Жената-Дева - 2

  • 17 751
  • 455
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Хайде, здравейте и от мен в тази хубава тема!  Hug
Лу, поздравления   bouquet
И моля ви, момичета, имайте милост-досега четох за някакви банички,бози....
А аз....откъде да си взема?  Sad Да не се налага сега някой да ми праща колетче  Mr. Green  Wink
Сладко на моменти само ми се прияжда,май по-скоро и аз така само ги нахапвам,повече по соленичко съм аз  Crazy

# 31
  • Мнения: 917
най-големите предателства са ми правени от жени от тази зодия.съдба. Rolling Eyesиначе с мъжете сам на "ти".нямам проблеми.но жените деви нещо не ме харесват. newsm78
стига бе  Shocked Shocked Shocked толкова да сме добри девите  Crazy
дай малко инфо, ако ти се разказва  Whistling

за толкова години, нито един приятел не съм предала  Flutter е то е само един де, ама все пак  Laughing
И моля ви момичета имайте милост-досега четох за някакви банички,бози....
А аз....откъде да си взема?  Sad Да не се налага сега някой да ми праща колетче  Mr. Green  Wink
Сладко на моменти само ми се прияжда,май по-скоро и аз така само ги нахапвам,повече по соленичко съм аз  Crazy

аз казах за тях и колетче мога да ти пратя  Hug

# 32
  • Мнения: 1 447
най-големите предателства са ми правени от жени от тази зодия.съдба. Rolling Eyesиначе с мъжете сам на "ти".нямам проблеми.но жените деви нещо не ме харесват. newsm78
А ти коя зодия си? newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
Просто си попаднала на кофти жени като цяло. Зодията има доста голямо значение, но никога нито една от нас не трябва да забравя, че много неща зависят и от домашното възпитание и първите 7 години.
А като цяло - изобщо не бих казала, че Девите сме предателки. Напротив. Нас ни предават много по-често, защото сме принципни и искрени и когато обичаме някого - независимо приятел или любим/а - то тогава го правим наистина с цялото си сърце. А не притворно.
Но разбира се всяко правило си има изключения.

# 34
  • Мнения: 428
кои са нещата, които не може да прости една Дева;
 newsm78



На такава вълна съм аз сега.
Не мога в никакъв случай да простя лицемерието...Ама не ,понеже тук по дефлот никой не е лицемерен,а понеже ми бърка в здравето наистина.
Не мога да си обясня,как ще кажа на някой,че е прекрасен ,като не е.По -скоро ще му дръпна едно слово какво според мен трябва да промени за да е наистина прекрасен...И ще се опитам да надзърна във вършеният му свят като анализирам какво точно и защо го е довело до състояние на "Неперкарсен"
  Друго.Ако ми подарят подарък,който не ми допада правя фасон-съвсем несъзнателно....Не мога да се престоря,че ми допада и хората (обикновено от въздушните зодии) ми се обиждат... #CrazyАма какво да напарвя,като съм си такава...
   Другооо... newsm78  Например обичам да задавам много въпроси,за да се убедя,че не крият важна информация от мен(по конкретно за здравословното или душевно състояние на близки мои хора,което винаги ме вълнува,понеже някой само да кихне започвам да изпадам в паника)..Трябва да стана следовател...Това ми е голям порок.Много обичам да дълбая...На скоро моя близка стана жертва на човек с подобен порок..И аз като една истинска и честна дева си дадох сметка,че трябва да се въздържам от вечните си анализи,понеже не винаги са полезни...

 

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 15:22 от Ardea alba

# 35
  • Мнения: 583
Тема на деня или седмицата е добра идея. Вярвам, че няма да се изчерпят скоро.

# 36
  • Мнения: 370
мимоза04,зодия риба съм.знам ,че двете зодии сме с противоположен характер.
г-жа шуши,предполагам,че сте добри дените.но с мен нещао не се получават нещата.иначе инфото е,че двете деви,за които споменах по-горе са ми били страшно блезки прителки.в последствие се оказах редадена.незнам как и кога се завъртяха нещата така,но след случките непотдържам контакт с въпрасните особи.и това е вече 7 години.честно вече се пазя от жени деви. но не казвам ,че като цяло сте кофти зодия.имате си и хубавите страни като всички.

# 37
  • Мнения: 917
аз поне, не стига че не предвам ами и всичко давам за приятел
затова ми беше любопитно

# 38
  • Мнения: 3
Такаааа....
да споделя и аз за предателството.По принцип присъщо ни е на нас хората винаги да се оправдаваме,винаги другия да е виновен,но не и аз.Та така и аз сега като се замисля...ми не мога да се сетя да съм предавала приятел,наистина.Аз ще се побъркам,ще се поболея направо,ако някой си е помислил,че съм го предал.Случвало ми се е често хората да не ме разбират,но чак за предателство не.Както вече споменах раздавам се на макс за приятели,дори често пренебрегвам себе си.Не искам да да ми се случва подобно нещо,не искам да предавам!Виж мен често са ме предавали/за щастие не чак толкова скъпи за мен хора/,но това го понасям,свикнала съм...
затова и трудно допускам хора близо до мен
не се изкарвам жертва,не ме разбирайте погрешно  Wink

# 39
  • Мнения: 1 447
мимоза04,зодия риба съм.знам ,че двете зодии сме с противоположен характер.
г-жа шуши,предполагам,че сте добри дените.но с мен нещао не се получават нещата.иначе инфото е,че двете деви,за които споменах по-горе са ми били страшно блезки прителки.в последствие се оказах редадена.незнам как и кога се завъртяха нещата така,но след случките непотдържам контакт с въпрасните особи.и това е вече 7 години.честно вече се пазя от жени деви. но не казвам ,че като цяло сте кофти зодия.имате си и хубавите страни като всички.
Една от най-добрите ми приятелки е зодия риби и никога до сега нито аз ,нито тя ме е предавала.Винаги сме се разбирали идеално.Аз много приказлива,а тя почти винаги слушаща  Mr. Green Това в рамките на шегата/за приказките и слушането/Приятелството ни е от ученическите години.Явно си попаднала на кофти приятелки за което съжалявам.

# 40
  • Мнения: 1 897
Моята най-добра приятелка от ученическите години, която понастоящем ми е и кума също е от зодия риби. Явно не всичко опира до зодията, понякога си е до човек.

# 41
  • Мнения: 234
мен никой не ме е предавал до сега  Rolling Eyes или поне аз не съм го почувствала така. Аз не бих предала приятел никога. Но подчертавам приятел. Нямам много приятели, да не кажа 2-3, но определено ги чувствам много близки и мога да им имам пълно доверие. Когато обаче става въпрос за човек, който нарушава някакво правило или се опитва да мине метъра - определено реагирам. Не понасям такива хора.

# 42
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Според мен предателството няма нищо общо със зодията.

Мен ме е предавала една приятелка - зодия Близнаци.
Е, не съм се настроила срещу тази зодия по повода.
Просто моята приятелка не беше свестен човек, но все пак го разбрах навреме.

Сега веднъж-два пъти в годината ми пуска мейли със снимки и описание какво е правила през изтеклата година и как иска пак да сме приятелки. Аз обаче отрежа ли веднъж - край.

# 43
  • Мнения: 917
ако първите години липсват, зодията не е решаваща

# 44
  • Мнения: 1 447
ако първите години липсват, зодията не е решаваща
Напълно съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт