Жената - Овен! - "Аз съм!"

  • 17 007
  • 338
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Имам и питанка,според вашия житейски опит с кои мъже,представители на коя зодия сте били в най-страхотната си връзка?

# 16
  • Мнения: 1 065
Маргало  Hug ти да не си аз :lol:100% всичко казано от теб се отнася и за мен.
Най- се разбирам с представители от зодиите  Овен, Лъв и Скорпион.
За съжаление мъжът ми е Риби- живем повече от 20 години заедно ,но с цената на много компромиси и от двете страни. Обичам го много ,но ако сега трябва да избирам ,не бих избрала отново него.

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
аз съм с везни - вади ми душата с памук - глези ме.. и въобще...успява да укроти  "огъня" - засега успешно - вече 17 години.

# 18
  • Мнения: 1 568
Маргало  Hug ти да не си аз :lol:100% всичко казано от теб се отнася и за мен.
Най- се разбирам с представители от зодиите  Овен, Лъв и Скорпион.
За съжаление мъжът ми е Риби- живем повече от 20 години заедно ,но с цената на много компромиси и от двете страни. Обичам го много ,но ако сега трябва да избирам ,не бих избрала отново него.


 newsm62 newsm62

Мъжът ми е риби,женени сме от 17 години!
Няма лошо,но и аз няма да го избера Joy Joy

# 19
  • Мнения: 66
Аз също съм Овен,  за съжаление нямам  какво по - различно да допълня.  А в постовете на Маргало, имам чувството , че става въпрос за мен  Mr. Green
Що се отнася за мъжете, най- много си пасвам с Лъв и Близнаци, даже мъжът ми е Близнаци  Heart Eyes

Мен всички, които не ме познават ме мислят за доста надута и горделива. Дори и най-добрите ми приятелки са мислели така, преди да ме опознаят. Иначе съм много жалостива и чувствителна.  Имам чувство за хумор и като се съберем  с компания , все  ме карат да им разказвам вицове и разни смешни случки.  Много съм приказлива... даже на моменти прекалявам, трудно някой може да вземе думата  Laughing  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 065
 Мен също ме мислят за надменна и горделива,но хич не ми пука. Не може, а  и не е необходимо да се харесваш на всички .

# 21
  • Мнения: 2 757
Маргало  Hug ти да не си аз :lol:100% всичко казано от теб се отнася и за мен.
Най- се разбирам с представители от зодиите  Овен, Лъв и Скорпион.
За съжаление мъжът ми е Риби- живем повече от 20 години заедно ,но с цената на много компромиси и от двете страни. Обичам го много ,но ако сега трябва да избирам ,не бих избрала отново него.

О не, тази комбинация е невъзможна. Сигурно ужасно се дразните с мъжа си, но и на двамата сърце не ви дава да изоставите другия.
Овните ме дразнят органически, тотално сме различни ние рибите и вие овните. Но като ви гледаме колко сте жертвоготовни и детиснки наивни... няма как да не ви обичаме. Знам, че овните имат подобни чувства към рибите, хем се мразим хем се обичаме. Не мога да си го обясня, но е факт.
Никога не бих се оженила за овен, това се не трае. Сори.
Иначе сте симпатяги де, за приятели сте добри, за компания... Като цяло овните са добри за околните, но не и за семейството си. С близките си могат  да са адски нагли, безочливи, избухливи, а на околните се мазнят и са адски лицемерни. Може би затова повечето хора ги харесват, защото те наистина държат др да ги харесват. И после всичкото това преструване се отприщва в къщи и домашните си го отнасят, без значение деца, сестри, съпрузи, родители...... 

# 22
  • Мнения: 2 590
Ще се престоря, че не съм прочела горния пост  Whistling  Crossing Arms
Иначе и аз съм овен, моя приятел е риби, заедно сме от 5 години. Наистина се налагат доста компромиси.
Паля много лесно и бързо, но и бързо ми минава, не мода да се сърдя дълго. Чувствителна и жалостива съм. Иначе мразя да ми се заповядва. Обичам да правя услуги, но съм горделива да си поискам ако на мен ми се наложи. И на мен ми се е случвало да ме мислят за "надута" или превзета, но това е докато не се опознаем, след това нещата се обръщат.
Засега това, ако се сетя за още ще допълвам .

# 23
  • София
  • Мнения: 1 324
ОВЕН

Няма по-безстрашни от Овните!
- казват те и пъчат си гърдите.
Че са смели - никой не отрича
- качество, което се обича!
Някои са с усет, много знаят,
Други - с "такт" по "нервите играят".
Лудо хвърлят се навред с рогата,
даже с риск да си строшат главата.
Те са храбри, славни в борбата
- знаят да си защитят правата.
Артистични са, добре говорят.
Властни са - не искат да се молят.
Не червено честичко пресичат,
правилата никак не обичат.
Искат ли, света ще преобърнат
20-и век във 30-и ще превърнат.
Характерно е, че са ревниви,
горди, но добри, трудолюбиви.
Не умеят никак да изчакват,
но загубят ли - не се оплакват.
Двата пола, знайте са инати
- по това ще бъдат разпознати.
От Везните те да се предпазват,
че ги дебнат, гонят и наказват.

