? за "падналия" корем ?

  • 2 197
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Леко и безпроблемнно раждане. Peace Flowers Four Leaf Clover

# 16
  • Мнения: 6 001
за падналия корем незнам но колкото до 20 километра не се притеснявай аз изминах 50 и то в поледица за по малко от час при това баща ми не  караше бъзо защото аз се притеснявах.но все пак водите ми изтекоха и лекарката каза по най бързия начин тук-17 дена преди термина

# 17
  • Мнения: 96
За падналия корем - ами той така и не ми  "падна" корема, или ако е паднал е било вече в родилното и не съм му обърнала внимание. Peace
Ами то и аз ще раждам на 70 км. и все си мисля дали ще стигнем навреме, но пък те 20 км. са си 20 мин. Все пак за 20 мин. няма да родиш , така че се успокой, защото скоро ще си имаш едно малко сладко бебче. Heart Eyes
Съвета ми е само багажа да ти е готов от сега, че после да не се чудиш какво си пропуснала в паниката Hug

# 18
  • Мнения: 204
Падналият корем не е признак 4е ще раждаш тези дни ,аз целият девети месец  го изкарах така.Желая ти леко раждане.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Падането на корема не е признак,че раждането предстои

# 20
  • Мнения: 62
Незнам дали някой би могъл да ти каже със сигурност кога ще родиш, но това ще стане много скоро. Нормално е да си по-нервна от обикновено, и аз бях така, исках всичко вече да свършва. Ако ти изтекат водите- незабавно тръгни за родилното, а иначе- при контракции на 10-тина минути мисля, че е време Peace.  Леко и скорошно раждане ти желая  bouquet!
П.С. И моят корем не "падна" Peace

# 21
  • Мнения: 1 354
Ами като се вземе в предвит , че си в 39 седмица , че ще родиш скоро - ще родиш! За падналия корем не знам , аз лично не вярвам в паднали или вдигнати кореми. За болницата ами ти ще си усетиш кога да тръгнеш , примерно като ти изтекат водите или започнат по чести контракции и корема ти се втърдява. Не се притеснявай , нормално е да започваш да се шашкаш , но съм сигурна , че  всичко ще мине добре.

 Peace  КЪСМЕТ

# 22
  • Мнения: 1 629
О да до 10 дни най-късно ще родиш Peace стискам палци Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 817
......... а само по филмите съм гледала как жената получава първа контракция  и след 5 минути бясно каране през града, бебето се ражда в коридора на болницата. Едно раждане, както всички знаем, трае часове. ....

И аз видях на филм ама по действителен случай. Докато бях бременна гледах "Такъв е живота - Шейново", та една мама която беше бременна за втори път, толкова бързо роди, че нямаше време да я карат в родилна зала, а роди направо в кабинета за прегледи  Shocked . Така че много е относително

# 24
  • Мнения: 1 740
Моят корем така и не"падна" . аз лично не вярвам в това. Леко и безпроблемно раждане.

# 25
  • Мнения: 496
......... а само по филмите съм гледала как жената получава първа контракция  и след 5 минути бясно каране през града, бебето се ражда в коридора на болницата. Едно раждане, както всички знаем, трае часове. ....

И аз видях на филм ама по действителен случай. Докато бях бременна гледах "Такъв е живота - Шейново", та една мама която беше бременна за втори път, толкова бързо роди, че нямаше време да я карат в родилна зала, а роди направо в кабинета за прегледи  Shocked . Така че много е относително
И нашият татко го изгледа този филм съвсем на живо  Laughing Добре, че сме на 5 мин. от болницата, случката се разви' след 20.00 и ми бяха подготвили бързо носилка. Ни кабинет за приемане видях, ни предродилно, че и в родилното не се задържах.

На въпроса - не вярвам в падналия корем; втората бременност си я изкарах все с паднал корем. Ако първото ти раждане е минало бързо и леко, бъди готова да тръгнеш към Пловдив още щом контракциите станат редовни. Моята акушерка всеки път ми го повтаряше, имайки предвид, че и като първескиня пак едва сколасах да стигна навреме.  Simple Smile

Sofi_val, къде ще раждаш? Леко и безпроблемно да е!   bouquet

# 26
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не вярвай на подобни простотии.
Ако се е случило, това не е зависимост, а съвпадение.
Моят корем падна в първия ден на 9-ти месец, а преносих с 9 дни.
Единственото сигурно е, че като падне, лудваш от ходене до тоалетната.

# 27
  • Мнения: 2 960
Моят корем така и не"падна" . аз лично не вярвам в това. .
и моят така -и при двете бременности  Peace

# 28
  • Мнения: 1 558
Моят корем също не падна.Не се притеснявай за това кога да тръгнеш.Ти сама ще усетиш кога е дошъл момента.Все пак раждането (особено ако е първо) продължава часове,така че имаш достатъчно време.Успех и леко раждане Peace

# 29
  • Мнения: 566
днес бях при АГ на преглед и тя ми каза че тия дни като гледала нямало да раждам ,на бебата и било добре във мама и нямала намерение да излиза. Rolling Eyesаз пълен туш нали съм си вталпила че ще раждам и немога да спя спокойно от напрежение но сега малко се поуспокоих и тази нощ поне ще поспя Mr. Green.Благодаря ви за отговорите ,и за това колко оптимистично ме настроихте с тях  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт