещо не го кефела, не за друго.

# 23
  • Мнения: 2 448


Ти пък, Пас, от небето падаш.

Явно е така.  Confused Старомодна съм, да не кажа стара де.  Laughing

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За скайпа разбрах, защото той не го беше изключил и аз просто се натъкнах.
Да, той знае че съм бременна. Аз го разбрах по време на отсъствието ми.
Попринцип не искам да се разделяме, защото аз много го обичам, а съм сигурно че и той. Не знам какво му е станало.
Иначе това запознанство е било с цел секс.
Това не можах да го разбера- ще се виждат или няма след твоето прибиране?
Там пишеха че ще се виждат, но аз също мисля е било само заради това че е искал да спи с нея. И не е мислил да се виждат след като се прибера.


Аами ти си готова. Защо пускаш такава тема.
Готова си да прощаваш, да си останеш при него и да продължиш да го обичаш,в което по принцип няма лошо.

Дано да е наистина само забежка.

Ама и мъжът ти е доста глупав и/или непредпазлив. Да остави скайпа включен.  ooooh! Outta Joint

# 25
Малко ангелче, наистина се познават от 2 седмици, коментираха го в разговора си.
Мисля си да му дам 2-ри шанс, защото мисля че всеки греши и има нужда от прошка, но той много добре знае че ако пак се случи, ще е за последно и ще съжалява до края на живота си, защото и децата може да не види. И преди съм си мислила, ами ако хвана мъжа си в изневяра и тогава бях решила да дам 2-ри шанс. Но не знаех че толкова много боли.
P.S. Един съвет от мен. Никога не правете това, да спите с женен мъж/жена. Мисля че ми се връща, защото и аз съм имала секс за една нощ с женен мъж, вярно че беше преди 7 год. но все пак. Дано никоя от вас не го преживява Praynig

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692


Ти пък, Пас, от небето падаш.

Явно е така.  Confused Старомодна съм, да не кажа стара де.  Laughing

По-добре така, отколкото ошашавена като мен.
Аз като съм дърдорела консервативните си глупости, чак смешна съм ставала, ми казаха  Wink

# 27
  • Мнения: 2 448

P.S. Един съвет от мен. Никога не правете това, да спите с женен мъж/жена. Мисля че ми се връща, защото и аз съм имала секс за една нощ с женен мъж, вярно че беше преди 7 год. но все пак. Дано никоя от вас не го преживява Praynig

Не е заради това, спокойно.

# 28
  • Мнения: 2 375

Познавам един, дето едвам си е задържал гащите, да не му ги смъкнат.
Че нещо не го кефела, не за друго.
hahahaХахаха, това сериозно ли?
Иначе, каквото и да си пишем ние тука, ясно е, че тя го е решила вече. Ще прощава докато може. ooooh!
Добре де, защо не "забравиш" и ти така един интересен чат, пък да видим дали той ще ти прости.

# 29
  • Мнения: 2 603
Защо жените са толкова любопитни?
На твое място щях да умра от срам, че съм му ровила в Скайпа.
Казвам какво бих направила аз. Очевидно ти разсъждаваш по друг начин.
Аз бих простила изневяра. (чудно как щях да разбера де  newsm78)
За теб не знам.


Аз доколкото разбрах, скайпа е бил общ, пък той си направил друг профил... е и аз в такъв случай бих се усъмнила. Иначе съм съгласна с теб... мен ме е страх да не взема случайно да попадна на нещо... Постоянно си затварям очите, като го видя да вписва някоя парола, та да не взема да се изкуша после. Даже веднъж попаднах сличайно на стари снимки в компа му и от тогава ме е страх да го ползвам.  Laughing Аз веднъж съм прощавала изневяра, която НЕ беше само за секса.. Не съжалявам, но втори път не бих му простила. Сега ми е много по-трудно да му вярвам естествено... и в такива случаи е добре човек да се замисли дали ако прости ще може да продължи както преди.

# 30
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692

 hahahaХахаха, това сериозно ли?


Абсолютно  Sunglasses

# 31
  • sofia
  • Мнения: 8 945
... и в такива случаи е добре човек да се замисли дали ако прости ще може да продължи както преди.
Няма да е както преди.....няма как да бъде.

