И в слънце, и в дъжд, и в мраз Дюкан е винаги с нас - 152

  • 27 290
  • 506
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 001
Жабчеее  Hug Hug Hug
След снощните бутчета,Кантарев какво показа????  Hug Hug Hug


Нинче,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МНОГО ЗДРАВЕ,УСПЕХИ И ПОСТИГНАТИ МЕЧТИ!!!  Hug Hug Hug

# 466
  • Мнения: 444
ГЪЗ ГЛАВА ЗАТРИВА!
На прегрешеващите- СПРЕТЕ!
На съзнателно прегрешаващите- СПРЕТЕЕЕЕ!

А аз днес започвам на П.
Отивам да се изгърмя за тъпата си глава, защото ако преди месеци спазвах 3-та по правилата, сега щях да съм в четвърта, но сега пак се връщам във 2-ра да си ям петите... от яд... и... пак имам 8 кг за сваляне. Чудя се 1/1 ли да редувам... или нещо друго.. Сама на себе си се възмущавам, чак ми иде да си изям петите...  #2gunfire

Пожелавам ви лек ден, много минуси, силна воля и добро настроение!
НИКОГА НЕ МЕ ВЗИМАЙТЕ ЗА ПРИМЕР  Rolling Eyes  Tired Blush
Срамувам се от себе си... като се сетя каква кльощавелка бях лятото, ама м***а им.. ще им видя сметката на тези килограми...
Имам чувството, че се въртя в един кръг.. ама взе да миомръзва.

# 467
  • Мнения: 485
Лабело, миличка въртиш се в омагьосан кръг от известно време- повярвай ми разбирам те - първо спри да се самообвиняваш няма да ти помогне, второ ако ти идва много нанагорно ученето и режима, защото май си на квартира нали не греша, прави си само един ден седмично на протеини, останалите ги прави ПЗ - въглехидратите ти трябват за да учиш  Hug
Мисли позитивно, когато се почувстваш по-сигурна в себе си почни да правиш два П дни в седмицата и нещата постепенно ще се наредят
Гушкам те да знаеш  Hug  Hug  Hug


Нинче - Честит Рожден Ден -  Да си много щастлива и обичана ти пожелавам   bouquet   bouquet   bouquet

# 468
  • Мнения: 110
Дорииии....не така....как така на лични....а ние как да се осведомяваме тогава по тия въпроси  Hug
То това е и едно от най-важните неща за Дюканския народ. Ядене, пиене, акане, косопад и МЦ  hahaha Joy hahaha smile3532 smile3532 newsm10
    ГОРДАААА,направо ме уби....
    По въпроса за ІV-та фаза да се изкажа и аз.Естествено е,ако се храниш както преди и се "оливаш"да си върнеш кг-той и Дюкан го е предвидил.Ние не откриваме топлата вода.Нооо,ако се храниш нормално и разумно-грешка няма-РЕЖИМЪТ РАБОТИ!!!Аз стриктно спазвам Пчетвъртък и всяка божа сутрин-овесените трици-ееее,ми нямам никакво покачване дори и в грамове.Държа си 53-твърдо,след Пчетвъртък-52 кг,за около 2-3 дни и докато станат 53,то дошло четвъртък отново.Никога досега не съм правила повече от 1 прот.ден.Единствено/остана ми от І,ІІ и ІІІ ф./не мога да ям пържено.Отвратих се.В един момент си помислих,че съм се повредила,но установих,че е мноогго по-добре без него/дори и да съм се повр./Хапчета за кръвно не съм поглеждала от 8 мес.еее,ами аз не мога оттогава да го докарам 120/80.Обикн.е 110/70.Тестяно вкарвам 1-2 пъти в седмицата,но по едно парченце или по-малко/не както преди-по 1/2 тава пица,милинка,баница или тутманик.и всичко останало поне по 1 път в седмицата присъства в менюто ми,но не в огромни количества,а по една чиния/средна големина/Дано съм била полезна.



# 469
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жабчеее  Hug Hug Hug
След снощните бутчета,Кантарев какво показа????  Hug Hug Hug

Мастерче , пак съм толкова.  Laughing
В лентичката е.  Peace



Нинче , Честит Рожден Ден!
Щастлив живот , прекрасна младост , желая ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост , да бъдеш истински човек!

# 470
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Днес съм 88.5 килограма Wink Кеф на буци..

До "mimensita" - Тенкюююю Wink

До "TheNMaster" - Мерси..

До "labello" -  bash

# 471
  • София
  • Мнения: 5 308
До всички: Бързо пийте нещо режимно!!!!!!

До кърмачките: ей тука прочетете и към режима - най-добре след края на кърменето пристъпете! http://dukanskirecepti.wordpress.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D … 1%87%D0%BA%D0%B8/

До всички новодошли: добре дошли, а книгата прочетохте ли? И едно око тук хвърлете: http://dukanskirecepti.wordpress.com/

До прегрешилите: НЕДЕЙТЕ, БРЕ! ДА НЕ ПИТАТЕ ПОСЛЕ: АМА ЗАЩО ЗАДЪРЖАМ!

