Оставих я да спи на отворен прозорец...

  • 8 645
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 553
diana_t, направо настръхнах като си представих премръзналото бебче  Heart Eyes

soleta, не се притеснявай! Ние също не пускаме у дома парното /е вярно че никога не пада под 20 градуса/. Не си ужасна майка   bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Моите деца и в най-големите студове спят на отворен прозорец. Не разбирам каква е драмата, освен ако детето ти не е много изнежено и да има риск да се разболее. Но едното е следствие на другото.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
Нищо страшно не е станало. И навън вече не е много студено. А на хладно наистина се спи по-добре.

# 18
  • Мнения: 931
Не се притеснявай излишно, щом не се е будила значи и е било добре.  Hug

# 19
  • Мнения: 1 632
Моите деца и в най-големите студове спят на отворен прозорец. Не разбирам каква е драмата, освен ако детето ти не е много изнежено и да има риск да се разболее. Но едното е следствие на другото.
И аз не намирам нищо лошо и страшно в спането на отворен прозорец.
Не е било отвито и разголено, че да настине.

# 20
  • Мнения: 139
На хладно се спи по-добре.Ако и беше студено със сигорност щеше да се събуди и да мрънка.

# 21
  • Мнения: 911
Снощи цяла нощ детето спа на отворен прозорец, защото майка му е голяма бяла птица smile3537. Отворих го уж за 5 мин и съм забравила да го затворя.  Cry
Много ми е гузно, направо място не мога да си намеря днес от угризения как можах да направя такова нещо.
Детето (2 г.) беше облечено с тениска, пижама и спален чувал (без ръкави), парното пуснато на 4. Сутринта температурата беше 17-18 градуса, но кой знае колко е било посред нощ. Sad
Странното е, че не се е будила през нощта.
Кажете ми (ако изобщо може да се каже) какво може да й стане - да се разболее, да настине, нещо друго. Кажете ми каква ужасна майка съм и колко зле съм постъпила.   doh

Ша ма прощаваш, мамо, ма говориш глупости.  Simple SmileЗависи все пак по принцип как обличаш детето, но 16- 18 градуса са идеални за сън. Що се отнася до чувалчето - то така и така по-топли от другите завивки; моят хубостник спи в такова чувалче само по боди и долнище пижамка, до 12-1 часа на отворен прозорец (става въпрос за горно отваряне, а не за стандартното странично), а после до сутринта само един пръст.

Парното ни е локално и няма как аз да го спра, но преди като бяхме на друго място на централно, нощем изобщо го изключвах.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Щом не се е събудила, значи й е било добре. Останалото са бабешки страхове.

# 23
  • Мнения: 2 439
Синът ми е есенно бебе. На месец спеше на отворен прозорец през деня, на два месеца - на широко отворен прозорец през деня.
Освен в най-лютите студове - под минус 10 градуса, при мъгла или суграшица - всички в семейството през нощта спим на отворени прозорци.

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Моите деца по правило спят на около 16-17 градуса и не са имали досега проблем заради температурата. Е, отвореният процорец през зиматата - макар и в топло време, не е най-добрата идея. Но ако не е духал вятър и течението не е минавало през леглото на детето, не мисля че има някакъв проблем.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е ти пък сега, не си лоша майка.
Не е било кой знае колко студено. Пък и познавам хора които зимата редовно си спят на отворен прозорец.
Радвай се, че спи с чувалче, а не с юрган ooooh!
 Hug

# 26
  • Мнения: 7 914
за подобна разсеяност , не си струва да се тревожиш : Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не се тревожи, в стаята не е било много хладно сутринта. Дано не се разболее. Намажи го с хустагил за настинка за всеки случай, дай му витаминки и имуностимулатор и всичко ще е наред.

# 28
За щастие нищо му няма на детето!  Simple Smile
Благодаря на всички за включването, много ми помогнахте да се успокоя. Hug

# 29
  • Мнения: 1 817
Аз мисля, че няма да имате проблем. Не е било толкова студено. Щом детето не се е събуждало, значи му е било добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт