Жената Козирог

  • 49 299
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 227
Майка ми е лъв, зет ми - овен, а сестра ми е телец - и с тримата се разбирам чудесно  Flutter

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 839
Мисля, че сме домошари и обичаме да сме си вкъщи със семейството. Аз нямам нищо против някой ден да не изляза въобще, ако ми е хубаво и съм с приятеля ми... Същевременно ми е приятно да съм сред природата - някъде на простор -  поле, гора, но в повечето случаи е парк, нали съм градско момиче... Напоследък не ми се блъска по централните улици на града с множество хора, зяпайки магазините... Търся спокойни, тихи улички и откривам колко живописни и тихи места има само на крачка от градската лудница. Но си мечтая и за двор, с маса под някое кичесто дърво - да вечеряме там, когато е топло...

# 527
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
И моя мьж е водолей и не знам как още ме тьрпи.Понякога не му говоря с дни и то без никаква причина.Просто не ми се говори.
Joy Много позната история. Даже мисля, че тяхната зодия е създадена специално за нас, за да има кой да ни търпи странностите понякога.

# 528
  • Мнения: 375
Лелее ,точно така е.На мойте настроения и странности друг не може да издьржи.

# 529
  • not found
  • Мнения: 581
Лъвовете също издържат , в началото се чудеше какво ми е , но сега вече ме познава и даже и не пита защо ми е криво или дали му се сърдя ...  Grinning

# 530
  • Мнения: 123
Аз пък съм наказана с Близнаци - търпи ме,де.
Лошото е, че аз не издържам и доста често млъквам,гледайки лошо.

# 531
  • Русе, у дома
  • Мнения: 741
И аз гледам лошо..., а мислех че е само мой "патент".
Първата сутрин, в която се събуждам у тях (у нас), мъжа ми надул уредбата, аз ставам и гледам лошо, беше поразен милия, чудеше се какво му се случва... hahaha после свикна...., но и сега ми напомня да се усмихвам по-често....

# 532
  • Мнения: 375
Твой патент е друг път Mr. Green.На мен ми казват,че направо гледам страшно.

# 533
  • Мнения: 762
Ааааа не така,момичета!Раците търпят и странности и капризи и лоши настроения,пък даже понякога парнират,друг път лекуват,а трети път-малко ни свиват рогцата.Моята половинка е голяма душа и точно ми приляга. Heart Eyes
Вашите мъже успяват ли да ви разсмеят от сърце?Аз се омъжих за първият мъж,който успя. Wink

# 534
  • София
  • Мнения: 900
:
Вашите мъже успяват ли да ви разсмеят от сърце?

Е те това е формулата!!!!
Моят скорпи е най-коравия мъж в историята  Joy Joy Joy
женен за козирог, с асцендент козирог - чистокръвна македонка с шопско възпитание - милия ми мъж  hahaha hahaha hahaha

# 535
  • not found
  • Мнения: 581
Как се изчислява асцедента ? Винаги съм се чудила .

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 839
Мъжа ми успява да ме размее, но и аз него  Peace Мисля ,че имаме чувство за хумор  Mr. Green Е, понякога малко черен, но ... какво да се прави.

# 537
  • Мнения: 375
Мина, е твоя мъж не го мисля горкия Joy

# 538
  • София
  • Мнения: 964
   Моят  мъж  пък  откакто  го познавам  (вече  12 г.)  все   си е  с  "черно "  чувство  за   хумор , което  понякога е  направо  непоносимо   Mr. Green,  особено пък  ,ако  човек не  го  познава .

# 539
  • Мнения: 762
:
Вашите мъже успяват ли да ви разсмеят от сърце?

Е те това е формулата!!!!
Моят скорпи е най-коравия мъж в историята  Joy Joy Joy
женен за козирог, с асцендент козирог - чистокръвна македонка с шопско възпитание - милия ми мъж  hahaha hahaha hahaha
Мммм да.Дори родната ми майка ми казваше,че съм византийка,но с подобаващата шопска жилка. Wink

Golden*Carnival ,Кажи точна дата и час,в които си родена.

Общи условия

Активация на акаунт