# 32
  • София
  • Мнения: 830
Първо, много бързо си решила, че ще му простиш. Той още не е осъзнал, че може да те загуби, ти вече си му простила.
Второ, трябва да се сдобиете с презервативи, че не се знае какво ти е довлякъл.
Трето, аз не бих задържала бебето (не знам защо реших, че си в начална бременност)  newsm78

# 33
  • Видин
  • Мнения: 685
Отчаяна, и аз мисля че няма да е както преди. Но все пак можеш да му дадеш 2-ри шанс и ако пак се издъни, му бий шута. За бебето не знам какво да те посъветвам Sad с 2 наистина ще е по трудно от колкото с 1.

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
(не знам защо реших, че си в начална бременност)  newsm78
Защото го пише Peace

Ако наистина се разкайва аз бих простила. Но ще му излезе през носа тая афера. Гадното е, че той целенасочено си е търсил секс, а не просто "се е случило".

# 35
  • Мнения: 46 558
...
Аз си мисля обаче, че ще има повторение, ако не е с нея с друга.

И аз.

Защо жените са толкова любопитни? ...

Защото смятам, че не е зле човек да е наясно какво става в собственото му семейство.
Вкъщи не признавам мое, твое.

# 36
  • Мнения: 1 291
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking

Ами всякакви ги има. Извинявам се на авторката за проявеното чувство за хумор, но се сетих за следния скеч:
http://vbox7.com/play:d3aa7e2b

...но и да чакаш бременната ти жена да се махне за 2 седмици, за да се държиш като отвързано куче...  newsm78
Ако пък ще трябва да седиш като пъдар и да си дебнеш мъжа да не хойка - какъв е тоя живот?! Авторката май не си познава мъжа.

# 37
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 209
Да се включа като минала по пътя.
Момичето пише защото страда, объркана е, защото боли! Hug
Питате защо пише като е взела решение - дори взетото решение не намалява болката и първоначалния шок.
Простих, сигурна съм, че не се е повторило нито с нея, нито с друга.
По въпроса, че никога няма да е същото - заедно сме 15 години, да не е като в началото, но сега е по-добре от състоянието на брака ни преди неговата изневяра.
Кураж!

# 38
  • Мнения: 4 668
Вие пък ... как бил успял да я омае за две седмици , че и секс  ooooh!
Ако знаете какви неща се случват по заведенията примерно ... Аз имам приятел , който през вечер се прибира с различна / на сутринта едвам я изтрайва докато я изхвърли / , но определено не е проблем да се запознаеш с някоя в заведение и да си тръгнеш с нея ...
Момчето е доста готино и има хубава кола ... и няма проблеми със секса  Simple Smile
Сори за спама .

По темата - аз си мисля , че на този мъж няма да му е за последно да изневерява . Явно е от тази порода .
Но като гледам авторката вече му е простила  Rolling Eyes
Аз бих го изритала 100 % ... и може би бих се замислила много сериозно дали да родя това дете ...

# 39
  • Мнения: 2 448
Вие пък ... как бил успял да я омае за две седмици , че и секс  ooooh!
Ако знаете какви неща се случват по заведенията примерно ...

Заведението е друго нещо, виждаш човека насреща и като си на някое и друго питие в повече.....  Mr. Green
А това по скайпа направо се чудя как става. Той може да разправя всичко и да и прати някаква снимка на друг, а като го видиш да ти прилошее.  Laughing Явно го бива в приказките, щом така е омагьосал и авторката да му прости на бързо. Да не се учудвам, че е склонил девойка за две седмици на кафе и два  тека.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 468
Този твой мъж магьосник ще трябва да е за две седмици да омагьоса непозната в скайпа, че за толкова кратко време да се запознаят, кафе да пият и два пъти да се чукат.  Thinking
Бооожеее... сега колко са лесни... не трябва магия да спиш с тях. Сами се предлагат и бутат.

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Оооо, не!
Дава шанс, защото е гузна, защото макар и веднъж била е от другата страна- като любовница на женен мъж.

