няма си коса

  • 4 447
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
http://www.darboji.snimka.bg/album.php?album_id=251400
Успокой се LaughingТук дъщеря ми е на втория си РД Mr. Green

# 16
  • Мнения: 9 973
почти до 1 г нямахме коса, сега се посгъсти на 1г и 3 м, още е рехава.
и при нас е същото,но нали е момче...

# 17
  • Мнения: 2 448
Много бебета до годината нямат изобщо коса. Мъжът ми е бил такова бебе, както и дъщерята на една позната, която на 3 години не беше подстригвана, т.е. колкото и е пораснала и беше къса, а други момиченца вече бяха с плитки и ги подстригваха. Така, че индивидуално си е.
Много са малко случаите когато коса изобщо не расте.
Имах такъв съученик, който така си и завърши, косата му беше като на бебе и дори имаше трески по главата като бебетата. Иначе , не е бил без вежди и косми по тялото, само на главата беше бебешка коса.След като стана студент си присади коса. Не знам как се казва подобна аномалия, но мисля, че е твърде рядка за да се безпокоиш.

# 18
  • Мнения: 2 374
На дъщеря ми започна да и расте повечко след годинката,но и сега си и е редичка,то на снимката в подписа се вижда.

# 19
  • Мнения: 1 424
Не се притеснявай толкова.Аз не съм имала коса до 1г и половина и майка ми и баба ми са били уплашени, че съм щяла да си остана без коса( дори непознатите,които са ми се радвали са ми викали юнак)... А сега имам гъста и чуплива коса като за няколко глави Grinning

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами и нашата щерка е от късокосместите. Косичката й започна да расте чак след 2 годинки, до тогава си беше като момченце и все ме питаха какво ми е детето. За сметка на това сега й расте къдрава на букли коса.
Ето как й беше косичката на годинка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83498&pid=3587813

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моето голямо момче беше така. Роди се с много малка коса. На 1 година имаше много къса косичка. Постепенно започна да расте, но много рядка и тънка. В момента е на 8 години и половина, а има много гъста коса и косъма му стана различен - не е много твърд, но не е и онзи тънкия, който беше в началото.

# 22
  • Мнения: 365
Мами моята дъщеря си няма много коса , да не кажа въобще  Sad кога порасна косата на вашите деца , зная , че някои бебчета  се раждат  с коса, но питам за тези които нямат това преимущество!
Здравей мила!Искам да те успокоя,че това не е фатално!Една моя приятелка се беше притеснила като теб!Дъщеря и нямаше никаква коса почти до втората година,сега ходи да я филират защото е много гъста!Горе главата всичко ще се оправи! Hug Hug Hug Peace  bouquet

# 23
  • Мнения: 101
Мацки, страшно бързи сте с отговорите - Благодаря   bouquet

# 24
  • Мнения: 4 784
Синът ми се роди с доста коса, която в последствие опада и беше много смешно, защото на места имаше косичка, на места не. Малко преди годинката, като тръгна да расте тая ми ти коса, сега не мога да смогна да го подстригвам.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Мами моята дъщеря си няма много коса , да не кажа въобще  Sad кога порасна косата на вашите деца , зная , че някои бебчета  се раждат  с коса, но питам за тези които нямат това преимущество!

Аз самата съм била такъв плешивец до почти 2 годишна възраст, че само са цъкали с език. Сега фризьорката ми се чуди отде толкоз коса  Mr. Green Така че спокойно, ще порасне  Hug

# 26
  • BG
  • Мнения: 1 900
Все ще порасне ,няма да остане без коса.

# 27
  • Мнения: 3 804
Все ще порасне ,няма да остане без коса.
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Погледни в подписа ми тъмно русата девойка-роди се с много къса и много светла коса така,4е като я погледнеш имаш усещането,4е главата и е като билярдна топка-сега оба4е какво косище има

# 28
  • Мнения: 2 015
Детенцето на моя позната, което беше на годинка, почти нямаше коса newsm78.Е, по бавно растеше, но порасна Peace.Според мен, няма повод за притеснение Hug.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря се роди с коса. На 3 месеца и опада. И после поникна нова.  Спокойно ще поникне коса и на твоето бебе.

Общи условия

Активация на акаунт