Жената - Овен! - "Аз съм!"

  • 17 004
  • 338
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 66
Относно лицемерието, моето мнение не се различава от това на другите момичета. В моето семейство сме няколко овни, и даже бих казала, че всички сме прекалено откровени. Всеки си казва ако нещо го е обидило или засегнало  Naughty Никой не лицемерничи, защото  хората от тази зодия мразим  лицемерието! Аз толкова "приятелки" съм отсвирила, точно заради  това им качество . Овните просто сме супер открити, а много хора не винаги са готови да чуят истината, но това си е техен проблем  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 757
Пети, убеждавам се, че си типичен овен. Те до дупка ще твърдят, че са най жертвоготовните и добри същества, дори когато ги хванеш на местопрестъплението ще започнат да извъртат нещата в своя полза. И ако не успеят в крайна сметка ще се ядосат и ще кажат най нагло нещо от сорта: Ами да, много ясно че ще лъжа, защото.... Изтъква се някаква основателна според тях причина да лъжат, примерно защото въпросния човек ги бил излъгал или квото и да е. Ще признаят грешката си само като ги поставиш на тясно и е очеизвадно, че са я направили, но ще я признаят с гордост, че това е било най правилното което са могли да направят в дад момент, но никога дори с капка съжаление или срам от позора си. Една овница само гадости ми говореше за една моя приятелка. И след 5 мин приятелката ми дойде на гости и биде посрещната с най широката и любяща усмивка от въпросната овница и започна да и се мазни, да я нарича умалително и т.под. Доповръща ми се. И това е само един от много подобни случаи с овници. Така че квото и да ми говориш аз трева не паса. На овен не вярвам. Освен че са лицемерни и много лъжат. И това изобщо не противоречи на другия факт, че понякога са неприлично откровени.

So^Amazing , именно, открити сте ама с най близките си. И то прекалено и ги наранявате понякога, защото казвате неверни неща, които за вас разбира се така, но реално не са. Обичате да си внушавате, че ви лъжат и меткат по гръб защото самите мвие така постъпвате обикновено и мислите, че всички го правят. Точно оня ден друга "приятелка" овница ме меткаше по гръб в скайпа. Около 1 час ме въртеше и не искаше да каже къде се намира, пъжеше, хващах я, защото друг човек ми казваше всъщност къде е, тя се кискаше, въртеше, мажеше и накрая вместо да си признае се измъкна с Кво значение има къде съм, айде да говорим за нещо друго. Аз на нейно място примерно никога не бих постъпила така. Ако не искам някой да знае къде съм, ще му кажа, че мога да му отговоря и край. Но никога няма да лъжа и да мажа. Същата тази ме е лъгала не веднъж, а за едно нещо даже години наред лъжеше и то не само мен а камара народ. И то дори без някой да я пита, тя просто си лъже заради спорта или може би си мисли, че някой се интересува от нея. Мани ужас, големи лъжци  #2gunfire

# 47
  • Мнения: 66
Пети, убеждавам се, че си типичен овен. Те до дупка ще твърдят, че са най жертвоготовните и добри същества, дори когато ги хванеш на местопрестъплението ще започнат да извъртат нещата в своя полза. И ако не успеят в крайна сметка ще се ядосат и ще кажат най нагло нещо от сорта: Ами да, много ясно че ще лъжа, защото.... Изтъква се някаква основателна според тях причина да лъжат, примерно защото въпросния човек ги бил излъгал или квото и да е. Ще признаят грешката си само като ги поставиш на тясно и е очеизвадно, че са я направили, но ще я признаят с гордост, че това е било най правилното което са могли да направят в дад момент, но никога дори с капка съжаление или срам от позора си. Една овница само гадости ми говореше за една моя приятелка. И след 5 мин приятелката ми дойде на гости и биде посрещната с най широката и любяща усмивка от въпросната овница и започна да и се мазни, да я нарича умалително и т.под. Доповръща ми се. И това е само един от много подобни случаи с овници. Така че квото и да ми говориш аз трева не паса. На овен не вярвам. Освен че са лицемерни и много лъжат. И това изобщо не противоречи на другия факт, че понякога са неприлично откровени.

So^Amazing , именно, открити сте ама с най близките си. И то прекалено и ги наранявате понякога, защото казвате неверни неща, които за вас разбира се така, но реално не са. Обичате да си внушавате, че ви лъжат и меткат по гръб защото самите мвие така постъпвате обикновено и мислите, че всички го правят. Точно оня ден друга "приятелка" овница ме меткаше по гръб в скайпа. Около 1 час ме въртеше и не искаше да каже къде се намира, пъжеше, хващах я, защото друг човек ми казваше всъщност къде е, тя се кискаше, въртеше, мажеше и накрая вместо да си признае се измъкна с Кво значение има къде съм, айде да говорим за нещо друго. Аз на нейно място примерно никога не бих постъпила така. Ако не искам някой да знае къде съм, ще му кажа, че мога да му отговоря и край. Но никога няма да лъжа и да мажа. Същата тази ме е лъгала не веднъж, а за едно нещо даже години наред лъжеше и то не само мен а камара народ. И то дори без някой да я пита, тя просто си лъже заради спорта или може би си мисли, че някой се интересува от нея. Мани ужас, големи лъжци  #2gunfire

