Януарчета малки лудуват, общ Рожден Ден ще празнуват

  • 10 973
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
ЧРД на Маги!
 Филипа, Духче, много са ви сладки дечицата. Последната снимка е особено сполучлива - направо за конкурс.

# 61
  • Мнения: 1
Хайде иаз дасе запиша и да отивам да лягам  smile3524вече то от разходки немога даже да вляза дави изчета.лека и спокойна нощ на всички!

# 62
  • Мнения: 133
ЧРД на Маги! Много усмивки!

Слънчи, стискам ви палци и аз!  fingerscrossed
Гадинке, страхотно звучи такова начало на деня! Hug
Духчето и Фил, да стягат чеизите......... ще стават рода ...... ДА!  smile3521

Днес пак се увлякох с разходките. Излязох в 9,30 и се прибрах в 16ч. И дъжд ни валя, и слънце ни пече....... и ха дано съм свалила поне едно кило, че с това застояване в къщи главата ми все в хладилника навряна.
Успях най-после да направя изследванията на Рая. Държа се геройски и нямаше ревове при вземането на кръв. Беше ангажирана да оглежда лабораторията. Хемоглобин 110. В норма сме. Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 546
Невенска, честит рожден ден на Маги !!! Да ти е жива и здрава и много послушна !!!

Невенска, копирам, просто вече спя но не можех да пропусна да те поздравя. Hug
Лека нощ.

# 64
  • Мнения: 85
Честит рожден на Маги! Щастливо и безгрижно детство!  ura

Моята си слага сама шапката, носи си якето и си поддава ръцете да я обличам, аз я уча да казва, че е на една, а тя ми вика две, харесва "Варило Мише кашичка....", обича много да се реши или поне тя мисли, че се реши, и все с "телефон" се разхожда.

Друго не се сещам да ви споделя. newsm78

Поздрав и за всички мами! Повече слънце и по-дълги разходки занапред.  Nature Sunny

# 65
  • Мнения: 37
Благодаря на всички за поздравите и хубавите пожелания за нашата пораснала кака Маги. Надявам се искрено да почне да слуша, но май ще почакам. Днес ми се качиха на главата и не намерих време да вляза да ви почерпя по повода, затова бързам сега да го направя с прясно произведената торта за утрешното парти.

Днес беше с тесен семеен кръг, духахме свещички с после водихме децата в едно детско заведение да изграят. Мисля че на Маги и хареса, но за Мона е 100 %. ама то малкото полудя от кеф. Така крещя и скача, че неможах да повярвам. Накрая обаче татко и се забля докато я пазеше и тя се преземи по глава от едно камионче, но по-скоро се уплаши отколкото удари...надявам се Embarassed.
Иначе бързам лекичко да се похваля че Мона направи първите си крачки самичка вчера, пак на една закрита детска площадка. Зарадва се на каките как играят и забрави че никой не я държи и като хукна направи 3 -4 крачки сама докато се усети. После се амбицира много и цял ден се е опитвала да крачи сама успешно. Днес обаче се възгордя от постиженията си и взе че се изложи, пада на всяка втора крачка, така че не я смятам за проходила. Много се развълнувах вчера,чак се просълзих, беше неочаквано да видя, че малкото ми момиченце наистина е пораснало.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 212
Добро утро!

Невенска, и на тази ли торта си майсторица, ако ДА - големи поздравления!

Да ви споделя, това бабите, прави са били да кажат "мъж като ла**о на дъжд". На това моето момче все нещо не му е наред. Още не сме решили проблема с пишката и тази сутрин като го обувам, виждам че ноктите на краката му растат нвътре към пръстчетата.
Мисля че ги изрязах точно навреме, преди да врастнат. Мислех, че и това е генетичен проблем, а сега прочетох в нет-а, че се предизвиквало от носене на малки обувки и прекалено ниско изрязване на ноктите  newsm78
При Жоро не е налице нито едно от двете. Той почти не носи обувки, а тези с които го пускам да ходи навън са му даже леко големки.
А и при него проблема не е на палеца, както пише за повечето случаи, а за всички останали пръстчета на краката.
Я някой ако има такъв проблем, да сподели как се действа. Тук, чета да се подлагали някакви марлички под ноктите да отвикнели да разстат така, което ми се вижда много сложно за такива малки ноктенца.

# 67
  • Мнения: 30
Първо да честитя на патерици рождения ден на Маги на Невенска.
Да е жива, здрава и много послушна за радост на мама и тати.
newsm59 smile3510
Невенска, много хубава тортата, голям майстор си.
По повод количките да се оплача че нашата е на ремонт и сега ползвам една много тежка, която едва бутам. Покрай това изпуснах хубавите слънчеви дни за разходка. Май и аз трябва да помисля за втора количка.
Тео не си слага шапката, но в свалянето и е много добър. Не търпи нищо на главата си.
Теди, тук листовките и курмуването ги правят през седмица не са в един и същи ден. Дано другата седмица взема и курмуването. Стискайте палци.
Мари, ако искаш почивка на пълен пансион много е подходящо на Арапя. Миналата година гледах офертите им и звучеше примамливо.
О зариби ме и аз ще почна да се оглеждам вече за хотелче.
Миа, измъчи се Жорко от едно на друго. Стягайте се и се оправяйте, че пролет идва за разходки.
Големи са сладури Боби и Дарена.
Наде, дано нещата са добри при вас.
Има ли още деца, които не ходят? Тео още не е проходил и май ще почна да се притеснявам.