И сега е решила да се самонакаже, да е квит един вид. Той изневерил- ок, човек е, тя го разбира, защото е била в подобно положетие. Но втори път не би простила. Защо? Защото вече й се е върнало и не заслужава повече да страда...
Да бе, да...

# 42
  • Мнения: 686
Най- важното ,питай го дали е ползвал презерватив...

# 43
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 209
Оооо, не!
Дава шанс, защото е гузна, защото макар и веднъж била е от другата страна- като любовница на женен мъж.

Аз дадох втори шанс без да съм гузна!
Просто знам, че не е такъв тип.
И да момичетата са много активни! (казавм го с малко страх, защото имам дъщеря, а както бързо пада възрастовата граници...... не ми остава много време до притеснения относно любовните трепети).
Не съм глупава, ясно осъзнавам неговата вина. (Да не ме обвините в прекалена наивност). Да няма я първоначалната тръпка след 15 години, да нещо му липсвало, просто го контрирах, че и на мен ми е липсвало, но не съм избрала лесния начин.
Почти съм забравила. Благодарение на този епизод от семейния ни живот си извоювах известна свобода и лично време, преразгледахме отношенията си. Не живея идеално, но по-добре от преди.
Много рядко се сещам, но спокойно разговарям със съпруга си на тази тема, не плача, не боли.
Преживява се!

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да се включа като минала по пътя.
Момичето пише защото страда, объркана е, защото боли! Hug
Питате защо пише като е взела решение - дори взетото решение не намалява болката и първоначалния шок.
Простих, сигурна съм, че не се е повторило нито с нея, нито с друга.
По въпроса, че никога няма да е същото - заедно сме 15 години, да не е като в началото, но сега е по-добре от състоянието на брака ни преди неговата изневяра.
Кураж!

А споделянето във форума намалява болката и шока?
Казваш, че си сигурна в него- а преди случката беше ли?
Надявам се, че въпросите ми не звучат грубо- нямам такава цел.

# 45
  • Мнения: 301
А това по скайпа направо се чудя как става. Той може да разправя всичко и да и прати някаква снимка на друг, а като го видиш да ти прилошее.  Laughing Явно го бива в приказките, щом така е омагьосал и авторката да му прости на бързо. Да не се учудвам, че е склонил девойка за две седмици на кафе и два  тека.  Mr. Green

Пасинет, камери имат хората сигурно Laughing

# 46
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 209

А споделянето във форума намалява болката и шока?
Казваш, че си сигурна в него- а преди случката беше ли?
Надявам се, че въпросите ми не звучат грубо- нямам такава цел.

Да споделянето във форума ми помогна, в началото е трудно да споделиш с близки.
А дали съм му вярвала преди - преди безрезервно - винаги твърдях, че дори да го видя с друга няма да повярвам, а сега му вярвам, че няма друга, но имим едно наум (да не ме сметнете за крайно наивна, ако нещо се промени, ако усетя признаците - веднага ще ми светне червената лампа).
Въпросите не звучат грубо

# 47
  • Мнения: 227
Тц тц, било само за секса. Като, че ли е по-безобидно ooooh! ooooh! Ей на това се казва наглост.

да бе... Naughty

# 48
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
Не бих си позволила, без да познавам конкретно ситуацията, да дам мнение, че случката ще се повтори.
Някак не е редно хора, които, както знаем, такива проблеми не са имали, защото всичко е вкарано в ред и линия (имам предвид Никол),
така категориччно да се изказват. Това, разбира се, е въпрос на лично мнение, но някак коравосърдечно ми се вижда,
особено написано към човек, намиращ се в такава деликатна, болезнена ситуация.
Че е постъпил великия любовник отвратително и гадно, това е ясно.
Аз не вярвам в безгрешието, и смятам, че ако човек желае, може да се постарае, и да успее да изтрие грозното петно, дето е изпляскал.
Просто не живеем под похлупак, и много фактори могат да доведат до тази ситуация.
Това, което трябва да направи авторката, е да му покаже, че това не е животът, който тя ще води, и ако иска той да си запази семейството,
трябва да се постарае да си вкара в ред мислите, щенията и мераците, емоциите ако щете.
Да се постарае да покаже, че иска, и заслужава да бъде с тях.
Ако наистина е така, нещата ще се оправят, болката лека-полека ще отмине.
Не се заблавя, но наистина, раните зарастват.
Ако се повтори, няма смисъл.