До трийсетака бях точно такава. Сега 10 години по-късно... Кротнах се май.

# 24
  • Враца
  • Мнения: 2 225
преди години и аз щях да напиша че много добре се разбирам с лъв, но след това се омъжих за въпросния Laughing
и двамата искаме да командваме, без значение от последиците.
не го правим съзнателно, просто както аз не понасям да не е моето, така и той.
ако се скараме-  не искри хвърчат, а направо огън гори м/нас.
налага ми се да правя повече компромиси отколкото съм си представяла, като съм слушала поговорките за брака...
но пък ако и двамата искаме едно и също- няма такава комбинация.  Heart Eyes
е, като се замисля, като приятел мъжът ми е страхотен човек- всички около него го обичат- и аз май заради това го обикнах...
та така за комбинацията овен-лъв, поне от моята камбанария.

# 25
  • Мнения: 22 432
Скок и аз в темичката си. ))))

NikiFin, не знам колко овни познаваш, но.....твърденията са меко казано смешни.
Никога и за нищо не съм се мазнила на когото и да било, още повече на някой непознат, или пък приятел. А в къщи подобно поведение е изключено. )))

Аз се омъжих за скорпион - удивителна комбинация. )))) Компромиси за момента прави повече съпругът ми, но имаме спорове по теми, за които никой не отстъпва. ))))

Аз лично съм твърде директна с хората, за това и много познати не могат да ме понасят. )) Приятелите ми са малко, те в общи линии ме понасят. )

# 26
  • Мнения: 2 590
Mirama и аз като теб не смятам, че овните се мазнят или пък са лицемерни, нямах намерение да се изказвам по този въпрос, но това мнение мира не ми дава, още повече, че аз мразя някой да ми се мазни или лицемерничи, пък какво остава аз да го правя. Даже доста хора съм "отсвирила" , ако мога така да се изразя, точно заради лицемерие.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 324
Като цяло овните са добри за околните, но не и за семейството си. С близките си могат  да са адски нагли, безочливи, избухливи, а на околните се мазнят и са адски лицемерни. Може би затова повечето хора ги харесват, защото те наистина държат др да ги харесват. И после всичкото това преструване се отприщва в къщи и домашните си го отнасят, без значение деца, сестри, съпрузи, родители...... 
Да, мъжете май са точно такива или поне тези, които аз познавам.
Ето цитат от "Истината за зодиите":
Овен: необичайно агресивен, примитивен и жесток. Трудно запомня и най-простите неща. Обикновено е зает с това да си търси нова врата. Вулгарен, разпуснат, обича бира и солени неща. В детството си мечтае за кариера на военен и затова постоянно предизвиква раздор. В семейния живот трябва постоянно да се държи далеч от парите - всичко пропилява мигновенно, а за какво - не знае. Сред хора е досаден, може с часове да говори за себе си, без да забелязва другите. В нетрезво състояние е склонен към буйства и скандали.

Вижте това "и накрая - не забравяйте, че съществуват 144 вида Овенчовци според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава, освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер, който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Овен..."

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 11:17 от кльомба

# 28
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Хах..аз съм овен и приятеля ми е овен..живеем щастливо от доста дълго време,а го познавам от 14-15 години!В нашата овнешка връзка аз съм "алармаджийката".Не обичам да ме лъжат.Обичам да казвам истината на хората в очите...много съм"прасната " в устата и от нея си патя.Изобщо не съм кротка.Да инат съм,но знам кога не съм права.
Приятеля ми е кротък човек.Даже понякога се чудя овен ли е или нещо друго... newsm78
Не е агресивен,жесток,примитивен,вулгарен или каквото и да било от тоя сой!
Та чудно си се разбираме! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 82
Здравейте овни! И аз да се вмъкна в стадото Laughing!
Добре, че бързо ни минава, докато стигна до края на страницата вече ми беше минало раздразнението от поста на NikiFin. Не ми е ясно с какви точно овни е контактувала, но е в голяма грешка. Най-малко за овните може да се каже, че са лицемерни, напротив в повечето случаи си патим от прямотата. Избухливи може и да сме, но никога не го правим нагло и злобно и ни минава бързо. А комбинацията с Риби (и др. водни знаци) аз си я обяснявам така: ние сме с тях (мъжът ми и Рак), за да може някой да гаси вечния ни пожар. Те са с нас, за да има кой да дърпа напред, подкрепя и заразява с ентусиазъм. Не сме много лесни, но пък то коя ли зодия е такава. Най-лесно може да ми извадят душата с памук, някой опита ли се със сила - става страшно.

Общи условия

Активация на акаунт