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 09:48 от miglena.megi

# 68
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро!
 Меги, не се притеснявай. Ще проходят децата. И Мирко не ходи. Тежи му дупата, а и е много предпазлив - ходи хванат само за двете ръце. Ако пусна едната ръчичка спира веднага и започва да се ядосва и да ми търси ръката. Шапка вече не търпи - всичко смъква от главата. Не говори - дрънка си по бебешки нещо ( не спира - татко му го нарича радио  Mr. Green) , не се храни сам, казва само как прави мечката и понякога жабата - ка-ка-ка. Абе какво да ти кажа - мъж  Joy ( нали казват, че са по-глупавички момчетата).

# 69
  • Мнения: 332
Невенски - страхотна торта   chef И честити краченца на Моничка, така се започва, първо плахо, после само тичат  Mr. Green
Ей, ама много са сладки Ената и Боби, палавници  Crazy
Миа - и на Стефан така му се завъртат ноктите Sad Нито са му малки обувките, нито му режа ниско ноктите, много шава. Гледам да ги клъцна колкото мога, за да не се забиват навътре и до там  Confused

# 70
  • Мнения: 802
Добър ден вече станало, Hug
аз снощи пратих малка Мими у майка ми и за първи път от както съм е родила сме самички с моя мъж ...
за първи път ми се случва да ми е чисто и подредено в цялата къща ,
и сега мога да правя каквото си искам ...
и да се оплача за количката :
като се обадих първия път уж ми казаха, че струва 115,00 лева да обаче без гюрука - ако си поръчам и него той бил още 95 лв .
ееее то бива бива ама чак пък толкоз - как не ги е срам ...
в Англия тази количка е 20 паунда ....

и реших да си карам със старата и на пролет ще купим триколка на Мими от тези дето могат и да се бутат .

Весел ден на всички и много усмивки !

# 71
  • Мнения: 135
Здравейте

Невенска,много голям майстор на торти си.
Честити ходещи крачета на Мони.

Ние днес си откарахме 3 часа навън.Въобще не ми се прибираше,но малкия не спи в количката вече.

Да се похваля,че и Илия от 2-3 дни се пуска сам да ходи.Много съм щастлива,моето малко момченце пораства.

Миглена,няма защо да се притесняваш,че Тео не ходи.Имам една книга,в която пише,че е нормално децата да проходят от 10-я до 16-я месец,вече след тази възраст може да имаш основние за притеснение.

# 72
  • Мнения: 374
Личи си,че времето е хубаво, цял ден всички са по разходки и никой не пише Mr. Green
Ние ходихме до селото на баба ми и дядо ми. Разходихме се за няколко часа и на обед за спането се прибрахме. Нели беше капнала и заспа за 5 минутки Laughing Още спи сега, а аз чакам гости.
МИА, и на Нели нокътчетата на краката растат навътре. Много трудно ги режа, защото шава и не дава. Гледам да ги отрежа толкова, че да не се забиват, че веднъж на палеца бяха направили малка раничка ooooh!
Миглена, не се притеснявай, рано е още, има време, ще проходи и Тео Hug
Усмивка, тия тук са се престарали в цената на количката ooooh! И как искам и аз веднъж да си видя чиста и подредена цялата къща Rolling Eyes
Стелли, и ние се прибираме за спането у нас, в количката очи не затваря Whistling

Хубав ден на всички! Hug Hug Hug

# 73
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Днес направо се смляхме със Стела от разходки. 6 часа навън, двукратен сън...

Ей, Русенски мами, много са ви писани дечицата... Flutter Гледам, на едната снимка Ената не се помайва - милва здраво... А Боби сякаш малко приТСнен ми се вижда Wink Heart Eyes

Днес даже "походихме". С помощ, естествено. Бяхме в гонитба на божи кравичките по земята. И понеже не ни се удава да ги стигнем, се опитваме да ги ... наплюем  Blush

Стела отказва да казва други думи, освен "Како". И то, поамериканчено, някак - Какоууу! Ако знаете само колко бабешки сърца стопляме в парка  Crazy Мислят си хората, че знае и други думи, а и се струват като каки  Laughing Другият ни лаф е: Ам! Силно, ясно, изразително. Особено като отидем на пазара и застанем пред някоя сергия с мандарини и портокали... Laughing

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 18:51 от ٠•● Dega ●•٠

# 74
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Честит рожден ден на кака Маги! Да расте все така умна, здрава, палава, усмихната и щастлива!

Ей, момичета, разхождате се вече, а ние още се радваме на снежна зима и повече вкъщи си стоим.

Да взема да ви питам и вас за тези ранички... който е минал по неприятния път на горенето с електричество. Имам едно кървене вече 11-ти ден. Непосредствено след горенето имах 9 дена белезникаво течение и после почна кървене като при цикъл, което още продължава. На някой случвало ли му се е? Пуснах една тема и в здравния форум и още чакам мнения.

Общи условия

Активация на акаунт