# 49
  • Мнения: 293
Това,което аз бих направила е да го оставя.
И не заради друго,а защото е прекалено долно,гадно и отвратително това,което е направил.
Не мога да си представя жената бременна,имат семейство,би трябвало да се обичате,за 2 седмици е останал без надзор и е легнал с друга? Какво можеш да очакваш от този човек и какви мислиш,че са му чувствата към теб ????

премисли причината заради ,която го е направил.А може би просто знае,че няма да си тръгнеш....

# 50
  • София
  • Мнения: 372
не се наемам да кажа как бих реагирала в дадена ситуация, няма значение за какво става дума. има връзки, в които изневярата е съвсем нормална. със сигурност бих полудяла, защото в нашите отношения това е нодопустимо.
ако много го обичаш ще се опиташ да приемеш, не знам дали ще можеш да простиш дълбоко в себе си и да живееш с това - то си е до човек, или постоянно ще те мъчи тази мисъл и ще се побъркваш от съмнения и ужасни сценарии. още повече те чака бременност.
но съм чула наистина за мъже, които се променят към добро след подобен гаф, но ако постоянно натякваш и обвиняваш и това не си е работа - объркано е  newsm78
аз мисля, че жената ще си вземе нейното решение - едва ли ще слуша нас какво да направи  Naughty просто има болка, която иска да сподели
 Hug лека бременност и дано вземеш правилното решение

# 51
  • Мнения: 1 800
имам позната, която беше в твоята ситуация- бременна, а мъжа и с любовница. Оправиха се, но 5 години по-късно се разведоха, имаше и други причини.


# 52
  • Мнения: 940
Всеки може да кривне. Ако искаш му вярвай. Помисли и за децата, и за себе си все пак.
Ако той е с всичкия си, няма да я погледне повече.

# 53
тази вечер се регистрирах..виждам, че темата не е нова, но ми се иска да напиша нещичко по въпроса относно мажете, които се запознават с жени по интернет и търсят сексуални контакти с тях, смея да твърдя, че съм специалист точно по този проблем...убедена съм, че щом любовникът от тази история е стигнал до подобни сексуални контакти с жена, която познава от 2 седмици и въобще е склонен на подобен род изживявания по интернет, то това няма да е еднократно и може би не е първият му път, да не говорим, че по всяка вероятност запознанството не е станало по скайп, а по-скоро контактите са се пренесли там.. Подобен род мъже почват невинно..с някоия регистрация в сайт за запознанства..правят се на това, което не са, а им се иска да бъдат...привлича ги анонимността, неизвестното и неустоимото, което стои от другата страна..чувстват се свободни за моделирането на собствената си личност, различна от реалната такава..падат предрасъдаци....разменят снимки..телефони..неусетно си уреждат срещи....с по-склонните правят секс...повечето вече имат нужда от далеч по нови и атрактивни с виртуалността си сексуални стимуланти..може и даже да стигнат до заснимане на собственото си голо мъжество и да пратият това произведение на изкуството на някоя трапнеща девойка...после секс и нови емоции. И с всеки следващ път процеса става все по-ускоерен в падането на задръжките...Не е необходимо в реалния живот този мъж да е лош съпруг и баща, не е нужно да се прибира късно, да стои досреднощ по кръчмите запивайки с приятели, да бие жена си, да  не дава пари..той може да е обратното на всичко това и да е добър в очите на жена си и околните, но това не означава, че би му е било позволено да постъпва по такав начин, задоволявайки фантазиите си и наранявайки жена си...Няма такова нещо като еднократна изневяра с жени от интернет..започне ли, няма спиране..и лично за мен това си е една зависимост, не по-малко и по-лесно лечима от зависимостта към алкохола например. Никога не можеш да разпознаеш такав човек, ако не го срещнеш в неговата среда..той е наи-обикновен, а може и страхотен..Не завиждам на жената започнала тази тема, защото даже и да й се струва всичко това невероятно и невъзможно за нейния случай...по всяка вероятност е така. И колкото по-бързо вземе правилното за нея самата решение, толкова по-добре. Прости ли му веднъж, той ще го направи пак.. итя пак ще му прости .... и ще минат години...тя да очаква той да се промени, а той да не го прави, защото не може, а и не иска....а нали и пак ще му простят. Може да минат много години така...а трябва ли? ...

