Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема№ 28

  • 11 591
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Здравейте и от утре мисля да ходя на работа в офиса има много работа а и аз вече съм добре,днес се обаждах да ми кажат как са резултатите. Слава богу всичко е наред хемоглобина ми  е 122 уринта мие чиста и биохимията.....Чудят се от какво повръщам препоръчаха ми консултация с гастроинтеролог дали не е от язвата,ама аз се успокоявам че като тръгна на работа утре да ми е по заето съзнанието и да не ми се повръща.....вече....

Мони, честит празник,много здраве на теб и бебо и да сте много спокойни и щасливи.....и да радвате всички покрай вас.... hbday

Франческа  , мерси за темичката.....много  сладка  като малката кукла която носиш......

lionka.bonbonka, добре дошла дано ти е интересно при нас

ААААААААААААаа а кога ще си правим пак среща,че много ми е приятно като се срещаме.....Чакам предложения.....Че от утре като тръгна на работа по малко ще ви пиша ,не че сега много пиша ,ама много чета,нищо не пропускам....

raia123 ,добре че всичко е наред и са те пуснали от болницата бързо.....поспи си  smile3524



# 16
  • Мнения: 78
Франческа, благодаря за темата. Като гледам на 22 юни сме всички розови Simple Smile
И аз вчера се загледах по бебешки дрешки за първи път и си харесах няколко, но се въздържах и не купих нищо.

# 17
  • Мнения: 13
Добро утро мамчета Simple Smile

Толкова много ме радвате, колко сте задружни. Вечер след работа не мъкна вече компютъра в къщи и не мога да наваксам да изчета всичко Simple Smile

Искам и аз да честития рождения ден на Мони newsm67 Simple Smile Много здраве, щастие и леко бременеене и след това едно прекрасно бебче newsm07  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 475
Чакайте да ви кажа една смешка от вчерашния преглед сега се сетих - тъй като беба непрекъснато си отваряше устата, все едно иска да каже нещо и непрекъснато си свиваше ръчичката в юмрук   и моя приятел ми каза- "същата, ще е като тебе, само ще нарежда и ще вика по мен и пари само ще  иска" Mr. Green- ама тя наистина не спря да си отваря устата!

# 19
  • Мнения: 136
sombeody, а спеше ли мацката или беше будна? Наш Боянчо нали спеше и по едно време засънува нещо, такава кисела физиономия пък направи. При нас тогава таткото каза, че щял да е киселяк като мен, като му се наруши сънят...

# 20
  • Мнения: 9 814
Съчувствам му на Андрей.Wink
Предложи му да си създадат с моя Клуб "Аз-единственият мъж у дома!".
Милият ми съпруг- какво ли е да си сам мъж сред тоооолкова жени Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 475
Гъделичкова не спеше, през цялото време ни говореше нещо и мърдаше ръцете, на клипчето си ги сложи дори пред лицето Mr. Green, още от малка знае, че сега не е хубава за да я снимат и то клип чак да и правят Mr. Green, иначе си седеше в любимата поза по турски, и ако не се премести до края май ще съм си за секцио, досега все си седи на дупето!



Съчувствам му на Андрей.Wink
Предложи му да си създадат с моя Клуб "Аз-единственият мъж у дома!".
Милият ми съпруг- какво ли е да си сам мъж сред тоооолкова жени Mr. Green
и то не какви да е жени, а много приказливи жени- има голяма разлика Mr. Green

Франческа, знаеш ли аз съм си мислила, ча ако съм се родила мъж бих бил много щастлив ако имам жена  и две дъщери- женско царство и мъжа няма да има думата в случая 3:1 , но не в негова полза!!

# 22
  • Мнения: 165
Moni, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! baloni
lionka.bonbonka, добре дошла!Честито на Гамби! stork-boy Честито на всички узнали пола на бебчовците! newsm04
И у нас ще бъде женско царство, преди пак баща ми беше единствения мъж в сем., така че все сред жени ми се случва да живея, а не се разбирам много добре с тях. Но затова пък мъжът ми казва, че по-добре се разбира с жени.
Somebody не се притеснявай за това, че си седи на дупето, към 34 седмица се обръщат с главичката надолу.

# 23
  • Мнения: 639
Polito майка му и всичките му роднини му викат Ани, аз не мога да  да се пречупя да му кажа Ани, други  познати му викат Андрейка или Андрюша, аз му казвам "мише", Андрешко или Андрей! Mr. Green

Поли, освен изброените от Somebody, на моя брат доста хора му викат и Андро и Андре.

Франческа, благодарности за новата тема!

Тук стана едно мрачно, подтискащо, даже и заваля ... Дано настроението ни поне е слънчево!

