Отговори
# 390
  • Мнения: 0
Защото от РХ мисля,че се сваля по-бавно около 1кг.на седмица. И не мога да преценя с коя от двете да се захвана

# 391
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Защото от РХ мисля,че се сваля по-бавно около 1кг.на седмица. И не мога да преценя с коя от двете да се захвана

Ами то това е много условно. Колко ще свалиш. А свалянето на 1 кг за една седмица е сигурно възможно най-здравословния вариант.

За дюнера през първия ден - ако се махнат картофките и не се яде друг хляб освен питката, може. НО все пак да се има предвид че е солено и приготвяно с мазнина. Според мен - само в изключителни случаи.

# 392
  • Мнения: 2 171
Иринка, да ти е жив и здрав рожденика  bouquet! Весело и безгрижно детство му пожелавам Hug! С теб се оказва, че не само сме от един град, ами и децата ни са адаши. Първия Илия, който срещам във форума като не броя моя син Heart Eyes.

Стелхен, възхищавам ти се на волята  bouquet. Та ти си от почти година на диета. Браво! Блузата ти стои супер Peace.

Аз днес си провалих първия плодов ден  Embarassed и искам да ви попитам утре какъв ден трябва да ми е - белтъчен или плодов в този случай?

А защо не може дюнер, нали в белтъчния ден се позволява и филия хляб newsm78? Ако е без пържени картофки... Rolling Eyes

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 300
Stelxen биджу си с блузката!
kvodae още много по 7 да празнувате   bouquet
 welcome на новичките и много минуси

amarinova  овесените ядки са за въглехидратния, а сурови орехи и лешници аз хапвам във плодовия ден.
Мимито забранено е пиенето на газирани напитки, само вода и чайче.

 

# 394
  • Мнения: 0
Lady Frost ти досега с коя диета си свалила тези килограми?

# 395
  • Мнения: 1 289

Мимито забранено е пиенето на газирани напитки, само вода и чайче.

 
Е,благодаря ти,от сутринта чакам някой да ми отговори.   bouquet

# 396
  • Мнения: 308
   И аз имам въпросче. Защо ядките трябва да са сурови, а не печени?

# 397
  • Мнения: 0
Здравейте дами връщам се от работа и  веднага да прочета какви ги вършите .
Иринка, да ти е жив и здрав рожденика и много да те радва.
Стелхен, блузата ти стои идеално .
Аз се  присламчих към тази групичка два месеца след като приключих със Дюкан . Както вече писах там за 3 месеца свалих 16 кг е върнах си 6 не защото диетата е лоша, а защото аз съм за бой не си направих задържащата фаза. Не съм писала при Дюканки само ги четях. Просто там резултатите са много добри ,но и лишенията са огромни сега ще карам тук, а после ще се прехвърля пак на Дюкан .  Сега след толкова лишения имам нужда от много плодове и мисля, че тази диета е много хубава точно за след Дюкановите лишения. Това е моето мнение  на база на преживяното. Все пак вече съм стар кадър на два дена съм и с гордост мога да кажа добре дошли на всички новички. Дами ние можем да се справим с всички гадни кг. нали. #2gunfire

# 398
  • Мнения: 429
Ооох днес ми беше първи плодов ден, но така ми стърже, че не се спирам, а и с този дюнер в хладилника

# 399
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Привет от дъждовна Анталия Hug
Тук е райско кътче-днес цщл ден вали и немовах да разгледам,но утре ще наваксам Hug
Ета снимки от хотела....заслужаша си да се посети Peace
   
Както се досещате яведската маса е отрупана богато с най-различни изкушения и аз опитвам от всичко....като се върна в БГ се захващам сериозно с диетата Heart Eyes
Приятна вечер и ще се вкльча пак Hug

# 400
  • Мнения: 193
Малко тъп въпрос, но не мога да се светна самичка - хайвер, домашно приготвен, към кой тип храна спада и може ли да се яде?

# 401
  • Мнения: 429
към първия според мен, защото по дюкановата книга го слагат към белтъчините

# 402
  • Мнения: 193
Значи ..... днес изядох две филии Бонус с хайвер. Може ли да се сметне, че съм стартирала диетката?

# 403
  • Мнения: 470
привет ,

И аз се присламчвам към вашата групичка
Наскоро чух за тази диета и докато ви прочета - веднага се захванах.Изкарах един цикъл.Вчера за пръв път в живота си изкарах на плодове bowuuХапнах само мъничко орехи.
Мисля да продължа до края

mihi69  аз също бях на дюкан 2 месеца за които свалих 10кг .После я прекъснах заради бременност , която се оказа неуспешна.Лишенията наистина са огромни , после се наложи да пия хапчета за косопад , които зверски ми увеличиха апетита и качих половината.Мисля да не се тегля 2-3 седмици.И без друго съм си забранила да вкарвам кантар у дома.Но по дрехите ще усетя.

Само се чудя - Морковите могат ли да се ядат и в трите дни като салата? newsm78

# 404
  • Мнения: 1 289
Аз още първия ден и се провалих  #Cussing out Майка ми сега дойдоха да черпят за новата кола и хапнах бонбон....  #2gunfire  Утре наново ли да дам старт или да продължавам с втория ден от диетата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт