Отговори
# 375
  • Мнения: 1 289
Момичета,може ли плодово кисело мляко за следобяд да хапна?Довечера мисля да правя пилешки бутчета с фикса на маги за "сочно пиле",не вярвам да е противопоказен фикса?  newsm78 А за кола лайт да ми отговорите  Mr. Green Днес ми е първия ден ,но аз по принцип си ям като пиле,не че ми личи,но не мисля,че ще ми е много трудно.

# 376
  • Русе
  • Мнения: 45
До момента съм свалила само 4 кг, и по 1-2 см от мерките, единствено 6 см в талията. В ханша, където проблема е най-голям, почти нищо  Close За мен това е малко, и ми убива всякакви желания да продължа и занапред, но..... в такива дни на умопомрачение ми идва да зарежа всичко и да си хапна каквото ми сърце иска.
посъветвайте ме вий: да продължавам ли с тази диета, или да мина на Дюкян за първите два периода, или да продължа само на разделно хранене?!?


И аз съм на тоз хал и същите мисли ми се въртят из главата и като теб съм решила да стигна до края на поне на 1 цикъл. Аз в талията съм свалила само 3см, а в ниската талия където пък е моя проблем май нищо или само 1 см, незнам вече  newsm78 дали съм свалила или ми се иска да съм  Rolling Eyes
Много се колебая и аз за този ми ти Дюкян, ма като знам какво може пак да ми се случи и малкото ми останали коси настръхват  Mr. Green
За Св.Валентин ми стана ясно, че няма да съм вталена, сега се надявам поне за 8.март да съм, но въпросът който не ми дава мира е с Дюкан или без  Thinking

lady_ivy Аз също ще лунувам и дори мисля да си хапна за последно след малко  Hug фазата все още не е започнала, а ще продължи до утре късно следобед, така че немисля че сме съгрешили  Mr. Green

# 377
  • Мнения: 0
Стел,много хубава блузка.Много харесвам с голямо деколте, а ти имаш и какво да покажеш

# 378
  • Мнения: 308
   Здравейте фиданки мацуранки. Чак сега успях да ви прочета, че днес имах доста задължения.

ИРИНКА, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК. ДАЕ ЖИВ И ЗДРАВ, ДА РАСТЕ ЖИЗНЕРАДОСТНО И УМНО ДЕТЕ И РАЗБИРА СЕ МНОГО ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ С НЕГО.

   Добре дошли на новите фиданки и бързо сваляне на килограмчетата при нас.


   Стел, и блузката ми хареса, а и ти. Браво за волята и си си заслужила подаръка.

   Алоказия, Даринка, аз не съм много веща в диетата, но наистина през втория цикъл може сантиметрите да мръднат по-бързо, което за мен е по-важно от мърдането на килограмите. С нетърпение чакам да мине един цикъл (в който да съм режимна) и да видя резултата. Не мога да ви посъветвам дали да спрете диетата, но според мен не всяка диета действа по един и същи начин на всеки. Изчакайте поне седмица или десетина дни след първия цикъл, за да видите какви ще са резултатите със сантиметъра и ако нещата останат същите, аз на ваше място щях да избера друг режим.

   Аз вчера издържах на плодовия ден и сега наистина съм 72кг., защото иначе пак бях качила с безразборното си хранене, когато провалих диетата. Днес си хапнах печен заек със гъбен сос и салата домати и краставици. Количеството беше доста, но все още не съм гладна и май ще хапна чак в 19.30.

   Много    Hug   и    Heart Eyes   на всички и много минусчета.

   П.П. Бързо пийте по една чаша вода.

   

# 379
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Стел,много хубава блузка.Много харесвам с голямо деколте, а ти имаш и какво да покажеш
Само да не това дето ги имам за показване и то да изчезне като бузките, че тогава ще е много жалко.  hahaha
Тинче,  Hug
Момичета, благодаря ви за куража който ми давате всеки ден! Пак ще кажа, без вас нямаше да стигна до тук. Между другото нямах кураж да я нося тази блузка още, но щом според вас е добре, може и да се престраша следващата седмица.  Blush Да видим половинката какво ще каже довечера по въпроса.  Laughing
Alokazia , според мен не се отказвай още. Аз доколкото си спомням първия месец свалих 8 кг, но не си спомням да съм мерила обиколките. От втория нататък ги мерех и да знаеш, че през втория и третия месец се свалят много сантиметри и по-малко килограми. Задръж за сега и ако и втория месец не си доволна, аз ще те чакам при Дюкан. Wink
darinka979 , ти от колко време си на 90 дневната? Рано ти е още за отказване. Бих те посъветвала същото както и Alokazia
Честно да ви кажа и при Дюкан не е цветя и рози само. Не се сваля много по-бързо отколкото в 90 дневната. И аз искам за 2-3 месеца да ги сваля, но вече се примирих с мисълта че сигурно ще ми трябва повече от половин година.  Confused
Желая успех на всички и ви стискам палци. Не се отчайвайте, момичета, търпение е нужно. Пак да ви напомня, аз съм на диети от 31.03.2008 - без прекъсване... ooooh!

