Януарчета малки лудуват, общ Рожден Ден ще празнуват

  • 10 961
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Запис и от нас, макар и на 3-та Simple Smile
Днес изпотрошихме собствения си рекорд по хойкане.
Дано и утре ни огрее Simple Smile

# 46
  • Мнения: 256
Слънчи, стискам палци!!! Сигурна съм, че щом вече е в болница, е в добри ръце, притесненията ще ги има, но дано бързо се оправи човека.

Фили, съпругите не ги гледам, с две деца имам право на пристрастяване само към един сериал. Но в момента върви сезон 5, в който ще излъчат и стотната серия.

Днес като заведох Васи на училище ми се наложи да се позабавя вътре, и искам да споделя с вас. В 9 ч на високоговорители пускат химна, всички стоят прави, посетители по коридорите, учители в офиса, а от класните стаи се чува децата как пеят. След това приветстват всички, дават думата на някои ученици да кажат ако искат нещо на цялото училище (например за някой национален празник или нещо от сорта, днес децата се вълнуваха, че им е 100-ният ден от започване на учебната година). След това изброяват децата, които имат рожден ден и им пускат песничка. След това пожелават на всички приятен ден и да научат нещо ново и вълнуващо. Е това ако не ти дава настроение за деня, незнам какво!


И не съм забравила, просто го оставих за десерт -
Честит рожден ден на Маги на Невенска!!!
Да е все такъв бонбон - сладък, сладък, че от сладост чак кисел понякога  Joy!!! И все така да забавлява детските компании!!!

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 16:49 от Гад Чевръста

# 47
  • София
  • Мнения: 6 186
Честит Рожден ден на порасналата кака Маги!
Мама, тати и Мони много да я слушат!

# 48
  • София
  • Мнения: 3 688
Малка, сладка Маги,честит рожден ден!

# 49
  • София
  • Мнения: 327
Честит рожден ден на Маги!   bouquet

Слънчи, пиши как е баща ти! Hug

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 18:59 от gab_i

# 50
  • Мнения: 31
Честитка за Маги   ura
Хм, сега като се сетихза количките..., аз имам номер 3 от около месец и нещо и съм бясна, че за толкова кратко се счупи тая джаджа дето опъва сенника на прехвалените чиполино  Crossing Arms ама аз съм влюбена още в номер 2 от която ме освободиха апапите, а да тя и първата се счупи рамата.....ми като се замисля хич не ми върви на колички Mr. Green
Микки хубаво е, че си си поплакала, ама и на теб доста ти се струпа. Дано в бъдеще те затрупат само хубави неща  Hug
Гадинке много е яко да започваш деня с настроение, а Гого мирували на химна  Mr. Green
Нотова welcome

# 51
  • Мнения: 332
Честит рожден ден на кака Маги  Hug Да е все такава усмихната сладурана, да е много здрава и щастлива  Hug

Гаде - разкош, винаги като разказваш за Канадско и си мечтая да съм при вас. Как да не учиш с кеф, като ти започва толкова готино деня  Mr. Green Много ми хареса и какво правят за рожденниците  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 546
...
/шегичка  Mr. Green/
Ама сега нямам време за повече. Прочетох. Стискам палци за болните, и малките и големите.
Броят ни расте за срещата...добре, но май 30 няма да станем все пак. Laughing
Хайде до после. Hug

# 53
  • Мнения: 206
 Честит рожден ден, Маги Simple Smile Всичко най-хубаво ти желая Hug

Любов от два месеца се мъчи да си слага шапка на главата. И едва от няколко дни си я слага всеки път успешно. Много е смешна, защото като си я сложи и е много горда, щастлива и иска всички да я видят, че тя сама си я е сложила  Joy
Вашите дечица слагат ли си шапката сами newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 327
Момичета, моля ви ако сте виждали това http://www.hasbro.com/playskool/default.cfm?page=browse&product_id=20225 да се продава някъде кажете.  Praynig Днес 10 деца реваха в градинката за него.

# 55
  • Мнения: 256

Вашите дечица слагат ли си шапката сами newsm78

Не, но с невероятен успех я сваля сам.

# 56
  • Мнения: 18

Вашите дечица слагат ли си шапката сами newsm78

Не, но с невероятен успех я сваля сам.
по сто  пъти на ден Joy
Ако искате да видите какви ги вършат Боби и Ената посетете албумчето Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 391
Невенска, честит рожден ден на порастналото ти момиче! Hug
Да е здрава и късметлийка! Hug

Мда, днес Ена и Боби бяха цял следобед заедно, той всъщност проспа повечето време, но после взеха да се обарват Blush Crazy

# 58
  • Мнения: 135
Невенска,честит рожден ден на Маги.Да ти е жива и здрава.

И Илия не си слага шапката,но я сваля с голям кеф.

Фил,Духче големи са сладури Боби и Дарена:love:.Като ги гледам май ще ставате рода като пораснат. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 6 274
 Невенска, честит рожден ден на Маги !!! Да ти е жива и здрава и много послушна !!!

Фили, какво казваш правиха двамата сладури ???
Палави били, май....  Thinking
На кой ли са се метнали ?  Whistling

Моето диване заспа като никога рано рано, не искам да си представям кога ще се събуди...
  ooooh!
 

Общи условия

Активация на акаунт