# 54
....ама и аз написах един отговор по темата... преди да си вляза в профила   Hands Clap  Hands Clap  Hands ClapLaughing Laughing Laughing..явно вече трябва да си лягам...горното е мое

# 55
  • Мнения: 107
merilin е много права. Както се говори за зависимост от интернет въобще, така може да се пише за сексуална зависимост в интернет. След периода на порноканалите, дойде ред на порнообщуването в интернет. И докато се възмущаваме в новините за открити принудително да се събличат в интернет, ако се поровите, ще намерите откровения на жени, който доброволно го правят и им доставя удоволствие. Така че, докато има предлагане, ще има и търсене. Важи и за двата пола. Вече човек, живеещ във връзка с такъв човек, трябва да избере, дали да продължава да живее с него. В конкретния случай аз не бих живяла.

# 56
  • Мнения: 0
Въпрос !
Ако беше карал 2 седмици на самообслужване и ти разбереш - щеше ли да го смяташ за изневяра ?
Все пак  ти 2 седмици си била някъде, а той между другото е бачкал нали ?? Или се бъркам ?

# 57
  • Мнения: 2 013
Ако моят мъж направи подобно нещо знае,че ще полседва  smile3513
Това е ужасно,още повече изказването,че е било само заради секса!!!  Sick
Надявам се ако някой ден това дойде и до мойта глава,поне да не разбера,защото разбера ли няма да го простя!  no

# 58
Мерлин, отговора ти ме накара да се замисля, че не съм казала всичко. Именно в сайта за запознанство Gepime.com са се запознали, но той си е написал истината, това го знам защото ми даде паролата и аз прочетох какво е писал и профила му видях. Сигурна съм че до сега не се е повтаряло. Определено е бил разочарован от секса с нея.
Немо, аз не съм била на почивка, а на училище и не съм си и помислила за изневяра. Наитина той работеше през това време, но нищо не го оправдава за постъпката.
Все още не мога да кажа с чиста съвест че съм му го простила, но пък много ясно му дадох да разбере че му нямам доверие. Реших да махна детето, като му казах че второ дете от него ще имам когато реша, че наистина няма да ме предаде 2 път. А ако го направи, в което съм 99% сигурна че няма да стане, това ще е края на връзката ни. Май това е за сега. Ако имате други пъпроси питайте. Аз също съм регистриран потребител, но не мога да се покажа, защото много хора ме познават.

# 59
  • София
  • Мнения: 372
Определено е бил разочарован от секса с нея.

а защо е повторил  newsm78 ...

# 60
  • Мнения: 66
Отчаяна, не бъди толкова сигурна ,че това няма да се повтори.Стане ли веднъж спиране няма.Това е една голяма зависимост.

# 61
  • Мнения: 0
Извинения!

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 13:16 от Find_NEMO

# 62
Немо, темата не е пързалка. В интерес на истината не разбирам хората, които си измислят подобни проблеми и пускат теми. Просто имах проблем и исках да споделя и да видя мнението на други хора, най-вече на тези които са го преживяли Peace

# 63
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
Отчаяна, не бъди толкова сигурна ,че това няма да се повтори.Стане ли веднъж спиране няма.Това е една голяма зависимост.

И към какво точно е тази зависимост?