# 380
  • София
  • Мнения: 1 546
ИРИНКА, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК!!!
Много здраве и прекрасно детство му желая!



Момичета, както се казва бавно но славно. Hug
И аз искам с вълшебна пръчица ама нЕма. Whistling Качвам кантара...гледам...пак гледам...и пак нищо. Mr. Green Чакам да се събудя фиданка ама...друг път.  Joy Така че тук сме за да си даваме кураж, подкрепяме и помагаме.
И да ви питам може ли днес за вечеря само със салатката без мръвката в нея?  Rolling Eyes

# 381
  • Мнения: 2 185
Честит рожденник на Иринка.
Момичета. И днес съм +  Cry. За 2 дни- +0,8кг. Ако карам така, ще надебелея, вместо да сваля  Rolling Eyes.
На практика за 7 дни- първо свалих 1,6 кг., после качих 0,8 кг. и общият резултат е -0,8  #Crazy. Нещо май не правя както трябва или при мен не действа. Днес съм на плодове. Дано мръднат надолу нещата  Praynig.

Здравей, ние май сме започнали в един ден. Според мен може да има значене това, че днес е пълнолунието  Hug . Не го мисли толкова, изчакай няколко дни и се измери пак. Не мисли само за кантара. И аз така за последно свалих през миналия плодов ден, после в протеиновия качих ( бях само на салата- 2 хранения), а в бобовия качих дори още малко ( бях на леща- 2 хранения ). Вчера бях на спагети  ( вечерта и шоколад )  Shocked и днес съм възвърнала теглото след плодовия ден- тоест свалила съм "плюса", който ми показваше през двата предишни дена. Не намирам нищо логично  в това да кача от салата и леща и да сваля от спагети и шоколад  #Crazy , но явно не трябва да се търси логика. Наслаждавай се диетата, аз лично се чувствам много добре и минусите ще дойдат. След плодовия ден, а и като мине пълнолунието със сигурност ще си свалила. Луната вече намалява и работи за нас  Peace

Цитат
И да ви питам може ли днес за вечеря само със салатката без мръвката в нея? 

Може  Wink ,аз не консумирам месо. Ако много държиш на белтъка направи си зелена салата с кисело мляко и яйце  Peace

# 382
  • Варна
  • Мнения: 435
Стелхен, аз точно от това се притеснявам, че щом през първия, когато най-много се сваля, съм свалила едва 4, дали въобще ще сваля нещо от към кг през следващите, кога се задържат по-скоро, отколкото да се свалят...  Аз на 68 бях зациклила 10-12 дена  Cry Но щом всички до тук ме съветвате да продължавам, ще изкарам още малко да видим, ако не мръдне нито см нито кг, ще трябва друго решение явно, въпреки че до момента повечето от нещата които си готвя съответстват и на разделното хранене и пак няма добри рез-ти, както на повечето от вас.  Twisted Evil
Моята особа за коя ли диета е подходяща #Cussing out #Cussing out #Cussing out, и дали има въобще такава newsm78

# 383
  • Мнения: 840
Стелхен, блузата ти стои идеално Peace

Аз започнах от днес. За закуска хапнах два портокала, а за обяд пил. филе със салата от моркови и цвекло Simple SmileВ момента съм леко гладна, та се чудя какво да смушкам преди вечеря Thinking

Искам да попитам по-вещите в кои от дните са разрешени овесени ядки? А ядки изобщо - например орехи и лешници? Проблемът е, че все още кърмя и се опасявам, че спазвайки диета кърмата ми ще намалее Confused

# 384
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
amarinova , мерси!  Hug
Alokazia, абе не се коси бе жена! Инат му е майката, ще и разкатаем фамилията на твойта особа, ще видим кой е по-инат. Все в един момент ще поддаде!    action032

# 385
  • Мнения: 0
Алоказия.какви са ти впечатленията от разд.хранене в сравнение с тази диета?

# 386
  • Варна
  • Мнения: 435
Благодаря ти, Стелхен, много си мила  Hug Hug Hug От твоите уста, в божиите уши, както се казва. Дано оцелея след този втори плодов ден, сега ще си готвя за утре и незнам как ще устоя просто  newsm78
Doroteia76, не мога да ти отговоря точно на въпроса, спазвам ги доколкото мога двете заедно, и не мога да кажа впечатления от всяка една  Peace

# 387
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Алоказия.какви са ти впечатленията от разд.хранене в сравнение с тази диета?

Ами то няма особено големи разлики. Нашата диета въз основна на разделното хранене. С малки изменения. Едниния режим на хранене е производен на другия!

# 388
  • Мнения: 429
Момичета, ами дюнер може ли да се яде през първия ден

# 389
  • Мнения: 2 185
Момичета, ами дюнер може ли да се яде през първия ден
Не би трябвало да може  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт