НОСЯ РАДОСТНАТА ВЕСТ , ЗЪБЧЕ СТАНА МАМА ДНЕС !

  • 3 428
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Честито, Зъбче! Да ви е жива и zдрава принцесата и много да ви радва!

# 16
Честито на цялото семейство! Да расте здрава и щастлива малката принцеса!  Simple Smile
Много се радвам да разбера, че ми е адашка.  bouquet

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Честита щерка,Зъбче!Да расте живо, здраво и щастливо дете за радост на мама и тати   bouquet

# 18
  • Мнения: 491
                                                   ЧЕСТИТА МАЛКА СЛАДУРАНКА!
                                                

# 19
  • Мнения: 1 209
ЧЕСТИТОООооооооо zabche!!! Много да ви радва сладурката...   newsm51

# 20
  • Мнения: 315
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, ЗЪБЧЕ!!!!ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С МАЛКАТА ПРИНЦЕСА

# 21
  • София
  • Мнения: 2 613
Честито и от мен, много щастие на цялото семейство  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 908
Зъбче Честита сбъдната мечта!   bouquet  bouquet  bouquetДа расте здрава и щастлива и много радост да ви носи!   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И тук ЧЕСТИТО от мене миличка  Hug! Да е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва  Hug! Безоблачно детство и желая  Heart Eyes!

Чух се преди малко със щастливата мама. И двете с малката, голяма кукла са добре  Peace! Тя е изключително щастлива и очаква срещата със своята сбъдната мечта!

# 24
  • Мнения: 1 649
4естита радост на мама Зъб4е,и на таткото.Таня да расте здрава,весела и палава  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 284
Честита дъщеричка Зъбче!!!Да расте здрава и щастлива малката принцеса и много да ви радва!

# 26
  • Мнения: 121
Честита радост  bouquet Да расте здрава и щастлива!

# 27
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Зъбче,Честита рожба,мила!Да е жива и здрава Петя,да расте весело и безгрижно,много да ви радва и обича!Мамче,а на теб желая бързо възстановяване!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Зъбче,честито,миличка!Пожелавам ви много да се гушкате и обичкате и само хубави мигове от тук натам Hug

# 29
  • Мнения: 1 091


Мила, Зъбче, честита сбъдната розова мечта!
 Малката Таня да е много здравичка и слънчева.
Радост и гордост!
Бързо възстановяване за теб и по-лек махмурлук за таткото
  Hug
[/size]

Общи условия

Активация на акаунт