# 64
  • София
  • Мнения: 558
Винаги може да се случи на всеки Sad и с всеки и който отрича това, просто не е живял достатъчно...Много малко мъже са различни...а и жени  Crazy Наоколо има толкова много изкушения...
Каквото и да правиш ако обичаш мъжа си и искаш да си с него трябва да се държиш така сякаш си му простила и забравила, дори и да не е така! За да може той да разбере че е направил грешка. 
Ти няма да забравиш, просто не му го натяквай защото това ще го отблъсне!!! Naughty

# 65
Oтчаяна, за сайта gepime.com бих могла да ти говоря с часове и не само за него, а и за този точно вид зависимост и изневери...доста години съм живяла с този ад  и в собствените си заблуди и надежди за промяна....сега се развеждам. не мога да кажа, че не съм объркана и ми е лесно, но се опитвам да гледам напред и да бъда силна, мисля че най-важната крачка съм я направила.. можеш да ми пишеш на лични, ако се притесняваш тук..мисля че имаме какво да си кажем. А на всички останали бих искала да кажа, че всичко, което написах, се среща доста често вече, което лично мен ме ужасява...поглеждаш един човек..живееш с него, струва ти се че го познаваш и е напълно нормален....даже го обичаш и знаеш точно защо е така, но в един момент картинката се разваля тотално и виждаш неща, от които косъма ти може да се изправи.. и в един момент като че ли единственото логично обяснение е, че това си е някаква болест, с която той не може да се справи и едва ли някой може да му помогне...това  не го оправдава разбира се, но все пак е някакво обяснение на ситуацията...но болката не е по-малка от това.....Искам да поздравя всички в този форум...много сте смели и красиви жени..което не знаете колко ми помага на този етап от живота ми, не защото виждаш хора с твоите или сходни проблеми, а защото виждаш силата им, която е страхотно мотивиращ пример....

# 66
  • Мнения: 66
ще се повтори ! режи ,  докато е време , в противен случай цял живот ще живееш в съмнение !
пример: навремето хващах баща си в крачка ! мълчах си , защото мама е болна от МС и ми беше тъпо за нея - не исках да страда ! след време стана по-кофти - скандали , баща ми вечно недоволен от нещо , и така се разведоха . със сестра ми подкрепихме мама и се изнесохме от в къщи . баща ми си намери "жена " - интелектуалка , начетена , уреди я на хубава работа живееха си супер , гледаше й детето , а ние буквално гладувахме . от 3-те само аз работех - сестра ми беше малка (7клас) , а мама се превръщаше в инвалид . след време "тати" ми съобщи , че се разделил с мацката и си намерил друга . по-точно тя го била намерила .тя била идеална !е до ден днешен като си извеждам децата на площадките и той е с нас се "оглежда " по мадамите . тази година става на 47г. и още е много деен!
не си съсипвай живота и този на детенцето ти !

# 67
Ехооооо,я се огледайте ....Почти няма мъже които да не изневеряват никога , дори и моя и вашите все някога ще го направят(просто някои се прикриват много добре) И много важно, това не значи , че са лоши бащи или съпрузи!!!!

# 68
  • Мнения: 686
Настръхват ми косите от подобни теми.Втори шанс-за какво е тоя втрои шанс?Мислиш ли,че щом го е направил вендъж,няма да повтори newsm78.Няма такъв филм.Не си пропилявай живота,заради такъв човек.Та той те е чакал да се махнеш от града,за да ходи да ч"ка няква от Гепиме.Зарежи го,ще се справиш с детенце,ще си намериш човек,който те уважава и си държи х"я в гащите.

Как ще си легнеш с този човек,знаейки,че той е потърсил друга да прави секс с нея.А сигурна ли си,че няма да ти донесе нещо от нея?Що не го накараш да си направи изследвания?!!??!?!?

Не разбирам как има хора,които търпят това унижение и още повече-оправдават неверните си мъже.Уважавайте се малко повече,мили дами.Съжалявам,ако ви звуча грубо.Аз също не съм застрахована от това той да ми изневери,но за себе си съм решила-спипам ли го в крачка-край на всичко,повече няма да ме види,нито мен,нито децата!

# 69
  • Мнения: 313
Според мен неможе да му се вярва, все пак ти си знаеш... оБАЧЕ "Едно куче научи ли се, да си яде лайната"...нали знаеш... Ако аз бях и с  три деца си събирам багажа и чао, сбогом... То си е до характер, а аз съм трудна.

# 70
Ехооооо,я се огледайте ....Почти няма мъже които да не изневеряват никога , дори и моя и вашите все някога ще го направят(просто някои се прикриват много добре) И много важно, това не значи , че са лоши бащи или съпрузи!!!!

