Жената-Дева - 2

  • 17 767
  • 455
  •   1
Отговори
# 405
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Добро утро и от мен!
Ако знаете какъв сняг вали при нас Mr. Green...трети ден няма спиране...
За срещите - хич не ми е кеф като ви чета заплануваните срещи, а аз няма да мога да дойда Tired...но никой не ми е виновен, че живея в този далечен град.

# 406
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Лууууу, и за софийска среща съм съгласна!!!

Мимита, стискам палци за дипломната  Hug

Ами май на тая софийска среща ще сме си само двете с тебе, защото май други софийски Деви тук няма. Обаче нямам нищо против да се видим и двете  Flutter

Само да отмине това нечовешко време и се уговаряме  Hug

# 407
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Стискам палци за дипломната и аз Hug
Ardea alba , така е, родом съм бургазлийка Simple Smile Тук като гледам най-пишещите имат някаква връзка с Бургас  Simple Smile Останалите след преместването на темата май не са се ориентирали къде е  Simple Smile

# 408
  • Мнения: 428
Най-красивият град е Бургас Hug
Баси как вали сняг.Има преспи.Чак се замислих 20 февруари ли сме или 20 декември Joy
 Тази сутрин майка ми -бургазлийкатаSimple Smile ме накара да погледна от хубавата страна на снега.
Утре ще правим снежен човек със синът ми и снежни ангели...Той от кога мечтае за снежни игри.Вижте колко е красиво и колко е свежо....Като в детството,НалиSimple Smile Радвайте се на снега, радвайте се...




поздрав за … 77;ви

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 12:10 от Ardea alba

# 409
  • Мнения: 49
Най Хубави я миии.Щото си е нашия.Ми тука нали е Бургас Пак вали дъжд,ама май по добре.
КАто земем та да се съберем лятоска все ДЕви .Ще видите вие.

# 410
  • Бургас
  • Мнения: 83
Запис и от мен.....още една бургаска Дева, родена на 30.08

# 411
  • Мнения: 917
леле колко бургазлийки станаха?  Shocked

# 412
  • Мнения: 40
Еее, браво! Много бургазлийки наистина!
Случвало ли ви се е понеже сте любезни с хората, естествено, и те да си мислят, че имате нещо по-така към тях? В смисъл, че ги сваляте ли и аз не знам точно. На мен това редовно ми се случва. Нали съм си все усмихната и любезна... и само си патя от това май.

# 413
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета! Аз съм още една Девичка - родена съм на 10.09. в Стара Загора, но живея в София.

# 414
  • Мнения: 40
Запис и от мен.....още една бургаска Дева, родена на 30.08
Здравейте, момичета! Аз съм още една Девичка - родена съм на 10.09. в Стара Загора, но живея в София.
Здрасти, Здрасти! Добре Дошли!

# 415
  • Мнения: 917
Сестро не си оправдавай флиртовете със зодията  Whistling Hug

# 416
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Еее, браво! Много бургазлийки наистина!
Случвало ли ви се е понеже сте любезни с хората, естествено, и те да си мислят, че имате нещо по-така към тях? В смисъл, че ги сваляте ли и аз не знам точно. На мен това редовно ми се случва. Нали съм си все усмихната и любезна... и само си патя от това май.
 Joy Бившето ми гадже не искаше да ме пуска само с приятелки на дискотека или бар ( поне един мъж трябвало да има в компанията , дори да не е той самия), защото съм била много любезна и съм била гледала на х.. Sunglasses.

# 417
  • Мнения: 40
Сестро не си оправдавай флиртовете със зодията  Whistling Hug
Хахааха,  Joy ама от зодията е дееее. Недейте така. Не съм Флиртаджийка  Joy

# 418
  • Мнения: 49
Еее, браво! Много бургазлийки наистина!
Случвало ли ви се е понеже сте любезни с хората, естествено, и те да си мислят, че имате нещо по-така към тях? В смисъл, че ги сваляте ли и аз не знам точно. На мен това редовно ми се случва. Нали съм си все усмихната и любезна... и само си патя от това май.

Ми и при мен така,ама все си мислят че Флиртувам Пък ас нееееееееееее Просто съм си по Девиче любезна  smile3521
А да и на наводошлите Девички Добре Дошли. Особенно ми е приятно при все , че сте от Бургассссс

# 419
  • София
  • Мнения: 746
Офффф,най-накрая малко време за мен да намеря.Аз съм от София bowuu,ако има среща.....съм насреща Wink
Започнах работа в детската градина,ужасно е,просто нямам думи,за 260лв заплата,егати чудото.Отивам да доготвя и после,ако не съм заспала ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт