До Чикаго, при Обама и назад (по Бойко Борисов)

  • 5 361
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
И както оправи София, така ще разкаже играта на цяла България.

...но и Македония!

# 16
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И както оправи София, така ще разкаже играта на цяла България.

...но и Македония!

Дааа, как можах да забравя - ще оправи и Македония по гръцки маниер.

# 17
  • Мнения: 101
Така е, и аз съм от винаги гласуващите, но няма да гласувам за него. Не заради тази изцепка, злопаметна съм, помня други. Sunglasses Иначе страшното е, че наистина си вярва и като нищо ще стане премиер. С този му маниер не ми се мисли как ще ходи да представя държавата.

# 18
  • Мнения: 2 401
Защо ми се струва, че ще си го изберем тоя човек за премиер  Tired

Ами като нищо, след като ентелегентите смятат да не си правят труда да гласоподадат, щото нямало за кого.  Пък другите, тези извън агитката на споменатите турци и пенсионери ще бъдат лесно купени от кой знае коя измет.

# 19
  • Мнения: 247
Точно така е:
- 1 млн. цигани, 700-800 хиляди турци, 2.5 млн. пенсионери.
А 80% от останалото население не ходи да гласува.
Не виждам на какво се възмущавате.
"Невиждащите" очи са по-лош вариант от обикновената статистика. Така, че изключвайки я, имам за какво да се възмущавам. История и философия не си ли учила?
Утре като реши някой да прочисти нацията, за да я превърне в "благонадежден" материал може и да ти светне лампичката, ама без да се възмущаваш.
И още нещо да питам. Деца имаш ли? Ако някой ги посочи като "неблагонадеждни" и определи мястото им на някой остров или реши, че от тях стават чудесни сапун и копчета...
 Това е обикновена статистика преминала във факти.  
Хайде, скочете ми сега за поста.  
И друго - ако спре случайно тока и някои нямат достъп до търсачка в нета,  коефициентът им на интелигентност драстично ще падне до едноцифрено число / двуцифрено е идеален вариант/

# 20
  • Мнения: 2 401
Холи, евала.

# 21
  • Мнения: 17 546
Позицията по темата зависи от себеусещането на четящия тези "крилати" слова Бойкови. Защото, ако си толкова самовлюбен, че да решиш, че материалът за направата ти е с отлично качество, не би се обидил на твърденията на Борисов. Даже ще останеш доволен от тях. Предвидливо не е ясно обаче, кого точно е имал предвид Господин Кмета, но вероятно е изхождал от собствения си материал, като отправна точка и мерна единица за качество. Така хората ще си мислят, че за качествени е имал предвид именно тях (изключая изрично споменатите от него малцинства) и ще му симпатизират с пълна сила. Борисов, обаче, във всички случаи печели.

# 22
  • София
  • Мнения: 958
дали е така?

Ако разчита на първосигнално действащите може би...........Но след тези реплики аз лично ще помисля повече преди да дам гласа си за него.

Как не разбраха нашите лидери, че с негативизъм, плюене, обругаване и обиди не се печели. Не се става част от историята на успешните лидери водачи. Не се ръководи така един народ.

Сила, вдъхновение, здрава ръка, любов към човека, омраза към злото, справеливостта на почит - така се управлява достойно.

# 23
  • Мнения: 2 401
Бе на него му е ясно, че няма шансове тука, за какво да се напиня да прави четки за тоя що духа. Затова се е прицелил към емигратнския електорат, дето не е много наясно и лесно може да бъде бъзнат по нежната струна. Защо отиде именно в Чикаго,  а не другаде? Щото в Чикаго е най- многобройната българска общност. Да видим къде ще бъде следващата му лекция.. Wink

# 24
  • Мнения: 247
Позицията по темата зависи от себеусещането на четящия тези "крилати" слова Бойкови. Защото, ако си толкова самовлюбен, че да решиш, че материалът за направата ти е с отлично качество, не би се обидил на твърденията на Борисов. Даже ще останеш доволен от тях. Предвидливо не е ясно обаче, кого точно е имал предвид Господин Кмета, но вероятно е изхождал от собствения си материал, като отправна точка и мерна единица за качество. Така хората ще си мислят, че за качествени е имал предвид именно тях (изключая изрично споменатите от него малцинства) и ще му симпатизират с пълна сила. Борисов, обаче, във всички случаи печели.
"Даже доволна няма да остана". Вид репресия ли усещам срещу поста ми? Четящия си е четящ и има право да изказва все още мнение.  Но друг четящ или списващ да ме определя  в някаква категория си е репресия и си е баш "Бойкова" работа и не се очудвам, че някой го защитава. Други пък пресконференция са направили и даже искали да сезират Европейската комисия.
Самовлюбени.

# 25
  • Мнения: 17 546
Вид репресия ли усещам срещу поста ми?
Хайде да не търсим под вола теле, а?
То по този начин и Бойковите думи доста хора ще разберат погрешно. Ако имах нещо конкретно към теб, щях да го кажа толкова ясно, че всички да го разберат, а ти най-вече.
Ако си притеснена, заради човека с книжка на аватара ти и се отъждествяваш с определението "четяща" , едва сега го забелязах, защото ми обърна внимание върху себе си. Сега надявам се вече си спокойна, защото не, няма репресия срещу поста ти или теб.

# 26
  • Мнения: 7 837
Хаха, даже Костов се чуди, как до го коментира.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Некачествения материал" още ли смятате да не си мръднете трътките до близкото училище?
Да.
А в добрите Съединени щати, където се е изнесъл качественият български човешки материал какво се интересуват от нашите дела тук?
Дотук не виждам за кого да гласувам, така че трътката ми няма да я разхождам до където и да е свързано с избори. Но и няма да я вдигам от България, защото тук й е добре.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Ха-ха-ха на мен пък ми е много смешно изказванията на ББ.Даже мисля,че след това "скандално" изказване ще дръпне малко от симпатизантите на АТАКА,и ще си направи голяма реклама.

# 29
  • Мнения: 2 176

Дали се е преброил към "некачествения материал"?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт