Отговори
# 255
  • Мнения: 957
Пак ще взема да "очерня" веселата тема. Затова няма да охаракритизирам половинката си.

Ето на тая къщта бих се зарадвала
http://www.immobilien.net/D1LO-5/insuche/detail.aspx?eCult=at&am … mp;curtabSearch=0

Хахаха връщам се да си поправя грешката , че съм написала "охаракритизирам" и какво  да видя, "охаракритизирам", "охаракритизирам"

Някой чел ли какво чичко Фройд е писал за грешките Mr. Green Няма да го поправям. Явно така е трябвало да го напиша.

# 256
  • Мнения: 112
Иланка,то тази дума по-приляга..умница си ти! Peace

Тази  къща  ще да е за отли4ници с тези хубави цифрии... Thinking

След дълго търсене намерих тези уроци  по английски за малки деца.Ако някой има интерес ето

http://www.youtube.com/watch?v=tCV4UsDfn0E&feature=PlayList& … 5DC5&index=61

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 18:40 от Sarrah

# 257
  • Мнения: 292
Торбесто да добавя нещо по повод мечтаната ти къща- района има атембераубенде изглед към Виена, на хълм е и мъжо ми всеки ден минава през него. Ама погледни и 500 евро бетрибскостен, а и за 7 стаи ти трябва цял отбор чистачки, аиде по-скромно... Mr. Green

Патенце, ние също не получаваме вонбайхилфе и според мен да се смятат като постоянен приход в семейния бюджет обрича на вечна безработица някой от семейството, или греша а newsm78

Ей накарахте ме да погледна детайлно какво плащаме като наем и се оказва 280 евро наем, около 120 бетрибскостен за 84м #Crazy Сградата е 68 строена, много ли са?

Сара на въпроса ти за характеризацията ти:мързел на квадрат с изключение на компютърни игри #Cussing out

# 258
  • Мнения: 28
Яли ли сте сос карамел, от Циелпункт, в малко кьдраво стьклено шише? Германски е,заливат сладкиши и сладолед с него.
Според мен, никакьв шоколад не може да му се опре.Това е да умиргаш на всяка льжица и пак да вьзкрьсваш.Нещо като оня асансьор, дето вьрвял само нагоре...Изпих го за 24ч.,отиде и диета и всичко... ooooh!
Сузан,направо ефтиния е при теб.Аз това го плащах за 35м2 в 3ти бец.

# 259
  • Виена
  • Мнения: 725
Момичета,направих новата темичка,но нека първо да изпишем тази...Има няма още 1 страница.Не знам утре,дали ще имам време затова я направих сега.Ако искате,мога да сложа имената на всички,които пишат тук,както в другите темички...

# 260
  • Мнения: 580
Теди, оформи я както на теб ти харесва   bouquet

Слагам краен срок тази вечер за изписването на двете страници  Mr. Green

Моят мъж - щедър, интелигентен и прекалено добър за този свят и за мен Simple Smile

Уомбат, хайде да се понапънем и да направим едно WG - малка къща в прерията 14. бецирк  Grinning
Между другото Фройд щеше наистина много да ти се зарадва  Mr. Green

Калиопа, гледай сега как подяждаш гладуващите, говори за сухари, за чай... недей с този карамел, че ще го сънувам чак

Сюзън, нисък наем, хубав квартал - браво!

Момичета - натръшквайте дребосъците да спят и се погрижете за пиенето, от мен е салатата - аз днес съм на вода, да му опустее и диетата, значи  Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 580
Ау, Теди! Свалям всичките си шапки, които имам за художественото оформление на темата!

# 262
  • Мнения: 28
Диета-чух ,че само 3 неща не трябвало да се ядат-и трите са бели.Бяла захар, бяло брашно ,бял хляб.
А кой беше вегетариянец, да питам от соевите продукти кои са най-хубави?Понеже купих 1 пьт някакви кебапчета,
ама са много лютиви с много подправки.А соевият шницел няма нищо в него, на нищо не прилича на вкус.. Crossing Arms

# 263
  • Мнения: 81
Tedi Мим е болна та ще си останем в къщи.

Ние сме в геносеншафт и сме много доволни,ново ниско блокче на 5 етажа с 3 входа,мили съседи, повечето Австрийци,които лично познавам като по чудо,може би защото по едно и също време сме се нанесли.Имаме хубав двор,където да играят децата,помещение за колички и колела.На пъпа на Флорисдорф всичко ми наблизо.
Това са ни възможностите,един ден  като имаме по големи,ще си купим Айгентум,може на село даже да идем,та си викам всеки спрямо възможностите си.Повече на срещата на 15.Май горе долу съм улучила бройката.Мен ми нещо супер тъпня
 За диета като говорите ако искате да слабеете,изключете изцяло въглехидратите от менюто си и ви гарантирам до 1 месец успех.

