Жената-Дева - 2

  • 17 770
  • 455
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 334


Ами май на тая софийска среща ще сме си само двете с тебе, защото май други софийски Деви тук няма. Обаче нямам нищо против да се видим и двете  Flutter


Има, ама не съм съвсем софийска в момента Wink.

# 421
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Добре дошли на новодошлите  bouquet И аз имам такъв проблем с любезността ooooh! Затова пък ненужната откровеност накрая ме спасява по един не особено деликатен начин Wink

# 422
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, предадох дипломната!  Flutter Надявам се всичко да е наред с рецензията и в сряда да съм на защита.
Благодаря на всички, които стискаха палци!

Днес вече съм безкрайно уморена, сега пийвам една биричка и се трупясвам в леглото  Laughing

Лу, нямам абсолютно нищо против да се уговорим, дори и само двете! Много ще се радвам да се запознаем и реално!  Heart Eyes Само да се оправи това време по-бързо... А ето и, че се намери и още една софийска Дева - елказелка, дано да успеем да се срещнем и трите.  Party

Днес, да ви кажа, из какви преспи сняг газих в Студентски град - до коляното  Shocked Беше ужасно, вятър, сняг, блях. И аз с дипломната под мишница  Laughing

# 423
  • Мнения: 428
Добро утро момичета!
Мимита да кажеш каква оценка си получила на дипломната Simple Smile
Вярвам,че ще е достатъчно висока,че да се гордеш със себе си.
Ние вчера бяхме на детски РД .Дребния се забавляваше.
Аз майките не ги познавах,освен две,чиито деца са в групата на моето-то едното покани моя на РД.
Аз се чувствах ужасно.Никой не ми обърна внимание-все дно съм невидима.Само домакинята сегиз-тогиз се опитбаше да ме въведе в общата тема,обаче другите не ми дадоха никакъв шанс...Много тъпо се почувствах. Tired
Кажете вие,Деви,как се държите сред непознати или слабо познати ,които се познават помежду си?

# 424
  • Мнения: 49
Добро утро и от мен. Мимитка ,със сигурност ще е добро представянето. Ако не и тайна какво точно учиш. За интегрирането Много съм бърза. Познавам не познавам ,веднага се прислааамчвам към групата . Слушаам Разучавам, поопипвам почвата. Не ми е трудно. Те май повечето детски р. дни от сорта са Такива. И на мен ми се е случвало.
Тух няма никъф сняг а вятъра бръсне яко.Абе зима си е все пак.

Черпя За събуждане

# 425
  • на плажа
  • Мнения: 1 866


Ами май на тая софийска среща ще сме си само двете с тебе, защото май други софийски Деви тук няма. Обаче нямам нищо против да се видим и двете  Flutter


Има, ама не съм съвсем софийска в момента Wink.
Има има, ама с един малък Козирог как да дойда  Sunglasses! Освен да се срещнем в някой детски клуб  Joy. Аз мога и на пловдивска среща да се включа, защото съм майна под прикритие  Wink.

# 426
  • Мнения: 428
Хей,ИраМира,верно ли и твоя юнак е Козле Grinning
Мийто диване също е Козирогче и е талкова инато ,че думи нямам ...

# 427
  • Мнения: 49
Моята голямата КАКА е Козият Рог ужасно инато и праволинейно козле.Трудно се отклонява от първоначалния си замисъл.Трудно но не невъзможно я направлявам. newsm48

# 428
  • Русе
  • Мнения: 1 843
И аз имам едно козирогче  вкъщи,вече поотраснало,дъщеря ми.....винаги с рогата напред Grinning....постави ли си нещо за цел,ей няма спиране докато не го осъществи!
Мимитка,успех и от мен!
Ardea alba,аз понякога също се чувствам много тъпо сред непознати.Има хора,сред които не може да се отпусне човек и да завърже някакъв разговор.

# 429
  • Мнения: 40
ОФ, аз винаги се чувствам невидима сред такива непознати. Те като си се познават помежду си, а ти не ги познаваш, седиш само и се чудиш защо въобще си дошъл. Понякога се притеснявам дали това неудобство няма да го предам и на детето. Тя нали все гледа мама как се държи. Кофти работа.
Ами аз съм с асцендент Козирог. Дева с Козирог асцендент - страшна комбинация. Затворена, упорита и срамежлива. Rolling Eyes

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, благодаря за подкрепата!   bouquet И аз силно се надявам да получа оценка, която ме устройва, защото доста труд хвърлих по тази дипломна и страшно много нерви и притеснения, въпреки че крайният резултат не е много по вкуса ми  Blush Наложи се да направя разни компромиси заради дипломния ръководител, от което хич не съм очарована.

Русалана, уча (или по-точно, учех) Инженерен дизайн, с подспециалност - Дизайн на рекламни продукти и информационни системи. Сега уча Графично и пространствено проектиране (магистратура).  Simple Smile

За интегрирането... за мен много често казват, че съм студен човек.  Laughing Може би, защото, преценявам хората на пръв поглед и после много трудно мога да си променя мнението. И съответно, ако някой не ми хареса, въобще не си правя труда да го заговарям или да търся обща тема за разговор. Въпреки, че съм страшно комуникативен и общителен човек.

# 431
  • Мнения: 428
аз съм с луна във везни.Може би затова съм стамежлива.А се обиждам когато не ми обръщат внимание ,понеже венера ми е в лъв.
Аз още от сега съм си предала срамежливостта на дребния....Но вчера,за разлика от мен ,той се чувстваше в свои води и много се забавяваше Simple Smile

Ако ви е интересно как са били разположени планетите ви в деня на раждане натиснете
ТУК

# 432
  • Мнения: 1 334

За интегрирането... за мен много често казват, че съм студен човек.  Laughing Може би, защото, преценявам хората на пръв поглед и после много трудно мога да си променя мнението. И съответно, ако някой не ми хареса, въобще не си правя труда да го заговарям или да търся обща тема за разговор. Въпреки, че съм страшно комуникативен и общителен човек.

И аз съм така, от пръв поглед разбирам какъв човек стои отсреща.

Хей,ИраМира,верно ли и твоя юнак е Козле Grinning
Мийто диване също е Козирогче и е талкова инато ,че думи нямам ...

И моя юнак  също. Wink

# 433
  • София
  • Мнения: 746
Сестра ми,голямата е Козирог.Много се разбирам с нея,други не познавам Rolling Eyes
Днес бяхме на детски рожден ден,с големия.Аз отидох с една майка,и тя Дева,по принцип заедно ходим на такива мероприятия,та си говоря с нея,другите не ме вълнуват.Като се случи да е канен на РД,на дете,чиято майка не познавам,пращам дядо му да го води Blush.Не постъпвам правилно,ама......,дядото поне си изкарва добре Winkа,и е готин Laughing

# 434
  • Мнения: 583
Нямам време да ви чета, още повече да пиша. Тичам на работа и пренасям чанти за рожденият ден на детето. Голям зор. Винаги съм била организирана, оказа се, че след като родих все нещо, някъде съм забравила.newsm78

Общи условия

Активация на акаунт