Пастет от патладжан и майонеза. Мляссссссс

  • 13 384
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
 АЗ пък ги опичам лятото в чушкопека, обелвам и слагам в найлонови пликове във фризера:)

# 16
Ммм, и ние мнооого го уважаваме този пастет! Но досега не бях правила патладжаните в микровълновата, чудесна идея. ще си го запиша, че съм страшен заплес. Аз и без това много не зная как и за каво да я ползвам, освен за размразяване и притопляне Thinking
Винаги така ги пека и стават много добре, пъй и е чисто, не белиш черни люспи.

# 17
  • Мнения: 380
АЗ пък ги опичам лятото в чушкопека, обелвам и слагам в найлонови пликове във фризера:)
newsm10

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз направо си стерилизирам в бурканчета готови смлени патладжани, после само отварям и разбърквам с майонеза и чесън.

понеже не ми се занимава - купувам си направо печен и белен стерилизиран патлИджан и само прибавям майонеза, сол, чесън и малко зехтин. 2-3 пъти с пасатора и айде на филията.

Обаче на моята "митница" трудно излиза тоз деликатес  smile3550, та се въздържам от него  Stop

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Вкусотия и половина, но аз използвам патладжани от буркан...продават се навсякъде и не се занимавам с печене! Бързо и много удобно!

# 20
  • Мнения: 373
А аз добавям и няколко печени чушки, магданоз и орехи и става СУПЕР! Peace

# 21
  • Мнения: 952
А аз добавям и няколко печени чушки, магданоз и орехи и става СУПЕР! Peace
Тъкмо и аз това щях да пиша...а бе кой каквото иска да си сложи все е вкусно и се изяжда  chef

Общи условия

Активация на акаунт