Ей, има и още как!  #2gunfire Аз си имам такъв bowuu  Peace

# 71
  • Мнения: 21
Не съм била в такава ситуация и се надявам никога да не попадам. Но съм била свидетел на такива и мога да кажа, че веднъж направи ли го, пак ще последва, ако не със същата, то с друга, ако не сега то след време.
Ако си с един човек, дори вече да не го обичаш, може поне да го уважаваш.
Изневярата е нещо, което не мога да си обясня...не мога да приема...и не мога да простя.

# 72
  • Мнения: 776
Ехооооо,я се огледайте ....Почти няма мъже които да не изневеряват никога , дори и моя и вашите все някога ще го направят(просто някои се прикриват много добре) И много важно, това не значи , че са лоши бащи или съпрузи!!!!

Ехооооооооо, това как го реши? Или си от това поколение, новото, което си мисли , че няма как да си верен и че  всички съпрузи си изневеряват и се предават взаимно? А може би правят тройки и групов секс? На базата на какви наблюдения си правиш този извод?
Много са двойките , които са си верни цял живот - майка ми и баща ми са от тях.

# 73
не бъдете толкова крайни - хората се променят. Само дано той наистина е осъзнал грашката си и си му показала колко много те е наранил... По някога не осъзнаваме как нараняваме хората които обичаме. Най-вероятно наистина е било само забежка, която се надявам, че не си му простила с лека ръка.
Аз имах дългогодишна връзка - живеехме заедно, но не бяхме женени. Бях се поувлякал по една друга жена, даже си мислех, че я обичам. Приятелката ми - постоянната, ме излови прочитайки малко хистори от скайпа...
Преживяхме го някак си. От тогава минаха години, но не ми е минавало през ум за друга жена от тогава. Не бих си позволил да се случи отново, зажото обичам жена си.
Случват се такива неща. Ако си щастлива с този човек - прости му. Ако имате и други проблеми - помисли по-сериозно.
Но и през ум да не ти идва да махаш детето! Това е най-голямото богатство, което може да има човек. Тези който те съветват да го направиш - явно нямат деца или имат, но не ги обичат достатъчно! Умната!

# 74
  • София
  • Мнения: 747
Оооо,отдавна не бях чела тук.Много сте ми,как да кажа,не смешни,но наивни,всички вие,които си мислите,че ако на вас се случи подобно нещо,ще теглите чертата.Мноооого наивно звучи.Навремето и аз мислех по този начин Laughing,не се знае как ще се завъртят нещата,и аз така се биех в гърдите,ако ми се случи-край.Гоня го и продължавам.Лошото е,че не е толкова просто.Всички сме зависими от някой, или нещо.И когато стане въпрос за дете,не можеш с лека ръка да теглиш майната на някой, и да се справяш сам или сама.

# 75
  • Мнения: 751
не бъдете толкова крайни - хората се променят. Само дано той наистина е осъзнал грашката си и си му показала колко много те е наранил... По някога не осъзнаваме как нараняваме хората които обичаме.
Peace

Скоро се замислих какво всъщност е изневярата...С нея някой ни нарушава собствеността..емоцията или просто ползва за момент, или два "нашето"..

По темата- не знам как бих реагирала, но за да не се стигне до подобни ситуации- НЕ ЧЕТА СМС-И, чиито адресат не съм аз, НЕ ЧЕТА ЧУЖДИ МЕЙЛИ, НЕ БЪРКАМ В ДРУГИ ПРОФИЛИ НА КЮ, СКАЙП И Т.Н....
Ако човекът е спрял да те обича, да не иска да сте заедно и не желае да наложи контрол на сърцето си, когато обекта на желанията е друг, тогава не е изневяра, а е просто изчерпване на връзката, любовта и т.н...
А всъщност процеса винаги е двустранен, за да се стигне до изневяра, най-често има причина за това, защо  си мислим, че сме идеални, а той/тя гадината е хукнал/а по чуждо..
Сигурно ще ме нападнете, може ида сте прави, но някак си ми се струва, че основно проблемите идват от желанието ни да владеем другия/цялото неговото сърце и живот.

