Докога мажем с олио?

  • 1 992
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Аз още мажа

# 16
  • Мнения: 8 999
Мазах с олио докато ми свърши опаковката. После минах на бебешко тоалетно мляко. Много ми беше мазно туй олио!

# 17
  • Мнения: 22 436
Никога не съм мазала с бебешко олио, надявам се, че това имаш предвид, а не обикновено олио. )))
От както се е родила дъщеря ми я мажа с тоалетно мляко на Мустела.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 175
Малкия все още си го мажем,още от началото почнахме със зехтин,друго не сме ползвали.За суха кожа е идеален.

# 19
  • Мнения: 9 973
7-8м.,докато почнаха жегите и спрях

# 20
  • Мнения: 594
До към 6 месеца ги мазах и двата с олио, после минах на мляко... дори сега дребния не го мажа всеки път глед баня...

# 21
  • Мнения: 2 013
Ами аз не ползвам олио,а мляко за тяло на Бюбхен с невен и лайка.
В началото ползвах олиото на Мустела но започна да се зачервява от него и спрях да го ползвам.Млякото за тяло и понася добре и не смятам да ползвам олио. Hug

# 22
  • Мнения: 1 763
Аз също не съм ползвала олио, от раждането мажа с лосион. Мислех да го мажа до годинката, но не ми се е свършила последната опаковка. Когато свърши, спирам мазането.

# 23
  • Мнения: 2 374
Аз мажех до към 7 месец.

# 24
  • Мнения: 6 442
Мажех с олио зимата а с мляко лятото.Вече я мажа само с мляко и не смятам да спирам  Peace
И аз така.  Peace
Лятото е препоръчително да не се маже с олио. Peace

# 25
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мазах бебчо до 7-8 месец, защото стана лято и беше доста топло. Продължих с мляко за тяло.

# 26
  • Мнения: 200
Все още мажа с бебешко олио , но мисля след тази опаковка да спирам и ще видя дали ще продължа  да я мажа с нещо .

# 27
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мажех с олио след къпане някъде до към втория месец. След това започнах да си го мажа с мляко.
Принципно олиото се препоръчва само за масажи и евентуално да се ползва през зимата. Колкото по-топло е времето, толкова по-малко трябва да е съдържанието на мазнини в продукта.

# 28
  • Мнения: 5 577
Аз и себе си, на 26 години не спирам да мажа ... и бебето ще мажа.

# 29
  • Мнения: 260
Мажех с олио зимата а с мляко лятото.Вече я мажа само с мляко и не смятам да спирам  Peace

и при нас така Peace

Общи условия

Активация на акаунт