Ами то си е и до човека. Ако си лъжец и лицемер и т.н , едва ли зодията ти е причината. Аз съм сигурна , че има и изключения. Едва ли всички хора, които са дадена зодия, притежават едни и същи качества. Овните, които аз познавам (включително и аз самата) не са такива каквито ти описваш. Не мога да лъжа и мразя да ме лъжат (винаги разбирам когато ме лъжат), но от прекалената си откровеност съм си патила не веднъж. Това не означава, че няма такива  Naughty  Но все пак, не само зодията определя характера на хората, има други много по- важни фактори.

# 48
  • София
  • Мнения: 819
Пети, убеждавам се, че си типичен овен. Те до дупка ще твърдят, че са най жертвоготовните и добри същества, дори когато ги хванеш на местопрестъплението ще започнат да извъртат нещата в своя полза. И ако не успеят в крайна сметка ще се ядосат и ще кажат най нагло нещо от сорта: Ами да, много ясно че ще лъжа, защото.... Изтъква се някаква основателна според тях причина да лъжат, примерно защото въпросния човек ги бил излъгал или квото и да е. Ще признаят грешката си само като ги поставиш на тясно и е очеизвадно, че са я направили, но ще я признаят с гордост, че това е било най правилното което са могли да направят в дад момент, но никога дори с капка съжаление или срам от позора си. Една овница само гадости ми говореше за една моя приятелка. И след 5 мин приятелката ми дойде на гости и биде посрещната с най широката и любяща усмивка от въпросната овница и започна да и се мазни, да я нарича умалително и т.под. Доповръща ми се. И това е само един от много подобни случаи с овници. Така че квото и да ми говориш аз трева не паса. На овен не вярвам. Освен че са лицемерни и много лъжат. И това изобщо не противоречи на другия факт, че понякога са неприлично откровени.

Съгласна съм само с последното по отношение на мен лично, нито съм лицемерна, нито лъжа, за жертвоготовност пък изобщо не мога и да си помисля, освен ако не е за детето ми, чак такава светица не съм. Мразя и увъртания тип фурнаджийска лопата, така че поставянето ми натясно е малко трудно, при положение, че си казвам всичко в очите, какъвто и да е резултата след това Peace
И между другото съм забелязала, че има бая разлика между априлски и мартенски овни - априлските са според мен по-спокойни, късметливи и по-лесно се оправят в живпта, докато мартенските са по-злобни, по-инати и по-трудно постигат целите си, но пък ги преследват докрай, иначе стават отврат  и целия свят е виновен и крив Crazy

# 49
  • Мнения: 7 914
NikiFin
определено приятелката ти овен е имала много по силнивлияния от асцедент,луна и тн - повярвай ми!

овена рядко се мазни.. и използвам рядко, понеже не казвам никога Peace
и ще ти кажа , защо сме директни, понеже искаме само ич истата истина и си мислим, че ако я казваме и нас ще ни я казват...
 друг въпрос е колко ни боли после, понеже сме адски чувствителни но...
 жестоко справедливи!
готови сме всичко да жертваме, за нещо за което сме решили,ч е си заслужава...

властни сме, и не спираме да приказваме, дори прекъсваме хора и неги оставяме да се доизкажат... Blush

за ината, аз не мога да разкажа, понеже при мен е доста омекотен Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 819
дори прекъсваме хора и неги оставяме да се доизкажат... Blush

А за това колко забележки и сръдни си отнасям всеки ден, и не мога да спра да го правя, не се усещам, не е нарочно ooooh! Не знам има ли нещо общо, ама досега само водолеи са ми били гаджета, и мъжа ми е водолей, смао един навремето беше Овен като мен, ама не се получи newsm78 Асцендента ми е Скорпион, може би затова се разбирам идеално с водни знаци, въпрелки че навсякъде пише, че не се дишаме грам Thinking

# 51
  • Мнения: 7 914
Joy Mr. Green  и аз така пиша само.. и не смао тази буква... ама това пак си е черта- припряни сме Mr. Green


много ми допадат Скорпитата, като асцедент Hug

# 52
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
NikiFin ...ама защо слагаш хората под общ знаменател...това не мога да го разбера!Само заради това,че си имала неприятности с хора представители на зодия овен не означава,че всички са еднакви!Според мен всеки един човек роден на тая земя има собствена индивидуалност!Зодиите обуславят някой основни качества,но не и човека като личност и индивид!