Все се каня да ви питам с кakво си миете косите и кakва козметика ползвате?
Aз съм от много време на Лореал и ми се се иска да сменя,но два пъти проба се увенчаха с пърхот,от гарниер и шварцкопф.Крем ползвам от време навреме за лицето,и то забъркан ок козметичката ми в БГ с мас от кит.Тук си купих един преди време на оил оф олаз и след това  спряха серията от която ползвах и сега  пак се чудя,какво да ползвам и въобще да ползвам ли.Не усещам нужда да слагам крем,но все ми се струва,че превантивно има нужда.Баба ми жената цял живот крем не бе слагала и лицето и на по зряла възраст изглеждаше страхотно,само дето условията на живот са били по различни от днес.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 21:48 от Wine Gigi

# 264
  • Мнения: 580
Джи, аз след години в 5.бецирк без да познавам съседите си, много се зарадвах като тук в нашето селце и котките ме поздравяват по име, старите баби питат как е дъщеря ми, ако мъжът ми е в командировка съседките се редуват да ми правят вечер компания, съседите ми ринат колата, ако е валяло сняг, абе голям кеф е да се разбираш с комшиите  Peace

Аз използвам козметика на Др. Грандел за лице и очи,  а за коса си позволявам от време на време серията на John Frieda - freez ease, през другото време сменям шампоаните както ми падне.

Рени  Hug Mr. Green

# 265
  • Vienna
  • Мнения: 266
Галя, то ва6то жили6те е яка рядкост Wink двора мн ми харесва и това,4е имате балкон, аz беz балкон клолстрофобирам
Теди, стра6на си   bouquet
Дол4е, днес се прибирам с колата и гледам някой рие сняг пред кь6ти, сьседката ми Shocked викам й`да не иска6 да ти пла6там?` Mr. Green тя и сладки6и все ми ност, сигурно zа това сьм се окрьглила Embarassed
Иляна, по тая кь6та мн си паднах, такива ги оби4ам с кон да ти4а6 вьтре Mr. Green дали и аz 6те мога да живея някога в такова 4удо  newsm78 ох, стига ме4ти да си налягам парzалите zа кола пьрво.
Калиопа, май твойта 6терка с дарба 6те иzлеzне Wink

# 266
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Теди, браво за темата! Супер оформление!   bouquet
Долче Hug
Ще дойда по-късно, че сега ще се опитвам да приспивам все още нестрахуващия се Филип  Mr. Green (Калиопа, много съм впечатлена. Но не бързай с хомеопатията... Малко по-късно ще пообясня защо!)

# 267
  • Vienna
  • Мнения: 261
Долче, аз си мечтая за дахгартен с голяма тераса баш в центъра, затова пък се отказвам от пейка в асансьора. Голф не ми трябва, но ако се замисля мартинитата може да ги пийна.
Половинката ми в момента е болен и в такива моменти ми идва да го убия.
Джи, след едностранните диети после се качва двойно. йо йо ефект му казват.
Калиопа, без много да разбирам, но за психическите истории даваха бахблютен. Само не ме питай какви. Нищо не разбирам.
За кремовете бях чела, че във всичките е едно и също. За косата не съм много компетентна. На за резачка мога да препоръчам Филипс.

# 268
  • Мнения: 339
Долче, а ти сигурнали си в добрите намерения на съседките като се редуват така newsm48 На мен ми звучи като "Проверка- висша форма на доверие", разбирай да те проконтролират да не кривнеш докато го няма любимия newsm53

Илианка, на мен твоето жилище мечта ми харесва при условие, че е без мебелите, адски се депресирам от такива старинни мебели, ако ще и да са от най скъпите и маркови такива, направо ме втриса и сънувам кошмари. Аз сега нямам време , но утре ше потърся да ви покажа моето жилище мечта, по-миналата вечер случайно попаднах и жъздишах цяла нощ и сега като се сещам пак въздишам.
 Галя, аз тебе вече не те играя да знаеш! Как може да се мажеш с КИТОВА мас - престъпно деяние. Е друг е въпроса , че и аз бях прочела в една руска книга за отглеждане на кучета ( от шейсе и някоя година), че наи добре е да се хранят с месо от кит, та обиколих цяла софия рибните магазини да търся hahaha Познайте как не викнаха полиция Joy

# 269
  • Мнения: 957

Даниел го нарича "мам мам" Mr. Green

КИТОВА мас  Sick Ти жена не гледаш ли телевизия? Постоянно показват как грийнпиис гони разни китоубийци.

Общи условия

Активация на акаунт