стволови клетки - къде?

  • 5 605
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Запазихме в клиника Малинов.

# 16
  • Мнения: 1 322
Исках да замразя, но моята близка лекарка ме посъветва да не го правя, по простата причина, че при нас това се прави само в частни клиники. Поне така беше преди. Взимат ти парите, ама тази клиника дали ще съществува след известно време не се знае.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Като бях бременна четох и се информирах, и така се спряхме на Криосейф.

# 18
  • София
  • Мнения: 254
През 2007 избрахме cryo save донякъде именно защото не се съхраняват в България. Ако не се лъжа те са най-старата и голяма банка в Европа. Аз предпочетох да се доверя на опита им. Още повече, че ако на дай си Боже ти се наложи да ги използваш, те гарантират в рамките на ЕС да ги доставят за 24 часа. Не е за пренебрегване и цената, която включва освен манипулацията по вземане, транспорт, изследване и замразяване и таксата за съхранение за първите 20 години. Поне когато аз проучвах, цените на българските банки бяха по-високи и не включваха съхранението (всяка година се доплаща за него). Звънях в "Лазаров", защото бях любопитна защо цената им е двойно по-висока, исках да знам дали имат някакво предимство, което евентуално да ме накара да ги избера. Е, не можаха да ме убедят. Отговорът беше: "Ами такава ни е цената, вие си преценете колко ще ви излезе да си ги донесете от чужбина, а и все пак остават в България, по-сигурно е."

# 19
  • Мнения: 82
Ние замразихме в Булген,но се надявам никога да не разбера дали сме постъпили правилно  Praynig

# 20
# 21
  • Мнения: 132
Булген-  след много обширно проучване и след ред съмнения дали изобщо да го правя ...

# 22
Аз родих преди 8 месеца и също се заинтерисувах за стволови клетки. Моят доктор ми даде някаква информация но това което ми направи впечатление е че тези клетки се пазят само 20 години което всъщност не е оферта и ми се върти в главата че струваше около 2000 евро може и да греша но нещо подобно.

# 23
  • Мнения: 592
И аз след дълги колебания къде, замразих стволови клетки на малката ми дъщеря в клиника Малинов.По договор първите 3 год.са ни безплатни,а след това по 120 евро на година

Общи условия

Активация на акаунт