# 53
  • Кюстендил
  • Мнения: 67


Извинявай, ама ти откъде ме познаваш толкова добре? Joy Типичен овен съм, огнена, луда глава, не много властна (май), изключително упорита и инат от класа, болезнено доверчива, чак наивна понякога, но никога фалшива или лицемерна, нетактична и за съжаление чак обидно директна. Crazy И много трудно казвам извинявай, ако сбъркам, ама това е защото ние Овните, сме безгрешни Mr. Green

Ох, това аз ли го написах newsm78
При мен властната част от характера е смекчена доста благодарение на майка ми, с която сме родени на една дата Simple Smile Просто не ми позволи да изпъкна докато живеехме под един покрив Laughing Сега се старая да си възвърна загубеното Mr. Green

# 54
  • Мнения: 22 430
NikiFin, знаеш ли.....страшно много ми приличаш на една моя позната.....на нея все другите хора са и криви, нея вечно лъжат и т.н. А по-голяма интригантка от нея никога до сега не съм срещала, а за лъжите които измисля....нямам думи. А може да се замислиш.....ако един човек те лъже, може би си има причини да го прави и да не иска да ти казва истината. В такъв случай вината може да си е у теб.
Темата не беше пусната, за да се оплюват хората, а ти целенасочено във всичките си постове правиш точно това.

# 55
  • София
  • Мнения: 819
Ето нещо интересно, на когото му се чете, че е дългичко, ама пък колко верни неща има: http://astro-pims.mylivepage.com/wiki/311/395_%D0%9E%D0%B2%D0%B5 … D0%B2%D1%82%D0%B0   Crazy

# 56
  • Мнения: 2 757
NikiFin, знаеш ли.....страшно много ми приличаш на една моя позната.....на нея все другите хора са и криви, нея вечно лъжат и т.н. А по-голяма интригантка от нея никога до сега не съм срещала, а за лъжите които измисля....нямам думи. А може да се замислиш.....ако един човек те лъже, може би си има причини да го прави и да не иска да ти казва истината. В такъв случай вината може да си е у теб.
Темата не беше пусната, за да се оплюват хората, а ти целенасочено във всичките си постове правиш точно това.


Защото ме попитаха колко овни познавам и др подобни въпроси и примерите, които дадох са за да се обоснова. Наистина, по правилно беше да кажа, че овните, които аз познавам са еди какви си, а не овните по принцип.
Ама разбира се че причината да ме лъжат е във мен. Да не съм я питала къде е, нали така. Сама съм си изпросила лъжата. Точно така овните обосновават всичките некрасиви неща, които правят, казвайки Имам си причина. Ама то е ясно, че си имаш, всеки си има причина да прави или не прави нищо. Но ти казах аз лично как реагирам, когато не искам да кажа или направя нещо. Други хора обаче, в случая овнета в същата ситуация явно предпочитат да излъжат и после да обвинят другия, че сам си е виновен, че са го излъгали. И те са си прави де. Друг път да си знам да не питам и изобщо да не се занимавам с този човек.

# 57
  • Мнения: 66
Ето нещо интересно, на когото му се чете, че е дългичко, ама пък колко верни неща има: http://astro-pims.mylivepage.com/wiki/311/395_%D0%9E%D0%B2%D0%B5 … D0%B2%D1%82%D0%B0   Crazy

Да, много верни неща има.
''Обичат да им се възхищават, особено когато заслужават!'' Ето това е много вярно, поне за мен  Blush

# 58
  • Мнения: 2 590
Относно лицемерието, моето мнение не се различава от това на другите момичета. В моето семейство сме няколко овни, и даже бих казала, че всички сме прекалено откровени. Всеки си казва ако нещо го е обидило или засегнало  Naughty Никой не лицемерничи, защото  хората от тази зодия мразим  лицемерието! Аз толкова "приятелки" съм отсвирила, точно заради  това им качество . Овните просто сме супер открити, а много хора не винаги са готови да чуят истината, но това си е техен проблем  Mr. Green
Това за лицемерието се различаваш по мнение с едно единствено момиче, а не с всички други.  Wink
То и асцедента наистина е от значение, дали си първа, втора и нам си коя декада. Но някой хора явно обичат да поставят всички под общ знаменател.
Nikifin като се запознаеш с някой човек представител на тази зодия какво равиш? Бягаш като дявол от тамян ли, то толкова кофти описания от твоя страна, а на всичкото отгоре си позволяваш да ги подлътяваш с "приятелка", ами като не ти е приятна защо поддържаш връзка с нея? Защо я плюеш , а иначе си пиеш кафето с нея, това сега не е ли лицемерничене? Ти каза ли и че ти се е доповръщало или и каза Чао с усмивка на уста???? Че и стрелящи емотикони слага и незнам си кво.
Сега съм запалила, до утре ще ми е минало, но може и пак да ме подпалиш знам ли?
Айде със здраве.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 00:03 от vili_2703

# 59
  • София
  • Мнения: 819
''Обичат да им се възхищават, особено когато заслужават!'' Ето това е много вярно, поне за мен  Blush

Аз и без да заслужавам, няма да се разсърдя Crazy И това за огледалото е вярно - няма витрина да пропусна или стъкло на кола, ако ще и като баба Яга да изглеждам в момента Crazy

Вили 2703, да не си родена на 27 март? Blush

Общи условия

Активация на акаунт