Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик 3

  • 11 387
  • 274
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 938
Честита рожба на Зора!  bouquet  bouquet  bouquet

Деси, чудесни снимки!  bouquet

# 256
  • Мнения: 3 485
Лелеее, много сладки тумбачета Heart Eyes baby_neutral  bouquet

Като гледах първа страница.... май само аз останах с две моми Rolling Eyes Mr. Green hahaha  Да се ядосвам ли, да се радвам ли Laughing

# 257
  • Мнения: 2 577
Честита принцеса на Зора!
Да е жива и здрава, щастлива, сполука да има в живота си!


Ох, коремчетата, много сте сладки!

# 258
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Честито на Zora!
Подаръци за малката Петя.
Да расте да хубавее, като горски росен здравец за радост най-голяма и на татко и на мама Hug

# 259
  • Мнения: 5
Честита дъщеричка на мама Зора.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 858
Зорачестита ти дъщеричка! Да ти е жива и здрава и много да ви радва!  newsm51

Радвам се че ми харесахте снимките  Mr. Green
Я кажете за Зора нещо повече- в Хигия ли, нормално или секцио, днес ли е родила  Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 16:29 от dessiss

# 261
  • Мнения: 3 485
Нищо повече не знам. Мъжът ми ми се обади, явно Жоро му е казал. Но вчера е писала в пазарджишката , така че предполагам или е било през нощта , или днес сутринта. Довечера ще питам още

# 262
  • Мнения: 134
Честита дъщеричка на Зора! Тя беше мартенска мама, ама момата явно е нямала търпение...
Да е жива и здрава Петя! Много радости да носи на семейството!

# 263
  • Мнения: 529
Честито бебче на Зора, да са живи и здрави и много да ги радва!    bouquet

Ей.... че сте хубави....пу,пу  Heart Eyes

# 264
  • Варна
  • Мнения: 858
да, Зора е мартенска мама- термина и беше 01.03 така че не  много подранила  Peace

# 265
  • Мнения: 941
ЧЕСТИТА РОЖБА НА ЗОРА    bouquet  bouquet  bouquet

ДА ИМ РАСТЕ И ХУБАВЕЕ И МНОГО, МНОГО ДА РАДВА МАМА, ТАТЕ И БАТЕ    Hug
 

п.с. тя трябва да е секцио  Thinking , заради първото раждане, което беше такова

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 18:01 от mother-of-pearlS

# 266
# 267
  • Пазарджик
  • Мнения: 712

На мен ми е много интересно защо казват кърмачета и на тези, които ядат АМ и не са на кърма  newsm78 ?

# 268
  • Мнения: 3 485
Ох, Нели, мерси за инфото. Уф, нали давам Фризолак по малко, та се шашнах Hug

Гери, май наистина е секцио, Цеци каза само, че Жоро му е показал снимка на малката, току-що излязла, може и да е присъствал Praynig Hug  И като всеки мъж е казал, че утре ще е с главоболие Mr. Green Шемет! Много е бил щастлив , каза Цеци. Очите му светели и се смеел ли смеел. Laughing

Ване, според мен ги наричат кърмачета, защото става въпрос за малки бебета. А и самото заглавие гласи "Мляко...", не са казали АМ, може би затова, знам ли.... newsm78

# 269
  • Мнения: 11
Здравеите,момичета! Ние сме вече в къщи от четвъртък,много слуша момата и бозае яко.Аз се възтановявам добре и съм много щаслива. Искам да ви благодаря за хубавите пожелания ! Честито на мама Зора и от мен!  newsm51  Честито и на мама Гери, и на мама Ели!

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 13:54 от ani__00

Общи условия

Активация на акаунт