Много съм нещастна...

  • 9 438
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
                         Нещастна, пожелавам ти да си много щастлива, някъде, някак  Hug... Не съм 'за' раздяла, особено ако не се чувстваш готова, а и искам да ти кажа, че понякога подобни семейства могат да бъдат много по-щастливи от други, уж в прекрасни отношения. Отдавна имате изградени отношения, той е чудесен баща на детето според думите ти, ако и те уважава достатъчно опитай отново. Всеки има моменти на емоционален дискомфорт, надявам се вече да усещаш нещата по различен начин, но връзката, която имате предвид всички тези години не може да бъде пренебрегната. Обичай хлапенцето си, обичай себе си, и намери начин да си щастлива по своему. Ако не можеш в тази връзка, сърцето ще ти подскаже какво да направиш. Във всеки случай бих те подкрепила  Heart Eyes!

# 16
  • Мнения: 194
Доста от написаните неща ми се сториха пълен абсурд.

Надявам се да е пързалка.

Ако не е - бягай!

# 17
  • Мнения: 317
Защо не се пробвате една вечер с мъжа ти да се погушкате,пък да видим дали няма да се преоткриете.Понякога секса прави чудеса 1dating  loveuuu

# 18
  • Мнения: 473
По думите ти разбирам, че брака за теб е тежък воденичен камък, увиснал на врата ти. Хората са казали, че там където веднъж си обърнал гръб, не бива да се връщаш. А ти си допуснала тази грешка. Обръщай повече внимание на детето си, най-важното в този живот е да виждаме щастливи децата си, другото по някакъв начин се преглъща. Знам, че ти е тежко да осъзнаеш какъв провал е за теб този брак, но нима това е най-важното? След като не си щастлива в брака си можеш да намериш други извори на щастие. Понякога получаваме в живота си едно, а нямаме друго. Така е при всички, не само при теб!

# 19
  • Мнения: 3
Мисля че един път си се справила сама,можеш пак да го направиш.Вярно е сега се спираш заради детето,но помисли малко,поогледаи се и реши.По добре ще е така,това е моето мнение,ако аз бях на твоето място щях да напусна мъжа си.Но в крайна сметка ти решаваш. Hug

# 20
  • Мнения: 2 759
...Понякога получаваме в живота си едно, а нямаме друго. Така е при всички, не само при теб!
                         Мислех си да го напиша преди малко, ама като знам ССФ - ще ме изяде с парцалките. А си е точно така. И не е нужно брака на мацката да е непременно воденичен камък, просто всеки си има моменти, в които мрази живота си. Знам, че няма правила в живота, но обикновено един роден баща е най-добрия баща за детето си. Ако в семейството двамата се уважават и мъжа се грижи за жена си и детето, всичко друго може да се нареди. Няма еталони за живот, и никой не е идеално щастлив. Много любов ти пожелавам, миличка  Hug!

# 21
  • Мнения: 606
Какво правите още заедно?

Общи условия

Активация на акаунт