# 24
  • Мнения: 96
Франческа Heart Eyes за новата темичка

Добре дошла на новата мама и
Честит рожден ден на Мони newsm59  party023, много щастие и здраве ти желая, а най-хубавия подарък със сигурност ще получиш през юни newsm30

Гледах в предната тема, дискусията за количките и особено тези за близнаци.. може би по-скъпите модели ще се сгъват и събират по-лесно в кола, казвам по скъпите, защото като разглеждах количките за едно детенце ми направи впечатление, че моделите над 1000 лв и повече са доста компактни като се сгънат и като е количка за едно детенце, дори шасито на количката може да се сложи зад някоя от предните седалки и багажника остава свободен / ако се вози по-обемен / багаж и мисля, че и количките за близнаци би трябвало да може да се съберат в багажника, но най-добре на място да се пробва с колата и количката.

Честито и на узналите пола Simple Smile Моя мъж пък искаше момиченце, не че не се радва като знае, че чакаме момченце, но искаше първото детенце да е момиченце Simple Smile За мен пола нямаше значение, но сигурно, защото от самото начало имах много сило предчуствие за  момченце Grinning С нетърпение чакам другата седмица прегледа при марков да видим какво прави бебчо newsm32

# 25
  • София
  • Мнения: 592
Момичета, разболявам се. #Cussing out
В моята стая цяла седмица седи един немски грък, който трябва да ни инсталира нов софтуер. От понеделник му разправям, че възнамерявам да му купя лекарства, защото само киха и се сополиви пред мен. Не, бил настинал в кръчмата, не бил заразен. Вече дори диша с отворена уста, много е зле. Постоянно отварям прозореца, дадох му витамин це и осцилу.... не , не иска.  Ако не ми е спешна работата щях да си пусна отпуската от миналата година. Но шефът тръгва в понеделник на обиколка из страната за подписване на целевите споразумения с дилърите, та трябва да подготвим всички всичко.
Нощес се събудих със запушена лява ноздра, а днес главата ме боли като пред разболване, а гласът ми е паднал. Отивам до аптеката, ще си купя разни работи и маска, която най-демонстративно ще си сложа, нека ми се  смеят.
Ох, остават още 10 седмици и два работни дни до болничния!

# 26
  • Мнения: 1 291
скъпа количка за мен е = на тежка количка и голяма, така че -не благодаря-ориентирам се за около 500 лв. има хубави модели, но ще видим.Косатото също не е лоша,ама пак няма легнало та не знам.Да видим в турция и ще решим.

Февруарската среща на водолейките не знам как ще се състои защото всеки ден някой празнува и е кофти да не дойде,а така ми се искаше.Добре че имаше среща на 31.1.09 Simple Smile

МОНИ честито,всичко най-най-най!!!!

Седя и се чудя и се мая, защо в България майките не пазаруват предварително за бебоците,в чужбина не е така правят партита подготвят се, а тука чакаме да се роди бебето и изведнъж юруууш и се купуват дрехите от бабите и мъжете които имат съвсем различен вкус от майките и се получава кофти резултат.
После като се роди бебето тепърва да тръгваш да обикаляш и да избираш също не го виждам как ще стане.
А като си бременен си по свободен за обиколки и разходки.
Не знам, аз не робувам на суеверия и тази работа не ми е ясна?

# 27
  • Мнения: 96
Българина почти за всичко си има суеверия и явно е останало като навик да си ги спазва. То и аз си падам малко суеверна, но съм против пазаруването на бебешки дрешки и всичко след като бебето се роди, колкото по-рано се започне толкова по-добре. Ние засега сме на фаза разглеждане, но скоро минааме и на пазаруване. Не бих се доверила на баните да пазаруват и избират вместо мен Naughty

# 28
  • Мнения: 9 814
Така е, българинът наистина е изтъкан от суеверия.
Обаче едно време нашите прапрабаби през цялата си бременност са плели и шили разни неща за бебето, т.е. са се подготвяли за идването му.
Аз лично не страдам от излишни суеверия, но пък "не наричам" купените от мен неща за нероденото бебе. Все казвам "Ми Кати ще си играе с него!", колкото и тъпо да звучи.
Не бих желала да оставя на съпругът си и роднините ми да ми купуват нещата за бебето, защото аз имам един вкус, те друг.
Искам всичко да съм пипнала и видяла. Просто съм си такава.

# 29
  • Мнения: 3
И аз мисля да си подготвя всичко преди да родя,не съм суеверна....нищо че още не се родило вече е член на семейството и по цял ден и нощ му обръщам внимание.....вече медицината е толкова развита че всичко се знае до последната подробност...За суеверието си мисля че е било защото до последно не се е знаело дали е добре,какво е и т.н.Мисля даже че и нашите майки са се подготвяли за нас предварително....само да сме позитивни и настроени че всичко ще е наред.....ето както на мен ми беше много ниска плацентата и за малко да стане нещо лошо, като е спокоен човек всичко се оправя сега даже и на работа ме пускат.....ама шевката ме помоли да се върна на работа в понеделник че не била в БГ,така че още 2 дена почивка...а така се бях настроила утре да ходя на работа....

Излезе слънце и отивам малко на разходка а и малко работа имам до една банка,така че добре ще се поразходя..... 

Общи условия

Активация на акаунт