Отчет на набор 2003 - 43!

  • 11 815
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 693
Най накрая и вие да имате малко сняг. Ама като гледам какво чудо е в България  ooooh! Дано само вятър да  няма. При нас отново натрупа.  Nature Snowman Nature Snowman

# 271
  • Мнения: 367
Бети,да правилно си разбрала,на септември ще я пусна на предучилищна в училище,но още не съм го избрала.... ooooh!Отново съм поставена пред дилемата"дали да е близкото квартално,или елитно в центъра" и "дали да кара предучилищна в училището в което после ще продължи и първи клас"Това са моите дилеми за сега Tired
На вас спокоен и приятен уикенд и много здраве и усмивки на дечицата! Hug

# 272
  • Мнения: 4 972
Пикасо, не, не бях разбрала правилно. Мислех си, че наесен ще бъде ученичка, а не предучилищна.  Peace
Вчера ходихме с Косето да се пързаляме! Голям кеф беше! Днес пак - ама първо са на рожден ден с бебка!
Да знаете снощи как се забавлявахме - и аз като дете. Играхме компютърни игри за двама - състезание с коли!  Joy

# 273
  • Мнения: 530
 Whistling Whistling Whistling
Няма никой тука.
Котарака Вики е страхотна принцеса.
Тая пролет няма ли да идва вече.

# 274
  • Мнения: 1 693
Здравейте. Имате ли сняг. Ние вчера ходихме на разходка в дълбоки тилилейски гори.   Joy Нали съм котарак и търсих замък на човекоядец. За съжаление замъка беше затворен.  Но на връщане минахме през един курорт с много сняг. Не бяхме добре екипирани и не сме спирали. Но днес го уважихме. Голяма игра падна, много беше хубаво и имаше много сняг.
yanakr  благодаря  Hug Утре ще я снимам с другия тоалет. Лек ден от нас.

# 275
  • Мнения: 343
Бях се притеснила, че темата е на друго място и щях да търся. Оказва се, че никой не е писал от вчера. Добре, че Котаракът и Yanakr раздвижиха темичката.  bouquet

Ние също вчера и днес бяхме на пързаляне с шейна.

# 276
  • Мнения: 1 693
atlantica  как е младежа? Оправи ли се?

# 277
  • Мнения: 343
Котараче, благодаря ЗАСЕГА е добре. Не знам какво да го правя този хубостник. Снощи отново се разминахме с докторите. Сложила съм масата за вечеря, нашият взел 1 нож и започва да го размахва. Естествено се подхлъзва на ламината и ножът се разминава на педя от лицето му. Може би всичко трябва да обърна в къщи на пластмаса. Абе шило. Господ да го пази. За друго не мога да мечтая. Валериан ли да му давам /шегичка/?

# 278
  • Мнения: 4 303
Атлантика, твоят младеж верно е шило. Не, че съм особено религиозна, но една молитва за здраве няма да ви навреди.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 22:47 от Клото

# 279
  • Мнения: 14 133
Привет и от нас.  Hug
Сашко вече е добре и е на градина, аз - на работа.
Лека седмица и по-малко болести!!!  Praynig Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 1 143
Здравейте,момичета.
Днес на Марти му взеха гърлен секрет и кръв .Надявам се всичко да е отрицателно и най-накрая да тръгнем на градина.
На него доста му омръзна вкъщи,а и имаме нов проблем.Не желае да седи сам в стаята си,ако не е пред компютъра.Постоянно обикаля с някого по стаите.Много изнервящо ми действа това и сега съм му разрешила да играе на компютъра,за да мога да свърша някоя работа.

# 281
  • Мнения: 1 693
Добро утро и от мен.
atlantica само ще се молим да не се нараняват много.  Praynig
Няма как да го промениш. Вики понякога е същата.
Чиби радвам се че Сашко е добре. Бързо оздравяване и на останалите.
mimi72 дано всичко е наред. В нас е същото. Казвам й да се спре и да се заиграе с нещо, но уви постоянно е след мен като някое кученце. Дай му нещо да ридува или да прави нещо друго.
Ето ни и нас:
малкото  коте от днес  Laughing

# 282
  • Мнения: 23 416
Aз не пиша,защото ми е много зле.Днес изпратих Дани на ски у1илище,дано всичко е наред и му хареса.

# 283
  • Мнения: 1 143
Ха кажете ми това не е ли "късмет".
Сутринта докато чакахме да му вземат гърлен секрет ,се видяхме с едно момченце от неговата група.Сега се оказа,че е бил със скарлатина.

# 284
  • Мнения: 14 133
mimi72, дано всичко да е наред.  Praynig
ДесиХ2, съчувствия, миличка.  Sad
Сашо също вечно няма с какво да си играе вкъщи.  ooooh!
Котараче, като принцеса е Вики.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт