Жената Козирог

  • 49 264
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 898
Мисля, че сме домошари и обичаме да сме си вкъщи със семейството. Аз нямам нищо против някой ден да не изляза въобще, ако ми е хубаво и съм с приятеля ми... Същевременно ми е приятно да съм сред природата - някъде на простор -  поле, гора...Търся спокойни, тихи улички и откривам колко живописни и тихи места има само на крачка от градската лудница. Но си мечтая и за двор, с маса под някое кичесто дърво - да вечеряме там, когато е топло...

   Ох, колко познато... Някъде бях чела, че козирогът се чувства най-добре в гората. Аз съм голяма мечтателка. Обичам тишината, спокойствието. А сега, през есента, с часове мога да се разхождам под дъжда от жълти листа...

Аз пък съм наказана с Близнаци - търпи ме,де.
Лошото е, че аз не издържам и доста често млъквам,гледайки лошо.

  И аз съм с мъж близнаци. Но определено аз го търпя!

# 541
  • Sofia
  • Мнения: 820
Моя милост съжителства със скорпион съпруг и девойка овен Heart Eyes.
Много е весело у дома Grinning

# 542
  • Мнения: 2 898
Козички, пак се загубихте!

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 839
И аз да си кажа - половинката е стрелец и много се разбираме. Имам и приятелка стрелец - и тя е от моята кръвна група. 

# 544
  • not found
  • Мнения: 581
dimitriana , 11.01 в 20 часа съм родена , ако имат значение и минутите в интервал от 20 до 20.15 майка ми не беше много точна  Laughing

# 545
  • Мнения: 762
dimitriana , 11.01 в 20 часа съм родена , ако имат значение и минутите в интервал от 20 до 20.15 майка ми не беше много точна  Laughing
Само година на раждане пиши-ако искаш на лични.

# 546
  • Мнения: 2 175
Вие тук хороскопи ли си правите?  Sunglasses

# 547
  • София
  • Мнения: 900
Вие тук хороскопи ли си правите?  Sunglasses

И аз ще искаааам  Laughing

Днес моя страхотен скорпи е рожденик!
обожавам този мъж
- май само такъв корав скорпион може да ме изтърпи  hahaha
Почерпете се за негово здраве

# 548
  • Мнения: 2 175
Mina, да ти е жив и здрав рожденника!
Да те гледа и да ти се радва цял живот!
Моят ме ужили смъртоносно, ама геройски го изтърпях 15 г.. Laughing

Кой и къде все пак прави хороскопите?

# 549
  • София
  • Мнения: 964
Мина ,  благодарим  за   хубавата  почерпка  !  newsm51 smile3525


  Да ти е  жив и  здрав  рожденника -  много здраве  ,  щастие ,  любов и  разбирателство   Ви  пожелавам !

    newsm59  party023  Gift 1dating

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 839
Минa, страхотна тортичка  Crazy Да ти е жив и здрав   bouquet

# 551
  • Мнения: 22
Мина да ти е жив и здрав, да продължава да те търпи и най-вече безумно да те обича............... txtloves
Ама моля те има хора на диета с тия торти не се издържа  Gift

# 552
  • Мнения: 375
Мина,да ти е жив и здрав мъжа и много да се обичате.

Щом другите  сте на диета аз ще взема тортата и ще си похапна сладко Mr. Green.

# 553
  • Мнения: 89
Опа тази тема не съм я била забелязала. И аз съм от вас, Козирог , като моята половинка също.Доста трудно ....

# 554
  • Мнения: 762
Мина,скорпионите са зодия на секса...как ли няма да го обичаш тоя мъж. Joy Joy Joy

Какви са тия диети?!Как успявате?Аз това не го умея-мен ми дай натоварване,движение,йога...просто на глад не държа,а съм забелязала,че и другите край мен не издържат.Що ли?!  hahaha

Между другото като една зодия със силен неинтерес към астрологията предлагам на следващата тема (която ще е след скромните 13 страници) да качим на първа страница и това:
Сайт за изчисляване на асцедент
Дневни хороскопи и други глупости Laughing
Добър сайт на английски,който прави лични карти,тълкувания и дне … атно разбира се).

То като сложим и една-две характеристики на Жената Козирог и може следващата тема да си остане до първия пост. Wink

Общи условия

Активация на акаунт