Към авторката- много сила да преодолееш ситуацията и намериш верния път към себе си и него... Hug

# 76
Правилно.И аз съм доста горд човек и винаги съм казвала-само да разбера-край.Но когато ти се случи-не е толкова лесно.Вече има деца,имущество,дълги години ,прекарани с този човек.Първата реакция е раздяла.Но като седнеш и сложиш плюсове и минуси-виждаш,че не само това е решение.Говоря когато става въпрос не за тенденциозно поведение,разбира се.

# 77
  • София
  • Мнения: 372
...не желае да наложи контрол на сърцето си...
това нещо не ми звучи ... контрол на сърцето  newsm78 аз знам, че именно "сърцето е предател на разума", от която и страна да си ...
Отчаяна, как са нещата при теб? до къде стигнахте, как се чувстваш, той как се държи?  Hug

# 78
  • Мнения: 451
На мен пък са ми много странни изречения от типа"изневери ли ми- няма да ме види повече, също и децата". Защо си мислите,че имате право да лишавате един баща от децата му?

# 79
Да,и това.Не можеш да лишиш децата от баща им ако той иска да следи тяхното развитие.И като чета тук как повечето казват,че не биха простили изневяра за нищо на света-наивно е.И в повечето случаи се прощава.Никога не казвай никога.Защото не знаеш утре какво те чака.

# 80
  • Мнения: 2 309
Не разбрахте ли,че живота е една порнография...

# 81
  • Мнения: 2 673
ще се повтори ! режи ,  докато е време , в противен случай цял живот ще живееш в съмнение !

не си съсипвай живота и този на детенцето ти !

На сто процента съм за рязането навреме...

# 82
Отчаяна, как са нещата при теб? до къде стигнахте, как се чувстваш, той как се държи?  Hug
Вече съм сравнително добре. Гледам да не мисля много за случката. Минаха почти 2м, но аз все още не мога кажа с чиста съвест че съм простила. Той се държи добре и показва, колко ме обича. Надявам се наистина да е осъзнал, какво е направил и да не го повтаря, както почти всеки ден ми казва. Но едно е да се каже, а друго да се докаже.
Тинтириминтири, надявам се и моя мъж да мисли като теб. За съжаление преди месец загубих бебето, предполагам заради емоциите, които изживях в съвсем начален стадий на развитие на ембриона.
Тук съм ако някой има други въпроси Peace

# 83
  • Мнения: 3 641
Отчаяна, ужасно много съжалявам за бебето Cry

# 84
  • София
  • Мнения: 372
... Той се държи добре и показва, колко ме обича. Надявам се наистина да е осъзнал, какво е направил и да не го повтаря, както почти всеки ден ми казва. Но едно е да се каже, а друго да се докаже.
... За съжаление преди месец загубих бебето, предполагам заради емоциите, които изживях в съвсем начален стадий на развитие на ембриона.
spoko съжалявам за загубата
със сигурност  си взела правилното решение за себе си. няма как да ти докаже, че не ти изневерява  newsm78 щом се държи добре и няма нищо против да ти говори по темата и да те успокоява, вероятно ще отмине... а може би ще се държи много по-добре и от мъжете които не изневеряват или ни са "хванати". дано да е така  Hug

# 85
  • Мнения: 3
Недей въобще да си сигурна че може да се прости на 100%-съдейки  по мен от подобна случка която ми причини жена ми преди 6г.и то предупреждавайки я многократно.ЕЕЕ сега вече не говорим за това,но споменът от предаденото доверие се завръща често-ето това прошка ли е се питам аз?Щом се връщаш към това-а и аз бях категоричен че такава постъпка не мога да оправдая и да я простя и бе говорено по въпроса на какво мнение съм аз-че съм твърдо против.Е ще кажа-много трудно се живее с човек на когото нямаш никакво доверие,съпроводено с ревност-мислите ти те водят непрекъснато към такива сюжети абе цяло мъчение си е.
Затова ти сама си прецени добре и си реши можеш ли да дадеш не втори шанс,а капчица надежда за пълноценно продължение?
Успех. 

# 86
  • Мнения: 66
много съжалявам за загубата ти !  дано поне той си даде сметка какво ти причинява  Close

Общи условия

Активация на акаунт