Нова седмица -нов късмет 01.08-07.08.05г.

  • 8 819
  • 336
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 329
Цитат
Ще си почина ДВЕ седмици newsm68 newsm44 newsm68

И аз тъй!!!

Още една причина заради която днес ми е весело:
Току -що разбрах че шефа е решил да дава и по една лятна заплата (демек 14-та).
Щом имало за коледните празници, трябвало да има и за летните празници newsm10

Дай боже всекиму такива дни!

# 271
  • Мнения: 3 205
Ние довечера пътуваме за Варна!
Утре в 6 сутринта имаме уговорка да пием кафе с един братовчед на Младен  Mr. Green
Аз все още чакам да ми дойде, днес е крайния срок и само влизам и излизам от тоалетната. В офиса вече ме гледат странно Mr. Green
Сутринта се тюхках на Младен, че отиваме в диво село, дето сигурно аптеки няма, да не говорим за тестове за бременност, а той най-свежарски ми вика: "Ми ще изчакаш една седмица и тогава ще си купиш като се върнем!". Пък аз съм тръгнала да се притеснявам, разбирате ли  Laughing

# 272
  • Мнения: 1 329
Юлче, дано да е много хубаво пухкаво закъснение!

Стискаме палци! Laughing

# 273
  • Мнения: 1 153
 #Shockedаууууууу гледахте ли новините по бтв ама кво е туй чудо бе,кви са тия наводнения а тука жега #Crazy

# 274
  • Мнения: 431
Ха сладур е твоя мъж Юлче... Ти неможеш да стош в кожата си, а той иска да чакаш цяла седмица. И моя е така. Неможел да разбере защо толкова се шашкам. Или било станало или другия път EFP. Абе мъжка му работа. Дано да е станало при теб. Успех и весело изкарване.

# 275
  • Мнения: 1 153
 smile3521 а дано да не ти идва и да има preggo Peace

# 276
  • Мнения: 3 205
Честно казано, вече съм дано и на двете (е не едновременно  Mr. Green), защото това ми беше една от най-кошмарните седмици в живота. 

# 277
  • Мнения: 3 376
Бреей, юлче, дано да се компенсира кошмарната седмица с  EFP

Аз, да ви се оплача, получих още резултати от изследвания - имам ентерококи в урината #Cussing out Еее, аман. Както си усещах, циститът не си е отишъл. Пак ще трябва да пия антибиотици, а аз още гъбите не съм излекувала #2gunfire

# 278
  • Мнения: 4 428
Гризка, много гадно...но какво да се прави, ще стискаш зъби и ще ги лекуваш. Дано само този път да е по-успешно Grinning

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
.....
Аз, да ви се оплача, получих още резултати от изследвания - имам ентерококи в урината #Cussing out Еее, аман. Както си усещах, циститът не си е отишъл. Пак ще трябва да пия антибиотици, а аз още гъбите не съм излекувала #2gunfire

Еййй оправия няма значиииии #Cussing outгадни гадини такива #2gunfire Предписаха ли нещо да ги изтребиш тия гадове ....трепи до крака Гризка.

# 280
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте!

Как ви завиждам за хладинката.... Тук си е жега , жега, хубаво е да си на плажа и да си цопкаш дупето в морето!

Да ви похваля мъжлето - снощи имахме мноооого романтична вечер, след като Борко заспа. И тази сутрин, голям Борко се излюпил рано,  рано, направил кафе и плачинки и когато малкия и аз станахме намерихме приятна изненада - закуска от топли палачинки! Е как да не си хваля мъжа!

Малкия Борко днес е почти здрав- гърлото му е бледо , а високата температура е само каошмарен спомен за мама и тати Laughing

Приятна събота и неделя!

# 281
  • Мнения: 3 998
А недей така и аз те разбирам Hug , но след 19ч в морската с биричка се живее някакси! Rolling Eyes Flutter
Цитат
Sorry скъпа, Embarassed не знаех че и ти си от Варна съгласна съм за плажа и морската но после в къщи е ужасна жега а иначе по плажа сме всяка вечер там е рай Hug
Аз се извинявам! Embarassed
Голяма съм шматка чак сега се усетих че не съм писала от къде съм  ooooh!-сега влизам в профила и оправям тази работа! Naughty
А що се отнася до жегата в къщи - вентилатора е постоянно включен и едвам се диша! Tired

# 282
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Да ви похваля мъжлето - снощи имахме мноооого романтична вечер, след като Борко заспа. И тази сутрин, голям Борко се излюпил рано,  рано, направил кафе и плачинки и когато малкия и аз станахме намерихме приятна изненада - закуска от топли палачинки! Е как да не си хваля мъжа!

Боже, Мимито, какъв мъж само  Crazy То и моят ми прави закуски често, ама напоследък хич го няма и все жегите му виновни (извинявайте, че пак се оплаквам, ама ме е яд - сякаш на мен не ми е топло, а само на него  Naughty)

# 283
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Юлче, приятно пътуване довечера. Хаъде пък дано въобще не ти се наложи да ползваш превръзки пред следващите 9 месеца. Praynig
Гризка, какво стана с теб, мила!  Praynig Praynig Praynig се по-скоро да приключиш с всякакви цистити, мистити и досадни коки моки. newsm29 #2gunfire #2gunfire

Мимито, много се радвам, че Бобчо вече е по-добре. То угодия няма, сега си сменихме ролите, аз ви завиждам за топлото и близостта с моренцето!  Nature Sunny  grinning039  

# 284
  • Мнения: 1 329
Гриз, мори ги тез` гадини #2gunfire

Мимито, ха какъв мъж си имаш. Браво smile3501 на него!
Моя си ме обичка, ама чак до палачинки #Crazy, май е по-добре да купи нещо, отколкото да сготви! newsm22

Общи условия

Активация на акаунт