Сушите ли си чашата в офиса, след като я измиете?

  • 1 980
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Като ви чета при нас е супер. Ползват се само порцеланови и стъклени чаши, имаме си кухнички(два броя), в които трупаме мръсните чаши и чинии. Чистачката идва всеки ден чисти офиса и мие съдовете.

# 16
  • Мнения: 3 675
Аз имам една много стара чаша от кафе елит.Мия е с течен сапун, но не я суша.След това наливам вода от уотър диспенсъра.За какво да я подсушавам, не виждам смисъл.

# 17
  • Мнения: 212
Хахахаа, това с гъбката беше един път Joy
Аз ползвам чашки за еднократна употреба и в рамките на деня я изхвърлям.
Ако е пластмасова в разделният боклук ли я хвърляш?

Използването на пластмасови чашки за еднократна употреба унищожава околната среда. Замислете се другия път като ползвате пластмасови чаши.

# 18
  • Мнения: 3 405
В нашия си карахме на пластмасови чашки. И порцеланови имаше, но пластмасовите ме устройваха чудесно. Не искам да си деля порцелановата чаша с други хора, пък.

Допълвам: преди да изляза по майчинство поръчах огромно количество фирмени картонени чашки за еднократна употреба. Още си имат Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 110
И аз не обичам да пия от мокра чаша.Идеята е странна ,но върши работа.
В нашия офис обаче ми омръзна да пия от чаши "с червило"  и да ги мия и започнах да ползвам за еднократна употреба.

# 20
  • Мнения: 1 919
Анджелина, не е необходимо да си делиш порцелановата чаша с другите. Взимат се порцеланови чаши за всички и всеки си я мие и прибира на бюрота за да не му я пипат  Mr. Green.
Така е в нашия офис, където колегите са основно мъже.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 530
В предишния ни офис всеки си миеше чашите на мивката в тоалетната.
Но в женската водата беше само студена и аз почнах да си мия съдинките в мъжката.
Искам да отбележа, че самата толетна е отделена от мивката с две врати.
В началото колежките ми гледаха малко странно, после и те се решиха.
Имахме кухня, но без мивка.
И всеки си държеше чашките на бюрото.

Но повече от колегите ме дразнят странностите на шефчетата - имаше например един, дето не обичаше да му мирише на кафе.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
При нас всеки си е донесъл порцеланова чаша за кафе/чай/супа или каквото там консумира и си се грижи за нея Laughing
Аз с пия само от моята чаша, надявам се само аз да пия от нея  Rolling Eyes
Не я суша на сешоара, защото така или иначе вече е суха до другата сутрин(пия само по 1 кафе в офиса) не съм видяла и някой друг да го прави,ама мога да им подшушна Mr. Green
За странности на колегите:дразнят ме уханията на сърми, зеле, скара  ooooh!, ама все пак народът трябва да яде, хубаво е ,когато за целта ползва обосебената кухня за това.
Най-вероятно и аз дразня някого,хрупайки ябълка/солети/вафли Crazy,ама трябва да се спогаждаме,какво да се прави!

# 23
  • Мнения: 2 161
Аз бих я сушила чашата си,бих я лъскала по цял ден,обаче като нямам офис...

# 24
  • Мнения: 17 407
Нямам офис,  но имах работно място и чаша. После нямах- изчезна. Не съм я сушила, иначе внимателно следях за натрапливости и други отклонения сред колегите.

# 25
  • Мнения: 8 999
Чашите са измити от предния ден. Обикновено до другата сутрин са изсъхнали. Много рядко ми се налага да измия мръсна чаша, за да си налея първото за деня кафе. Ако това се случи, подсушавам с кърпата за ръце само отвън. Все пак кафето се прави с вода, така че 1-2 капки от вътрешната страна на чашата няма да променят чак толкова вкуса му.
Цял ден пия кафе от една чаша, без да я мия.
От всички колеги, с които съм работила, само две жени ме дразнеха безумно. Бяха толкова приказливи, че ако сутрин ги поздравиш, не ти мърда отегчителен монолог до обяд. Разказваха ми в подробности какво са правили цялата седмица. Е, избягвах да ги поздравявам. Влизайки в офиса, подвиквах едно бодро "Добрутро на всички!" и заравях глава в папките си.

Общи условия

Активация на акаунт