Как се справяте с "миячите" по кръстовищата?

  • 2 749
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785
Че големи псувни отнасят тия цигани ей....! А миналият месец така халосах една, да си призная гнус ме хвана. Абе не бях с моя кола, идва да ми мие стъклото, аз на отворен прозорец. Викам й не. Айде ма како! Аййде! Викам разкарай се, бе не разбираш ли! Тая ми удари капака с все сила и вика Да те клатат манафите ма! Полудях! Кога сварих да изляза, кога й набих такъв тупаник, че освен звезди дето й излязоха и я арестуваха. Имаше патрул, който аз не бях забелязала  ooooh!

пп - иначе чистачките работят в 90% от случаите. Понякога пък решават да мият задното или странично стъкло....на което чистачки няма...

# 16
  • София
  • Мнения: 4 253
Пускам чистачките още преди да се е доближил до колата, засега действа безотказно..

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Трейси и Мадам Стасита, само едно мога да ви кажа браво. Трябва да има повече хора като вас. В Пловдив не съм срещала такива индивиди или може би веднъж, затова и не мога да кажа как се справям.

# 18
  • Мнения: 3 521
Давам на най-черния мияч лев-два - после той държи останалите на разстояние.

# 19
  • Мнения: 212
В Пловдив не съм срещала такива индивиди или може би веднъж, затова и не мога да кажа как се справям.

Тая "екстра" я имат само софиянци. Ние от дълбоката провинция за съжаление не можем да се радваме на тази екзотика да ти мият стъклата докато чакаш на светофар.

# 20
  • Мнения: 552
Обикновено гледам лошо,но понякога се налага да пускам и чистачките и да си хабя водата за чистачки.
Но един път един циганин на Е.Георгиев и Д.Цанков успя да си изпроси стотинките ми от единия джоб.След като ми изми стъклото, аз не му платих и видя,че с молене няма да стане, почна да пее някаква много смешна чалга и да танцува....еее,така ме разсмя от сърце,че му дадох парички Mr. Green

# 21
  • Мнения: 413
Обикновено гледам лошо,но понякога се налага да пускам и чистачките и да си хабя водата за чистачки.
Но един път един циганин на Е.Георгиев и Д.Цанков успя да си изпроси стотинките ми от единия джоб.След като ми изми стъклото, аз не му платих и видя,че с молене няма да стане, почна да пее някаква много смешна чалга и да танцува....еее,така ме разсмя от сърце,че му дадох парички Mr. Green
Чак на мен ми стана смешно Joy
Значи викаш и промоция хвана  Joy

# 22
  • Мнения: 421
не ги понасям ,егати и наглите мангасари #Cussing out

# 23
  • София
  • Мнения: 2 430
Че големи псувни отнасят тия цигани ей....! А миналият месец така халосах една, да си призная гнус ме хвана. Абе не бях с моя кола, идва да ми мие стъклото, аз на отворен прозорец. Викам й не. Айде ма како! Аййде! Викам разкарай се, бе не разбираш ли! Тая ми удари капака с все сила и вика Да те клатат манафите ма! Полудях! Кога сварих да изляза, кога й набих такъв тупаник, че освен звезди дето й излязоха и я арестуваха. Имаше патрул, който аз не бях забелязала  ooooh!

пп - иначе чистачките работят в 90% от случаите. Понякога пък решават да мият задното или странично стъкло....на което чистачки няма...
Оооо много са зли и проклети,като се опитваш да ги разкараш.На мен една мангалка ми беше казала"Да пукнеш дано!"" това го казвам съвсем сериозно

# 24
  • София
  • Мнения: 61
Този на университета го знам. Наистина е малко луд, но не е опасен (всъщност е нагъл).  Grinning
Аз лично нямам подобни проблеми като съм с ладата, като ме видят с тая мръсна и стара кола ме подминават, ето, че все още си има свойте предимства този стар руски ветеран...  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 6 274
Гледам много страшно!
И аз така, а и някои недотам "прилични" изрази употребявам  Embarassed и явно внушавам респект, защото не се е случвало да ми мият колата насила...
А когато пък съм с таксито изобщо и не настояват...
Само ме поглеждат отдалече и като ми видят "приветливата и усмихната" физиономия, хич не се и доближават даже...
Като гледам обаче на някои кротки хорица как им досаждат, направо ми иде....  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 22
     Изчаквам да измие старателно стъклото и пускам чистачките непосредствено след това. Twisted Evil
     Ако протестира или започне да кълне, му/й го връщам на квадрат.

# 27
  • София
  • Мнения: 708
Като излизате от колите да се разправяте с тях не ви ли е страх че могат да наизскочат поне още 2-ма 3-ма от някъде? Мен за сега това ме спира.
Колкото до клетвите им и псувните съм си решила проблема- радиото ми работи силно и изобщо не чувам какво имат да ми казват  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 958
На светофара на канала, две циганки, казвам не (бях с тъмни очила, гледах лошо Twisted Evil)
те почват да пръскат с едно шише, викам айде мий, ама пари няма да получиш.
Оная идва след малко и вика дай левче, казах и че затова, че е нацапала стъклото нищо няма да получи, другата и казва, остави я тая, дай да и вземем чистачката, и почва да ръчка нещо. Полудях скочих и ги подгоних, ама избягаха, имаше само някакъв циганин инвалид, който им се смееше. Иначе псуваха отдалеч ама не смееха да приближат. Страхливо племе са, така че не им трайте.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 13:44 от joya

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
Като излизате от колите да се разправяте с тях не ви ли е страх че могат да наизскочат поне още 2-ма 3-ма от някъде? Мен за сега това ме спира.

Не ,но внимаваш като излизаш къде си си оставила дамската чанта! Peace

Общи условия

Активация на акаунт