# 472
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и момчета!
Тъкмо се бях вглабила в четене на темичката от вчера и тока изгасна. Та досега съм чакала да дойде, че да мога да ви пиша!
Туни, благодаря ти, имах нужда от окуражителни думи!
Desi_val, аз също имам проблем с ходенето до тоалетната. От както съм на режима ходя по-често от преди, но пак не е редовно. Аз съм пила чай Майчин лист и доколкото знам, не е много полезно да се пие постоянно, защото води до лениви черва. Аз като го пия 2-3 дена по ред и спира да ми действа, да не говорим, че при мен е временно решение, само когато го пия, след това същото положение! Но така влияе на мен, при теб може да е по-различно, просто споделям!
nin4eee, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКО ЗА КОЕТО МЕЧТАЕШ ДА СТАВА РЕАЛНОСТ!  newsm59 bdbaloni baloni
Пожелавам на всички хубав петък! И не се преуморявайте днес, нали знаете, че петък е ден на майстора!  smile3521

# 473
  • Мнения: 451
До "nin4eee" - Честит Рожден Ден newsm59  party023 Gift

# 474
  • Мнения: 850
       Хооп цоп ! Днес е петък оооооо протеинииии  Party нека ни е зле все така да сме!
 Ядем , а...ме /кой когат свари / и слабеем !  hahaha  Joy
   labelloко , що така си го изпуснала прасчооо  Hug ще успееш да го узъбтиш , ще се справиш!
  мимисетка , честито аватарче и мерси за кафенцето  Heart Eyes !
  cote , мерси за кексчетоо , оххх така го обичам ... много ми е трудно да му устоя като го приготвя !
  Нинче , Честит Рожден Ден! Бъди жива , здрава , все така красива и да откриеш истинския Мъж!  newsm59
  Дориии , не така с лошо това ни крепи иначе кво ще правим  newsm78
  rien много ме кефат постовете ти , и макар без повод , лично за теб  Hug
   Флучиика  Hug Heart Eyes
  Специални целувки и прегръдки на Бургазлийки и да не забравите да се запишете за срещата !  Crazy
 
 Хубав ден , прекрасни !    newsm51  love001

  ПП Туни , няма начин само ти си ни  Whistling

# 475
  • Мнения: 451
До "shushy80" -
Цитат на: shushy80
и да откриеш истинския Мъж!
Какво пак ме обсъждате newsm78

# 476
  • Мнения: 170
Добро утро

Тумба- пред мен има една бутилка Дерби Спринт- Не съдържа захар и/или глюкозо фруктозен сироп
Съдържа подсладители Е950, Е952, Е951, Е 954
Това за което аз говоря са газираните безалкохолни в бутилки от по 3литра.
Пила съм от тях също праскова, портокал, розов грейпфрут, синя слива, дюла и мога да ти кажа, че на всички съм чела съдържанието преди да ги купя- съдържат едни и съща Е-та от подсладители
И вкусът им е като с подсладител- не ти залепва устата от захар след като ги пиеш, както става при обикновената кола и други безалкохолни със захар.
Пиша от почти година в темата и досега не съм предлагала продукти , които не са проверени.
Пепси макс нямам в момента, но този продукт пиеше една много обичана Дюканка тук, която беше стриктна до безобразие - Орелия - аз и вярвам че съдържанието е проверено, но за всеки случай, за да не се излагам ще проверя някоя бутилка в магазина.


Svetlat Hug, аз не споря мила, но явно  наистина има разлика, в смисъл и двете говорим за Дерби в 3 литрови бутилки, но аз написах съдържанието на кока-колите им в такива бутилки, а в тях има захар и/или глюкозо фруктозен сироп(и аз чета от една бутилка етикета, която е пред мен, защото купувам такива за домашните ми). Аз говоря за напитката Derby cola. Не споря за другите им напитки, но и аз днес ще проверя етикетите им, а за Пепси Макс, съвсем наскоро четох етикета и помня, че имаше захар, ноооо днес отново ще проверя в магазина, че да не би да съм се заблудила.

# 477
  • Мнения: 0
Здравейте аз вчера имах месечинка - правя един месец с ВАС И ДОКТОР ДЮКАН и съм много щастлива че ВИ открих. Равносметката е - - 6,4 килограма , а обиколките:
 гръдна обиколка: 117 - сега 110см
 талия:                   110 - сега 105см
 корем:                   124 - сега 116см
 ханш:                    114 - сега 113см
 бедро:                   68 -  сега   64см
 коляно:                  47 - сега   45,5см
 прасец:                 44 - сега   42,5см
 глезен:                  26 - сега  25см
 бицепс:                 35 - сега  32см
 шия:                      39 - сега 36см
китка:                    17,5 - сега 16,5см
МНОГО СЪМ ДОВОЛНА!!!!!!!!!! Режима работи   newsm44  newsm68  newsm44  newsm68 newsm44  newsm68
А сега се почерпете с моите вкусотии
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333073&pid=10149363
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333073&pid=10149371
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333073&pid=10417610
а към това - водичка поне евна чаша
обичам Ви ВСИЧКИ  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug
Nin4eee Честит рожден ден и много споделени мечти и много много здраве и любов!  Hug

# 478
  • Мнения: 262
Добро утро, мили дами и Туни!
Аз днес съм много щастлива, защото въпреки, че съм на ПЗ гадният голям плюс почти го няма. Остават още 500гр и линийката ми ще е актуална отново! Явно наистина е било от овулацията и днес се успокоих и смело продължавам напред!
Коте, и на мен най-много ми хареса "какво"  Laughing
Горда, чакаме снимки! Аз се амбицирам от всяка от вас, която е постигнала толкова много! Обичам постовете ви, а като видя и снимките ви направо ми порастват крила и се амбицирам още повече!
Нинче, честит рожден ден! Бъди все така чаровна и позитивна личност и нека хората около теб да ти носят само радост и щастливи мигове!
Виволина, честита първа месечинка и браво за добрите резултати!  Hug
Лек петък на всички и поздрав с една сьомга със зеленчуци от мен!

# 479
  • Мнения: 5
Nin4ee-Честит рожден ден



Vivolina -честита месечинка! smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт